3 października, 2023

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Dunkey uruchomił grę wideo na YouTube w swojej własnej niezależnej firmie wydawniczej

Dunkey uruchomił grę wideo na YouTube w swojej własnej niezależnej firmie wydawniczej

YouTuber Jason „Dunkey” Gastrow ogłosił powstanie własnej niezależnej firmy wydającej gry o nazwie Bigmode.

W pięciominutowym przesłaniu na swój kanał YouTube Gastro wyjaśnił, że czuł się, jakby zbyt długo siedział z boku, czekając na pojawienie się „świetnych gier”, a teraz chce odcisnąć swoje piętno w branży dzięki jego własnego brokera zrozumienia. Oto część tego, co powiedział:

„Jestem na YouTube od 11 lat, a jednym z głównych tematów mojego kanału zawsze było wyrzucanie bezdusznej gotówki do śmieci oraz hołd dla naprawdę inspirujących dzieł sztuki w tym medium”.

„… przez lata zawsze szukałem najlepszych gier niezależnych i starałem się oddać im sprawiedliwość, stawiając miliony oczu na gry, które naprawdę zasługują na uwagę… Moje najlepsze filmy roku to stale ładowane rekomendacjami gier niezależnych, takich jak Hades…”

… „Chcę, aby wszyscy prawdziwi gracze oglądający ten film wiedzieli, że nigdy nie zaryzykuję swojej legitymacji, próbując wypchnąć niechcianą grę, w którą nie wierzę”

Jastrow wyjaśnił również, w jaki sposób jego zespół włożył wiele wysiłku, aby umowy w Bigmode były jak najbardziej „przyjazne dla programistów”, co pozwoliłoby również twórcom gier odnieść sukces i „kontynuować sukcesy” w przyszłości. Bigmode już zaprasza ludzi do zalogowania się w firmie:

„W Bigmode chcemy pracować tylko z najbardziej pasjonującymi i kreatywnymi ludźmi, mam dość tych wszystkich biednych gier, mam dość spamu, chcę tylko pracować z tymi, którzy chodzą na szynkę. nie celuj w brąz, jedziemy po złoto”

Więcej o firmie można dowiedzieć się na: Witryna Bigmode. Co myślisz o tej reklamie? Zostaw swoje myśli poniżej.

READ  Wyciekły obraz z zegarka Pixel Watch pokazuje projekty pasków, tarcze zegarka i integrację z Fitbit