19 kwietnia, 2024

Edward Little / Lewitt / Avaia Desjardins wyprzedza Lewistona za Polską

Lewiston — nowy gracz Avaya Desjardins chce się rozwijać.

Louiston nie wystartował w poniedziałek jako bramkarz Kim McLaughlin, więc Desjardins zamienił swój kij i rękawice na ochraniacze i kij bramkarza.

Desjartins, McLaughlin nie. Nosił 30 koszulek, ponieważ zostały zaprojektowane specjalnie dla bramkarzy, a 11 z 12 strzałów, z jakimi się zmierzył, odnieśli Błękitne Diabły 7-1 w meczu z Edwardem Little’em / Levittem / Polską.

Desjardins powiedział, że był zdenerwowany i podekscytowany pierwszą grą w bramkarza. Jej poziom komfortu wzrósł po pierwszym obronie.

„Dało mi to więcej pewności siebie, niż mogłem”, powiedział Desjardins.

Trener Lewistona (7-1) Ron Dumont powiedział, że przed meczem uczył obrony swojej drużyny.

„Wiemy, że przez cały czas musimy być defensywni” – powiedział Dumont. „Po pierwsze, awansowałeś Avę, ona nie jest jeszcze na celowniku, a my umieściliśmy ją w sieci. Powiedziała, że ​​to zrobi, ale musieliśmy ją chronić. Powiedziałem dzieciom: „Zazwyczaj nie zostawiamy więcej niż 12 strzałów w meczu, może 15. Więc jeśli możemy je powstrzymać, nie zmienia to niczego w naszych atakach i obronie”.

Edward Little / Levitt / Polska pokonał pięciodołkowe prowadzenie Alyssy Prosser i pokonał Red Hornets 1:0 w trzeciej minucie meczu.

Deszardins powiedział, że jego koledzy z drużyny byli zmotywowani po zdobyciu gola.

– Powiedzieli, że pierwszy gol, na który pozwoliłem, był słuszny, to nie moja wina – powiedział Desjardin. „Wciąż mi mówili, zrozumiałem”.

Cel procesora był jedną z niewielu rzeczy, które trafiły prosto do Edwarda Little’a / Levitta / Polska (3-2-1) w poniedziałek wieczorem.

Trener Red Hornets, Dana Proup, powiedział: „Zdobyliśmy punkty, zostaliśmy wyeliminowani i odpadamy. To nie jest nasz dzień.

Bramkarz Edward Little McKenzie Horton (dziewięć obrońców) wyrównał 1-1 w Lily Kish Louisa Vuittona po strzale z prawego rogu. Horton założył bloczek, ale zobaczył otwór.

READ  Późny dodatek do karty Usyk vs Dubois przed starciem Polski

„Ochrona, Charlotte (Clutier) i Lily Kish są tak samo zaangażowani w przestępczość, jak bezpieczeństwo” – powiedział Dumont. „Wykonali świetną robotę, rozdzielając pieniądze. Przenieśli go. Wykonali niesamowitą robotę”.

Dube, który asystował przy bramce Kishina, zdobył drugi punkt tego wieczoru, kiedy Leah podał do Dube’a w slocie pralni, a Dube szybko strzelił ostatnią drużynę, mijając Hortona.

Na trzy minuty przed końcem pierwszego meczu, podanie Laundry’ego zza linii bramkowej odbiło Tory’ego Saint Hillary’ego do bramki z przewagą 3:1 Lewistona.

„To jest (nasza kolejka) ustawiona” – powiedziała pralnia. „Czuję, że basy są otwarte pod tym kątem. Więc robię to ostatnio.

W drugiej fazie obie drużyny wykonały power play. Lewiston wykorzystał to, kiedy po południu strzelił swojego drugiego gola, mniej niż pięć minut później, aby zamienić swojego drugiego gola w zwycięstwo 4-1 dla St. Hilare.

Horton zatrzymał Laundry’ego w drugiej próbie, ale Laundry powiększył swoją przewagę do 5-1 z przerwą w trzeciej tercji.

„Postanowiłem wystartować, gdy już tam było”, powiedział o celu prania.

Kish oddał strzał zza linii bramkowej, który odbił kij Hortona i dał im prowadzenie 6:1.

Alyssa Marcox dodała siódmego gola Lewistona pod koniec meczu.

Perup wierzy, że Red Hornets mogą odzyskać siły po przegranej z rywalami.

„Nadal ufam temu zespołowi. Nie sądzę, że pokazaliśmy talent zespołu, który mamy dzisiaj ”- powiedział Perup. „Louiston to dobra drużyna, niczego im to nie odbiera. Oni (wygrywają) zarobili każdą sekundę”.

Skorzystaj z poniższego formularza, aby zresetować hasło. Po przesłaniu adresu e-mail konta wyślemy Ci e-mail z kodem resetowania.