2 października, 2022

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Elon Musk zgadza się z tweetem mówiącym „Gra jest fałszywa”, jeśli nie może kupić Twittera

Elon Musk zgadza się z tweetem mówiącym „Gra jest fałszywa”, jeśli nie może kupić Twittera

Elona Muskagłośne próby zakupu Świergot Śledź w sobotę, gdy dyrektor generalny Tesli przeniósł się na platformę mediów społecznościowych, aby poprzeć twierdzenie, że „gra jest sfałszowana”, jeśli jego próby się nie powiodą.

„Gdyby gra była uczciwa, Elon kupiłby Twittera. Gdyby gra była sfałszowana, byłby powód, dla którego nie mógł” – powiedział na Twitterze David Sacks, współzałożyciel firmy venture capital Craft Ventures David Sacks. „Niedługo dowiemy się, jak głęboka jest korupcja”.

Twitter, eskalacja bitwy piżmowej: trujące pigułki, „plan B” piżmo i podzielona Wall Street

Musk odpowiedział na komentarz prostym „Rzeczywiście” — zwiększając jego zaangażowanie na Twitterze, w tym swoją niedawną ofertą kupna firmy zajmującej się mediami społecznościowymi.

Musk złożył w tym tygodniu niezamówioną ofertę za 43 miliardy dolarów na zakup Twittera po tym, jak po cichu twierdził, że stał się największym udziałowcem i posiada 9,2 procent udziałów w firmie.

wstążka ochrona w przeciwnym razie oni się zmieniają zmieniają %
TWTR Twitter cię. 45.08 -0,77 -1,68%

Chociaż wkrótce po tym, jak przedstawił swoje twierdzenia, grupa Vanguard ominęła go jako największy udziałowiec Po przejęciu 10,3 proc. firmy.

Rada dyrektorów Twittera odpowiedziała w piątek, mówiąc, że wymyślą plan zablokowania prób Muska.

Musk skrytykował portal społecznościowy w zeszłym miesiącu za to, co uznał za nieprzestrzeganie zasad wolności słowa.

Elon Musk wskazuje podczas konferencji prasowej w obiekcie Starbase SpaceX w pobliżu wioski Boca Chica w południowym Teksasie 10 lutego 2022 r. (Zdjęcie: Jim Watson/AFP za pośrednictwem Getty Images/Getty Images)

Twarze na Twitterze, Elon Sircus: Analityk

Musk, który ma 82,2 mln obserwujących, napisał na Twitterze 26 marca: „Ponieważ Twitter jest de facto publicznym placem miasta, nieprzestrzeganie zasad wolności słowa zasadniczo podważa demokrację”.

Oczywiście Musk zdecydował się kupić firmę zajmującą się mediami społecznościowymi i dodać ją do swojej listy firm.

Dyrektor generalny Tesla Motors, Elon Musk, przemawia w fabryce Tesla Giga Texas "Cyber ​​​​rodeo" Uroczysta ceremonia otwarcia w Austin, Teksas, 7 kwietnia 2022 r. (Zdjęcie: Susan Cordero/AFP za pośrednictwem Getty Images)

Dyrektor generalny Tesla Motors, Elon Musk, przemawia na uroczystej ceremonii otwarcia producenta Tesla Giga Texas „Cyber ​​Rodeo” w Austin w Teksasie, 7 kwietnia 2022 r. (Susan Cordero/AFP przez Getty Images/Getty Images)

Dyrektor generalny Tesli polega teraz na platformie mediów społecznościowych, rywalizując z zarządem firmy o zostanie kolejnym właścicielem Twittera.

Musk odpowiedział użytkownikowi Twittera, który zauważył, że „członek zarządu Twittera nigdy nie logował się do Twittera”, powiedział współpracownik Telsy James Stevenson, wraz ze zdjęciem profilowym członka zarządu Twittera, Roberta Zoellicka, na którym nie było żadnych postów.

Zabierz swoją firmę FOX w biegu, klikając tutaj

„Wyobraź sobie członka zarządu Comcast, który nigdy wcześniej nie oglądał telewizji” – dodał.

Musk odpowiedział na komentarz „!”.

READ  Kontrakty terminowe Dow: wzrost rynku na najwyższym poziomie