19 kwietnia, 2024

Edward Little / Levitt / Polska przekroczyła Grecję

Auburn – Edward Little / Levitt / Polish Red Hornets przeciwko Grayley szaleje od początku środy.

Red Hornets strzelili osiem bramek w pierwszej tercji na swojej drodze do zwycięstwa 12:2 nad Rangers na norweskiej arenie Savings Bank Arena.

Sofia Hartley i Kylie Sparknardy zdobyły hat-tricka (4-4-2) dla Edwarda Little’a / Levitta / Polska, a Megan Lachans strzeliła dwie bramki.

Trenerka Red Hornets, Dana Proup, powiedziała: „Próbowaliśmy zaangażować więcej kobiet.” Megan Lachans, drugi mecz z rzędu z dwoma golami.

Grayley (3-8) nie wystartował jako bramkarz Madeline Singer ze względu na etykę Covid-19, więc Olivia Bitwell nosiła kij po raz czwarty w swojej karierze.

– Zagrał lepiej, mieliśmy problemy z naszą obroną, pieniądze spadły – powiedziała asystentka trenera Rangers, Erin McCabe. „Wszyscy wciąż uczą się grać w strefie defensywnej. Czasami byliśmy zwalniani.

Rangers rozgrywają swój piąty mecz od 18 stycznia.

„Mamy dużą liczbę gier; Nogi kobiet są teraz bardzo zmęczone ”- powiedział McCabe. „Z pewnością grali lepiej, ale dzisiejszy dzień był trudny”.

Lachans strzelił bramkę w ucieczce, dając Red Hornets prowadzenie 1:0 w 96. minucie, a Caroline Audrey powiększyła prowadzenie do 2:0 w ciągu minuty.

Spuknardi przekroczył pięć minut w swoim pierwszym meczu.

Czerwone Szerszenie strzeliło bramkę w ostatnich pięciu minutach pierwszej kwarty. Hartley powiększył prowadzenie do 4-0, po czym Lachans strzelił swojego drugiego gola. Eve Martino strzeliła gola w ucieczce, a Spuknard strzelił swojego drugiego gola, dając Red Hornets prowadzenie 7-0.

Lily Rawnsley z Greely wprowadziła Rangersów na pokład w ostatniej minucie pierwszej tercji.

„Jest świetnym skaterem i świetnym sportowcem” – powiedział McCabe o Ransleyu. „Kerry (Roberts) i ona może nosić nas wielu i są też świetnymi przechodniami”.

Alyssa Prosser strzeliła na pięć sekund przed podniesieniem Red Hornets 8-1.

READ  Musetti prowadzi Włochy przeciwko Polsce w finale United Cup: City

„Myślałem, że Alyssa miała świetne zagrania i była bardzo dojrzała jak na nowicjusza” – powiedział Perup.

Hartley strzelił gola z shorthandu i hat-tricka w drugiej tercji, zwiększając przewagę Red Hornets do 10-1.

Spuknardi ukończył hat-tricka w ostatniej minucie drugiego meczu.

Ransley strzelił swojego drugiego gola dla Grecji w trzecim meczu, a Edward Little / Levitt / Molly Sirois z Polski strzelili ostatnio 12-2.

„Molly Chirois jest dobra w zdobywaniu gola; W tym roku nawet go nie ma – powiedział Perup. Obcina ogon.

Skorzystaj z poniższego formularza, aby zresetować hasło. Po przesłaniu adresu e-mail konta wyślemy Ci e-mail z kodem resetowania.