4 grudnia, 2023

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Drucker rozszerza swoją działalność na Polskę i Kazachstan, dążąc do wzrostu

Drucker rozszerza swoją działalność na Polskę i Kazachstan, dążąc do wzrostu

ciężarowiec, zapewnia Sieć cyfrowa, taka jak Uber Do samochodów ciężarowych i pick-upów Region Mena, Rozszerzenie działalności na Polskę i Kazachstan, dwa główne centra logistyczne Unii Europejskiej i Wspólnoty Niepodległych Państw.

Najnowszy rozwój nastąpił po tym, jak firma zebrała 100 milionów dolarów Finansowanie serii C We wrześniu prowadził Bahrajn Invest Corp.

Firma jest również wspierana przez dużych inwestorów instytucjonalnych, takich jak Firma Inwestycyjna Muftala, Spółka holdingowa Abu Zabi ADQFundusz venture capital z siedzibą w Rijadzie STV and The Międzynarodowa korporacja finansowa.

W lutym tego roku zebrała 96 milionów dolarów na rozszerzenie swojej działalności.

„Polska i Kazachstan są strategicznie położone na skrzyżowaniu dróg Eurazji w ramach Inicjatywy Pasa i Szlaku” — powiedział Gaurav Biswas, założyciel i dyrektor generalny firmy Trucker.

„Wygodny transport w Polsce, niskie koszty frachtu i wysoki wskaźnik efektywności logistyki, zajmujący 28. miejsce na świecie, zapewniają Trukkerowi korzystne warunki dostępu do europejskiej dystrybucji”.

Kazachstan, Z drugiej strony jest to regionalne centrum dla okolicznych gospodarek, z arteriami handlowymi rozsianymi po całej Europie i Azji Środkowej, powiedział Biswas.

Według raportu firmy Frost & Sullivan, światowy przemysł transportu drogowego będzie wart 3,1 biliona dolarów do 2020 roku, stale rosnąc w ciągu ostatniej dekady.

Chociaż branża została mocno dotknięta pandemią koronawirusa, raport przewiduje, że globalne przychody z transportu drogowego będą rosły średnio o 4,3 procent rocznie od 2020 do 2025 roku.

Pradeep M, współzałożyciel i dyrektor ds. technologii w Druker, powiedział: „Już teraz prowadzimy aktywny ruch na rynkach MENA.

„Możliwości na trasach UE i WNP są ekscytujące i planujemy nawiązać współpracę z rynkami cyfrowymi i inwestować w regionie, ponieważ UE stoi przed pewnymi wyzwaniami gospodarczymi. Planujemy zbudować silny biznes w okresie spowolnienia gospodarczego”.

READ  Sophia Hartley Edward Little / Levitt / Polska przecina St. Domes / Gray-NG / Windrobe / Manmouth

Założona w 2016 roku firma Druker wykorzystuje technologię czasu rzeczywistego do obsługi transportu lądowego na Bliskim Wschodzie.

Gaurav Biswas, założyciel i dyrektor generalny Druker.  Zdjęcie: Drucker

Weszła do sektora business-to-business w 2018 roku i obecnie posiada ponad 40 000 ciężarówek, z klientami Zjednoczone Emiraty Arabskie, Według strony internetowej Arabia Saudyjska, Egipt, Pakistan, Bahrajn, Jordania, Oman i Turcja.

Firma rozważa możliwość wejścia na giełdę Tadawul w Arabii Saudyjskiej, co jest próbą wykorzystania potencjału wzrostu regionu, powiedział Biswas. powiedział Krajowy w grudniu 2020 r.

„Nasze stacje w Polsce i Kazachstanie stworzą dodatkową infrastrukturę dla naszej silnej obecności w Turcji” – powiedział Hakan Arikan, dyrektor regionalny CIS i Europa Wschodnia w Trucker.

„Umożliwi nam to obsługę naszych klientów po obu stronach z dodatkową niezawodnością i wydajnością”.

Aktualizacja: 23 listopada 2022, 10:57