22 lipca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Drugi produkt sprzętowy Snapchata kosztuje 230 USD za drona

Drugi produkt sprzętowy Snapchata kosztuje 230 USD za drona

Snapchat wypuścił limitowaną edycję drona latającego selfie o nazwie Pixy, który kosztuje 230 USD.

ujawnił Witryna Snapchataszereg wstępnie ustawionych opcji pozwoli dronowi podążać za tobą, krążyć wokół ciebie lub po prostu unosić się w miejscu, zanim wyląduje w twojej dłoni po nagraniu materiału.

Wszystko nagrane przez Pixy automatycznie trafi do Twoich wspomnień Snapchata, umożliwiając w razie potrzeby dalszą edycję.

Wygląda na to, że dron nie będzie dostępny w dłuższej perspektywie, ponieważ jest dostępny tylko do wyczerpania zapasów i jest dostępny tylko w USA i Francji. Snapchat ostrzega również, aby przed zakupem Pixy zapoznać się z lokalnymi przepisami regulującymi drony.

To dopiero drugi sprzęt, który Snapchat uruchomił w swojej 11-letniej historii. Firma mediów społecznościowych wcześniej wypuściła oficjalne inteligentne okulary przeciwsłoneczne o nazwie Spectacles w 2016 roku.

Okulary mogą nagrywać do 10 sekund Snapów i, podobnie jak Pixy, wysyłają je bezpośrednio do Twoich Snapchat Memories w celu opublikowania, wysłania lub edycji.

Wydanie Spectacles było również podobne do Pixy, ponieważ wydawało się, że było to bardziej doświadczenie firmy niż konkretny krok sprzętowy.

Dyrektor generalny Evan Spiegel powiedział wtedy, że Snapchat przyjmie „wolne podejście do publikowania”, ponieważ „od nas zależy, czy będzie pasował do życia ludzi”.

Ryan Dinsdale jest niezależnym tłumaczem w IGN, który od czasu do czasu pamięta tweet @thelastdinsdale. Będzie mówił o Wiedźminie przez cały dzień.

READ  Kiedy jest dzisiaj aktualizacja Minecraft 1.20?