26 września, 2023

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Emiliano Grillo ujawnia swoją „nową dziewczynę” po zwycięstwie Colonial

Emiliano Grillo ujawnia swoją „nową dziewczynę” po zwycięstwie Colonial

Emiliano Grillo wygrał swój drugi turniej PGA Tour, wygrywając w niedzielę Charles Schwab Challenge. Jednak potrzeba było jeszcze kilku dołków, ponieważ on i Adam Schenck walczyli na dwóch dołkach play-off, aby wyłonić zwycięzcę.

Po tym, jak Grillo wygrał imprezę, zamieścił selfie, przedstawiając wszystkim swoją „nową dziewczynę”.

„W porządku chłopaki. Tutaj z Colonial. Tutaj z moją nową dziewczyną na dzisiejszy wieczór. Jestem taki podekscytowany, sec. Mamy to za sobą”.

Oczywiście ma na myśli trofeum w jego ramionach przyznawane zwycięzcy kolonii.

Minęło dużo czasu, odkąd minęło ponad siedem lat od jego pierwszego zwycięstwa w PGA Tour.

To nie było łatwe. Z biegiem czasu Grillo wydawał się być na dobrej drodze do zwycięstwa, dopóki 18-go niespodziewanie trafił double-bogey.

Pokaż poważną wytrzymałość psychiczną. Zamiast zamknąć się w sobie, Grillo zaprosił dwójkę małych dzieci, aby dołączyły do ​​niego w pierwszym meczu, podczas gdy on czekał, czy uda mu się zagrać w fazie playoff.

Film przedstawiający dziecko uderzające w tee shot i jego reakcję stało się wirusowe. Po spełnieniu tak dobrego uczynku 30-latek został od razu nagrodzony.

Jego strzał z tee na 16. dołku par 3, drugim dołku play-offów, odbił się szczęśliwie od nierównego terenu i przetoczył się pięć stóp od dołka. Zatopiłby swojego ptaszka, by zabrać do domu tytuł. Zwycięstwo przeniosło go również na 18. miejsce na liście punktowej FedEx Cup.

READ  NBA zmieniła nazwę MVP na cześć Michaela Jordana jako najwyższe odznaczenie