21 czerwca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Emiliano Grillo ujawnia swoją „nową dziewczynę” po zwycięstwie Colonial

Emiliano Grillo ujawnia swoją „nową dziewczynę” po zwycięstwie Colonial

Emiliano Grillo wygrał swój drugi turniej PGA Tour, wygrywając w niedzielę Charles Schwab Challenge. Jednak potrzeba było jeszcze kilku dołków, ponieważ on i Adam Schenck walczyli na dwóch dołkach play-off, aby wyłonić zwycięzcę.

Po tym, jak Grillo wygrał imprezę, zamieścił selfie, przedstawiając wszystkim swoją „nową dziewczynę”.

„W porządku chłopaki. Tutaj z Colonial. Tutaj z moją nową dziewczyną na dzisiejszy wieczór. Jestem taki podekscytowany, sec. Mamy to za sobą”.

Oczywiście ma na myśli trofeum w jego ramionach przyznawane zwycięzcy kolonii.

Minęło dużo czasu, odkąd minęło ponad siedem lat od jego pierwszego zwycięstwa w PGA Tour.

To nie było łatwe. Z biegiem czasu Grillo wydawał się być na dobrej drodze do zwycięstwa, dopóki 18-go niespodziewanie trafił double-bogey.

Pokaż poważną wytrzymałość psychiczną. Zamiast zamknąć się w sobie, Grillo zaprosił dwójkę małych dzieci, aby dołączyły do ​​niego w pierwszym meczu, podczas gdy on czekał, czy uda mu się zagrać w fazie playoff.

Film przedstawiający dziecko uderzające w tee shot i jego reakcję stało się wirusowe. Po spełnieniu tak dobrego uczynku 30-latek został od razu nagrodzony.

Jego strzał z tee na 16. dołku par 3, drugim dołku play-offów, odbił się szczęśliwie od nierównego terenu i przetoczył się pięć stóp od dołka. Zatopiłby swojego ptaszka, by zabrać do domu tytuł. Zwycięstwo przeniosło go również na 18. miejsce na liście punktowej FedEx Cup.

READ  Jak tenis i Djokovic sprzeciwiają się przepisom dotyczącym szczepień na Covid w USA