15 kwietnia, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

„Dragon House” kończy się ścięciem i wielkim nieporozumieniem

„Dragon House” kończy się ścięciem i wielkim nieporozumieniem

Ostrzeżenie: spoilery przed odc. 8 z Smoczy Dom.

To było pełne napięcia i zagmatwane spotkanie rodzinne podczas 8 odcinka Smoczy Dom Zatytułowana „Władca Przypływów” cała rodzina zbiera się w Westeros, aby zdecydować, kto zostanie następnym mistrzem Driftmarku i głową rodu Velaryon. Cały dramat i kontrowersje dotarły do ​​A głowakiedy brat Sea Snake’a, Vaemond Velaryon, powiedział jedyną rzecz, której nikt nie powinien mówić.

Faymond, który był w dużej mierze przeciwny temu, by synowie Rhinery byli spadkobiercami tronu, wykrzyknął: „I do cholery bogowie, nie zobaczę, że to koniec z tego powodu… Jej dzieci to bękarty! A ona jest dziwką!”

– Będę miał na to twój język – powiedział król Viserys. Chociaż zanim zdążył wstać, demon (brat króla) odciął górną połowę głowy Vamonda do czysta i powiedział: „Potrafi zachować język”.

Diabeł niespodziewanie i szokująco ścięty Faymond to wszystko Smoczy Dom Fani żyją dla niego, więc na Twitterze pojawiło się mnóstwo komentarzy od widzów chwalących Daemona:

Jednak radość fanów była krótkotrwała, ponieważ odcinek zakończył się, gdy król Viserys leżał na łożu śmierci, niepokojąc Alicent księżniczce Rhaenyrze, mówiąc jej, że wierzy w przepowiednię Pieśni Lodu i Ognia Aegona I o „Księciu, który obiecał”. . „

Mówi Viserys do Alicent, zakładając, że to ty, Rhaenyro. „Jesteś tym jedynym. Musisz to zrobić.” W umyśle Viserysa mówi Rhaenyrze, że wierzy Ona To on zjednoczy królestwo i będzie kontynuował linię Targaryenów. Jednak Alicent wierzy, że król rozmawia z nią i wskazuje na ich syna Aegona II, mówiąc, że powinien zostać następcą tronu.

Czy to wydaje się mylące? Cóż, najwyraźniej to Alicent, który można zobaczyć w zapowiedzi odcinka w przyszłym tygodniu, mówiąc: „Powiedział mi, że życzy sobie, aby Egon był królem”. Tak więc małe, ale duże nieporozumienie jest najwyraźniej tym, co doprowadzi do Tańca smoków i epickiego dramatu w przyszłym tygodniu.

READ  SS Rajamouli, dyrektor programu „RRR” podpisuje umowę z CAA; Następny film Mahesha Babu – termin

Smoczy Dom Emitowany w niedziele o 21:00 HBO.

Obejrzyj królewski ślub „Dom smoka”, który wprowadza widzów we wspomnienia z czerwonego wesela:

Przeczytaj więcej z Yahoo Entertainment:

Powiedz nam co myślisz! Połącz się z nami ŚwiergotA Facebook lub Instagram. I sprawdź naszą gospodynię Kylie Marr na ŚwiergotA Facebook lub Instagram.