15 lipca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Dow Jones spadł przed przemówieniem Powella Top 7 akcji do kupienia i obejrzenia

Dow Jones spadł przed przemówieniem Powella Top 7 akcji do kupienia i obejrzenia

Kontrakty terminowe na Dow spadły nieznacznie w przedłużonym obrocie przed przemówieniem prezesa Rezerwy Federalnej Jerome’a ​​​​Powella we wtorek. Średnia przemysłowa Dow Jones wzrosła w poniedziałek aż o 305 punktów, po czym spadła.
XPrzemówienie Powella, dane o inflacji, zarobki

Prezes Rezerwy Federalnej Powell wygłosi przemówienie na międzynarodowym sympozjum Sveriges Riksbank na temat niezależności banku centralnego w Sztokholmie w Szwecji. Jego wystąpienie zaplanowano na godzinę 9:00 czasu wschodniego. Następuje przemówienie Powella Raport z pracy w piątek To spowodowało, że wzrost płac zwolnił bardziej niż oczekiwano, a pracownicy przepracowali mniej godzin drugi miesiąc z rzędu. Dane powinny pozwolić Rezerwie Federalnej na spowolnienie tempa podwyżek stóp procentowych.

Dane o inflacji konsumenckiej poznamy w czwartek rano. Oczekuje się, że wskaźnik cen konsumpcyjnych pozostanie niezmieniony w grudniu i wzrośnie o 6,6% rok do roku, szacuje Econoday. według FedWatch CMEHandlowcy oceniają 77% szans na podwyżkę stóp procentowych o 25 pb na następnym posiedzeniu Fed na przełomie stycznia i lutego.

Rentowność 10-letnich obligacji skarbowych spadła w poniedziałek do 3,51%, co oznacza drugą sesję z rzędu.

Jeffries (JEF) odnotowała zyski zgodne z szacunkami i sprzedaż przekraczającą oczekiwania. Akcje Jefferies straciły ponad 3% w przedłużonym handlu.

Inne firmy zgłaszające się później w tym tygodniu to: major KB (KBH), Tajwański przemysł półprzewodnikowy (TSM), bank amerykański (Bryknięcie), Citigroup (c) I Wellsa Fargo (WFC). Akcje Dow Jonesa c. B. Morgana Chase’a (JPM) I Grupa Zjednoczonego Zdrowia (Organizacja Narodów Zjednoczonych) również w tym tygodniu.

giełda dzisiaj

W poniedziałek Dow Jones Industrial Average spadł o 0,3%, a S&P 500 stracił 0,1%. Indeks Nasdaq Technology Composite wzrósł o 0,6 proc. pomiędzy Wymiana pieniędzy w obrocieNasdaq 100 Invesco QQQ Trust Tracker (QQQ(wzrost o 0,65% i indeks SPDR S&P 500)szpieg) stopniowo do dołu.

gigant samochodów elektrycznych Tesli (TSLA) do 5,9% w poniedziałek. pomiędzy Akcje Dow JonesaI jabłko (AAPL) zyskał 0,4% i Microsoftu (MSFT) wzrosła o 1 proc giełda dzisiaj.

READ  Boeing 737 Delta ląduje awaryjnie w Minneapolis-St. Międzynarodowe lotnisko w Paulu

klasztor (DE), Tablica liderów IBD Spis Piękno elfów (krasnolud), Rio Tinto (Rio) I IBD SwingTrader Spis Super mikrokomputer (SMCI) – jak również nazwy Dow Jones Larwa (Nigdy), szewron (CVX) I Walmart (wmt) – wśród najlepszych akcji do kupowania i obserwowania, jak rynek powraca do trybu zwyżkowego.

ELF Beauty to aplikacja Tablica liderów IBD Spis. Super Micro jest nowy Idea IBD SwingTrader. Caterpillar i Rio pojawił się W ostatniej kolumnie giełdowej w pobliżu strefy kupna na ten tydzień.


4 spółki wzrostowe do kupienia i obejrzenia w Cursrajd giełdowy


Dow futures dzisiaj: ceny ropy

Przed dzwonkiem otwarcia we wtorek kontrakty terminowe na Dow były notowane o 0,3% poniżej wartości godziwej, a kontrakty terminowe na S&P 500 spadły o 0,35%. Kontrakty terminowe na technologię Nasdaq 100-heavy spadły o 0,4% w stosunku do wartości godziwej. Pamiętaj, aby pracować w nocy Kontrakty terminowe Dow Jones i gdzie indziej, co niekoniecznie przekłada się na rzeczywisty handel podczas następnej zwykłej sesji Giełda Papierów Wartościowych sesja.

Ceny ropy w USA wzrosły w poniedziałek o ponad 1%, nieznacznie odbijając się od gwałtownych spadków z zeszłego tygodnia. Kontrakty terminowe West Texas Intermediate kosztowały mniej niż 75 USD za baryłkę.


Najnowszy biuletyn IBD, MarketDiem, zawiera praktyczne pomysły dotyczące akcji, opcji i kryptowalut bezpośrednio w Twojej skrzynce odbiorczej.


Co robisz podczas nowego rajdu giełdowego?

Teraz jest ważny czas na czytanie Kolumna IBD The Big Picture Gdy giełda wraca do „zdecydowanego trendu wzrostowego” po piątkowych silnych wzrostach dużego wolumenu, jest to wyraźne odejście od ostatniego ruchu.

Piątkowa pozytywna akcja przy dużym wolumenie spowodowała, że ​​perspektywy dla rynku IBD zmieniły się w nowy rajd na giełdzie. Jednak nadal jest to niepewne środowisko, a narażenie należy zwiększać w wyważony sposób. Inwestorzy powinni na razie trzymać się ekspozycji od 20% do 40%.

READ  Kupno domu jest bardziej przystępne niż wynajem w tych miastach

(spłacać Wykazy inwentarza IBD Jak wada 50 I Akcje w pobliżu strefy kupnaaby uzyskać dodatkowe pomysły dotyczące zasobów reklamowych).


Pięć akcji Dow Jones do kupienia i obejrzenia już teraz


Akcje Dow Jones do kupienia i obejrzenia: Caterpillar, Chevron, Walmart

Członek Dow Jones, Caterpillar, pozostaje w przedziale kupionym tuż powyżej punktu kupna 239,95 płaskiej bazy po poniedziałkowym spadku o 0,9%, Dla mnie Rozpoznawanie wzorców IBD MarketSmith. Strefa kupna wzrosła do 251,95. Z drugiej strony linia RSI, główny wskaźnik techniczny, osiągnęła nowe maksima.

zapas CAT Pokazuje 98 silnych z 99 doskonałych Złożona klasyfikacja IBDdla każdego Kontrola zapasów IBD. Rating złożony ma na celu pomóc inwestorom w łatwym znalezieniu akcji o największym wzroście.

Gigant energetyczny, Chevron, po raz kolejny znalazł silny opór na linii 50-dniowej, ponieważ nadal buduje bazę pucharową z punktem kupna 189,78.

Detalista Walmart odwrócił w poniedziałek 1,25%, spadając poniżej swojej 50-dniowej linii. Akcje budują kubek z uchwytem, ​​który zawiera 154,74 zakupów i jest oddalony o około 6% od ostatniego wpisu.

Najlepsze akcje do kupowania i oglądania: Deere, ELF Beauty, Rio, Super Micro

Dzisiejsza najnowsza dostawa od IBD Deere buduje płaską bazę z 448,50 punktami kupna. Akcje zbliżają się do ostatniego punktu kupna, rosnąc w poniedziałek o 0,4%.

Tablica liderów giełdowych IBD ELF Beauty zrezygnował z płaskiego wpisu 57,03 po poniedziałkowym spadku o 3,9%. Akcje wystrzeliły w piątek masowo, wskazując na silny popyt instytucjonalny na wiodącą firmę kosmetyczną. Strefa kupna 5% osiąga szczyt na poziomie 59,88, jeśli akcje będą mogły ponownie wejść.

Dzisiejsza najnowsza dostawa od IBD Rio Tinto zmniejszyło w poniedziałek zyski do zaledwie 0,1%, zwiększając się bardziej niż puchar z punktem kupna 73,45 za uchwyt. Strefa kupna dochodzi do 77.13.

Akcje IBD SwingTrader Super Micro Computer szybko przesuwa się na prawą stronę krótkiej konsolidacji, która ma cenę kupna 95,32. Akcje obniżyły zyski do 0,45% w poniedziałek.

READ  Elon Musk wycofuje pozew po opublikowaniu przez OpenAI jego e-maili

Akcje do kupienia i obserwowania, jak nowy rynek akcji idzie w górę

Oto siedem największych akcji, które można kupić i obserwować na dzisiejszej giełdzie, w tym trzech liderów Dow.

Nazwa firmy Kod Właściwy punkt zakupu typ bazowy
klasztor (DE) 448,50 Płaska podstawa
Piękno elfów (krasnolud) 57.03 Płaska podstawa
Rio Tinto (Rio) 73,45 kubek z rączką
Super mikrokomputer (SMCI) 95,32 łączyć
Larwa (Nigdy) 239,95 Płaska podstawa
szewron (CVX) 189,78 podstawa kubka
Walmart (wmt) 154,74 kubek z rączką
Źródło: dane IBD na dzień 9 stycznia 2023 r

Dołącz do ekspertów IBD, którzy analizują wiodące akcje z obecnego rajdu giełdowego na IBD Live


Akcje Tesli

Akcje Tesli W poniedziałek wzrosła o prawie 6%, dodając do zwyżkowego odwrócenia w piątek. Akcje są nadal wyraźnie poniżej linii 50 i 200 dni.

W zeszłym tygodniu akcje osiągnęły 52-tygodniowe minimum na poziomie 101,81. Akcje Tesli zamknęły się w poniedziałek o około 68% w stosunku do 52-tygodniowego maksimum.

Liderzy Dow Jones: Apple i Microsoft

pomiędzy Akcje Dow JonesaAkcje Apple wzrosły w poniedziałek o 0,4%. W zeszłym tygodniu akcje osiągnęły nowe 52-tygodniowe minimum na poziomie 124,17. Akcje nadal spadają o prawie 20% w stosunku do 52-tygodniowego maksimum.

Akcje Microsoftu wzrosły w poniedziałek o 1%, dodając do piątkowych zysków. Gigant oprogramowania jest o około 30% niższy od swojego 52-tygodniowego maksimum i wciąż jest daleko od 52-tygodniowego minimum na poziomie 213,43, osiągniętego 4 listopada.

Może Ci się spodobać:

Akcje o największym wzroście do kupowania i monitorowania

Dowiedz się, jak dostosować czas do rynku ze strategią rynkową ETF IBD

Znajdź najlepsze długoterminowe inwestycje z długoterminowymi liderami IBD

MarketSmith: Badania, wykresy, dane i szkolenia w jednym miejscu

Jak znaleźć akcje wzrostowe: dlaczego narzędzie IBD upraszcza wyszukiwanie najlepszych akcji