15 kwietnia, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Dow rośnie, ale Netflix traci 35% zysku;  Zarobki Tesli należne

Dow rośnie, ale Netflix traci 35% zysku; Zarobki Tesli należne

Indeks Dow Jones Industrial Average wzrósł w środę o 200 punktów, mimo że akcje Netflix spadły o ponad 35% w porannym obrocie. W późniejszym czasie należne są zarobki Tesli po zamknięciu.
XLaboratoria Abbott (ABT), ASML (ASML) I Piekarz Hughes (BKR) był jednym z najważniejszych czynników wpływających na zarobki w środę rano. Akcje firmy Abbott spadły o około 1%. Akcje ASML wzrosły o ponad 5%. Akcje BKR spadły o 4,5% w porannym obrocie.

Lululemon (lulu) nieznacznie spadła po ogłoszeniu pięcioletniego planu podwojenia przychodów do 2026 r. Świergot (TWTR) spadła o ponad 1% po spadku o 4,7% we wtorek. elektryczny gigant samochodowy Tesla (TSLA) straciła 2% w środę rano.

pomiędzy Liderzy Dow JonesI jabłko (AAPL) I Microsoft (MSFT) odpowiednio o 0,5% i 1,2% w Giełda dzisiaj.

Pomimo słabnącego rajdu na giełdzie, liderzy Dow American Express (AXP) I Larwa (kot) – wraz z Tabela liderów IBD lista obserwowanych akcji Nauka na żywo Edwardsa (EW), olej murphy (mor), Raytheon Technologie (RTX), zbieg okoliczności (szyling) I Ulta Beauty (Ulta) – Wśród największych akcji do kupowania i oglądania w środy.

Microsoft i Tesla Tabela liderów IBD Sklepy. Caterpillar i Edwards Nauka na żywo pojawiło się W tym tygodniu Zapasy w pobliżu obszaru zakupu Polak. Edwards też był Poniedziałkowe zapasy od IBD. Gąsienica jest IBD SwingTrader Zbiory.

Dow Jones dzisiaj: Rentowności obligacji skarbowych i ceny ropy

Po środowym otwarciu indeks Dow Jones Industrial Average wzrósł o 0,5%. S&P 500 zlikwidował wczesne wzrosty, a Nasdaq stracił 0,8% w porannym handlu.

w ciągu Fundusze ETFNasdaq 100 Invesco QQQ Trust Tracker (QQQ) stracił 0,6%. SPDR S&P 500 ETF (szpieg) wzrosła o 0,2%.

Rentowność 10-letnich obligacji skarbowych spadła w środę rano do 2,89% po wzroście do 2,91% we wtorek, najwyższego poziomu od grudnia 2018 r. Tymczasem ceny ropy w USA wzrosły o ponad 1%, przy czym cena ropy Texas Intermediate wyniosła około 104 USD za baryłkę.

READ  Allstate po cichu wycofało nowe polisy ubezpieczeniowe domu w Kalifornii

wzrost na giełdzie

Giełda zakończyła wtorek solidnymi wzrostami, odcinając dwudniową passę spadków.

Wtorek duży obraz W kolumnie komentowano: „Wtorkowe odbicie spowodowało wzrost indeksu Nasdaq Composite o prawie 2,2%, a Nasdaq 100 również o 2,2%. Małe firmy pokonały swoje rodzeństwo z wielkich spółek. Odbicie iShares Russell 2000 o prawie 2% podniosło poziom ETF. Giełda powraca ze swoją 50-dniową średnią kroczącą. Indeksy przemysłowe S&P 500 i Dow Jones osiągnęły zyski w przedziale 1,4%-1,6%.

Jeśli jesteś nowy w IBD, rozważ przyjrzenie się system obrotu akcjami I Podstawy CAN SLIM. Wyróżnić wzory wykresów Jest to jedna z kluczowych wytycznych inwestycyjnych. IBD oferuje szeroką gamę Listy wzrostu zapasówLubić tabela wyników I SwingTrader.

Inwestorzy mogą również tworzyć listy obserwacyjne, znajdować firmy w pobliżu profilu kup punktlub tworzyć własne ekrany w IBD Market Smith.


Pięć akcji Dow Jones do obejrzenia teraz


Zarobki Dow Jones: Procter & Gamble

Akcje Dow Jones Procter & Gamble Inc (PG) ogłosiła wyniki kwartalne na początku środy. Firma przekroczyła szacunki zysków i sprzedaży, co dało wzrost o 1,15% w porannym handlu.

Kolba PG śledzi kubek z uchem, który ma 161,31 punktów zakupu.

Akcje Dow Jones do kupowania i oglądania: American Express, Caterpillar

Dow Jones Financial Stock American Express śledzi również podstawę kubka z uchwytem, ​​pokazując 194,45 punktów zakupu. Podczas wtorkowego wzrostu o 1,5% kurs akcji odbił się od 50-dniowej passy. Akcje AXP wzrosły w środę rano o ponad 1%.

chwila, IBD SwingTrader Caterpillar w zakresie zakupu po kubek z uchwytem Kup punkt 227,15 po czwartkowym wybiciu. ten 5% kup przestrzeń Wzrasta do 238,51. Byczy wskaźnik – Linia RS akcji jest na najwyższym poziomie od czerwca 2021 r. Akcje wzrosły w środę o 1,4%.


Cztery kredyty wzrostu do kupienia i obejrzenia w Cursrajd giełdowy

READ  Lucid, producent samochodów elektrycznych, zebrał 3 miliardy dolarów, głównie z Funduszu Inwestycji Publicznych Arabii Saudyjskiej

Akcje do kupienia i obejrzenia: Edwards, Murphy, Raytheon, Shell, Ulta

Tabela liderów IBD Lista obserwowanych akcji Edwards Lifesciences po wtorkowym zwyżce o 4,4% nie może się równać z pucharem z 125,21 pkt kupna za rączkę. Akcje EW wzrosły w środę rano.

Murphy Oil zamknął się na poziomie 43,30 punktu kupna byczej bazy po wtorkowym spadku o 1,1%. MUR . MAGAZYN Posiada ocenę 99 doskonałych związków IBD dla każdego Kontrola zapasów IBD. W środę akcje wzrosły o 2%.

Wykonawca obrony Raytheon Technologies zakończył ponad A płaska podstawa 104,44 pipsy długo po tym, jak akcje wzrosły we wtorek. Akcje RTX wzrosły w środę rano o 1,3%.

Producent ropy i gazu Shell, 1 kwietnia Akcje IBD dzisiaj, porusza się w górę w przedziale kupna powyżej punktu kupna 56,23 płaskiej bazy po wtorkowym wzroście o 1,3%. Zakup powierzchni wzrósł o 5% do 59,04. Akcje Shella spadły o 0,5% w środę rano.

Akcje Ulta Beauty są wciąż ledwo dostępne Zakres zakupów 5% makaron kubek z uchwytem 408.83 punktów zakupu wg IBD Market Smith Analiza wykresu po wtorkowym 3% wzroście. Powierzchnia kupna wzrosła do 429,27. Linia względnej siły akcji znajduje się na nowym szczycie, co jest główną oznaką pozycji lidera na rynku. W środę akcje ULTA wzrosły o 1%.

Zarobki Netflix

Raport o zarobkach Netflix To było mieszane późno we wtorek. Zyski przekroczyły szacunki, a sprzedaż nie osiągnęła celów. Rozczarowujące, firma straciła 200 000 subskrybentów w kwartale marcowym. Analitycy i własne wytyczne firmy spodziewali się w tym okresie 2,5 mln nowych abonentów.

Akcje NFLX spadły o 35% w środę rano. Akcje we wtorek zakończyły około 50% swojego 52-tygodniowego maksimum.


Dołącz do ekspertów IBD, którzy analizują wiodące akcje w bieżącym rajdzie giełdowym na IBD Live


Zarobki Tesli należne

Akcje Tesli W środę rano spadł o 2%, po wtorkowym wzroście o 2,4%. Gigant samochodów elektrycznych ogłosi wyniki kwartalne pod koniec środy. Według FactSet analitycy spodziewają się, że firma zarobi 2,26 USD na akcję przy przychodach w wysokości 17,65 mld USD.

READ  Liczby zwycięskich Powerball w sobotę, 16 września 2023 r

Akcje giganta EV we wtorek zakończyły się o około 11% od punktu kupna kubka uchwytu na poziomie 1152,97. Akcje były notowane na poziomie 1243,49 w dniu 4 listopada i zakończyły we wtorek około 17% tego rekordu wszechczasów.

Liderzy Dow Jones: Apple i Microsoft

w ciągu Akcje Dow Jonesuruchomiono akcje Apple 7%-8% podstawa redukcji strat Od 176,75 kupowanie pipsów na bazie podwójnego dna w zeszłym tygodniu. Tymczasem punkt kupna uchwytu jest ostatnim punktem wejścia, który można obejrzeć na poziomie 179,71. W środę rano kurs wzrósł o 0,5%.

Akcje lidera oprogramowania, Microsoft Corp., wzrosły we wtorek o 1,7%, ale nadal są znacznie poniżej swoich 50 i 200-dniowych linii. Zapas jest o około 20% niższy od 52-tygodniowego maksimum. Akcje MSFT wzrosły o 1,1% na początku środy.

Obserwuj Scotta Lehtonena na Twitterze pod adresem Umieść tweeta Dowiedz się więcej o rozwijających się akcjach i średniej przemysłowej Dow Jones.

Może Ci się spodobać:

Największe wzrosty do kupowania i oglądania

Dowiedz się, jak synchronizować rynek ze strategią rynkową ETF IBD

Znajdź najlepsze długoterminowe inwestycje z długoterminowymi liderami IBD

MarketSmith: badania, wykresy, dane i szkolenia w jednym miejscu

Jak znaleźć wzrostowe akcje: Dlaczego narzędzie IBD upraszcza wyszukiwanie najlepszych % akcji