6 października, 2022

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Dow Jones spada w miarę zbliżania się raportu o inflacji;  Producent szczepionek Covid trzyma się zysków

Dow Jones spada w miarę zbliżania się raportu o inflacji; Producent szczepionek Covid trzyma się zysków

Dow Jones Industrial Average spadł we wtorek przed kluczowym środowym raportem o inflacji – Indeksem Cen Konsumpcyjnych Departamentu Pracy. producent szczepionek Novavax (NVAX) rozbił się 31% Po obniżeniu prognoz przychodów na 2022 r. z powodu braku popytu na szczepionkę Covid-19.
XAmerykański Międzynarodowy (AIG), PERIGO (PRGO), Planeta fitness () A Ralph Lauren (RL), Medycyna fali uderzeniowej (SWAV) A Take-Two Interactive. interaktywny (DWA) to największe spółki, które we wtorek ogłosiły swoje wyniki.

AIG zyskał 0,9%, podczas gdy Perrigo zyskał ponad 2%. Planet Fitness stracił prawie 2%, a Ralph Lauren zyskał około 1%. Shockwave podskoczyła o 8% na początku handlu. A Kreator gier wideo Take-Two spadł o około 5%.

Akcje chipów ponownie gwałtownie spadły we wtorek po poniedziałku ostrzeżenie o przychodach Z NVIDIA (NVDA). Akcje Nvidii spadły o kolejne 2,6%. Zaawansowane Mikro Urządzenia (AMD) spadła o 2,4%. oraz VanEck Semiconductor ETF (SMH) spadła o 2,4% we wtorek we wtorek.

Tesla (TSLA) spadła o około 2% we wtorek. w innym miejscu, Pionierzy technologii w Dow Jones jabłko (AAPL) A Microsoft (MSFT) w dół odpowiednio o 0,4% i 0,3% giełda dzisiaj Otwarty.

nike (NKE) zanotował największy spadek na Dow, o 2,6% po obniżeniu ratingu i ceny docelowej BNP Paribas, ze względu na zwiększoną niepewność w prognozach spółki.

W ulepszonym środowisku giełdowym akcje Dow Jones coca cola (KO) A Zjednoczone zdrowie (Organizacja Narodów Zjednoczonych) – Obok monolityczne systemy zasilania, (MPWR), Wykonawca transakcji wstępnej (OLLI) A Vertex Pharmaceuticals (VRTX) – wśród najlepszych akcji do kupienia i obejrzenia.

UnitedHealth i Vertex Tabela liderów IBD Sklepy. Ole i Vertex pojawił się Na stanie w tym tygodniu w pobliżu paska strefy kupna. Jednorodna siła była w czwartek Akcje IBD dzisiaj. Vertex to także plik Pomysł IBD SwingTrader.

Dow Jones dzisiaj: rentowności obligacji skarbowych, ceny ropy, CPI

Dow Jones Industrial Average spadł o 0,2% w porannym handlu. S&P 500 spadł o 0,4%, a Nasdaq Technology Composite o 1,1%.

READ  Starlink SpaceX nawiązuje partnerstwo Wi-Fi podczas lotu z Hawaiian Airlines

w ciągu Fundusze ETFNasdaq 100 Invesco QQQ Trust Tracker (QQQ) spadła o 1,1%. oraz fundusz SPDR S&P 500 ETF (szpieg) spadła o 0,4%.

Rentowność 10-letnich obligacji skarbowych wzrosła we wtorek rano do 2,80%, a po poniedziałkowym spadku do 2,76%. Rentowność 10-letnich obligacji skarbowych odbudowuje się po osiągnięciu najniższego poziomu od początku kwietnia ubiegłego tygodnia.

Tymczasem ceny ropy w USA wydawały się odrabiać po ostatnich stratach, ponieważ kontrakty terminowe na ropę West Texas Intermediate wzrosły we wtorek o około 1%, osiągając poziom powyżej 91 USD za baryłkę. W zeszłym tygodniu ropa West Texas Intermediate spadła poniżej 88 USD za baryłkę po raz pierwszy od połowy lutego.

Indeks cen towarów i usług konsumenckich Departamentu Pracy zostanie opublikowany na początku środy. Econoday szacuje, że ceny konsumpcyjne wzrosły w lipcu o 0,2%, w porównaniu z czerwcowym wzrostem o 1,3%. Oczekuje się, że inflacja wzrośnie w lipcu o 8,7% w porównaniu z rokiem poprzednim, odwracając wzrost o 9,1% rok do roku odnotowany w czerwcu.

wzrost na giełdzie

W poniedziałek Nasdaq przekreślił wzrost o 1,6% i zamknął się o 0,1% niżej. S&P 500 aż o 1% stracił również 0,1%. Indeks Dow Jones Industrial Average o włos przeoczył wzrost o 0,1%.

Poniedziałkowa kolumna z dużymi zdjęciami Skomentował: „Giełda wyblakła i zamknęła się blisko sesyjnych minimów. Niedźwiedzie odwrócenie trendu było oznaką gwałtownej zmiany charakteru od piątku: zaskakująco mocny raport o zatrudnieniu za lipiec zwiększył szanse na podwyżkę stóp procentowych o 75 punktów bazowych we wrześniu. Jednak , Rynek odzyskał panowanie nad sobą i zamknął blisko sesyjnych maksimów.”

Jeśli jesteś nowy w IBD, rozważ przyjrzenie się system obrotu akcjami A Podstawy CAN SLIM. Wyróżnia wzory wykresów To jeden z kluczy do wskazówek inwestycyjnych. IBD oferuje szeroką gamę Listy wzrostu zapasówJak na przykład tabela wyników A SwingTrader.

READ  Akcje gwałtownie spadają, ceny ropy spadają; Śruby GameStop, gdy zbliża się Tesla

Inwestorzy mogą również tworzyć listy obserwacyjne, znajdować firmy w pobliżu profilu kup punktlub tworzyć własne ekrany w IBD Market Smith.


Pięć akcji Dow Jones do obejrzenia teraz


Akcje Dow Jones do obejrzenia: Coca-Cola, UnitedHealth

Coca-Cola, gigant sodowy Dow Jones, buduje prawą stronę płaskiej podstawy z 67,30 pkt. Akcje testują linię 50 dni po stratach z zeszłego tygodnia. Akcje KO wzrosły we wtorek o 0,2%.

gigant ubezpieczeń zdrowotnych Tabela liderów IBD Akcje UnitedHealth pozostają w przedziale kupna powyżej podwójnego punktu bazowego kupna na poziomie 518,80 przy poniedziałkowym wzroście o 0,3%, zgodnie z IBD Market Smith Analiza wykresów. Akcje wzrosły we wtorek o 0,65%.

Magazyn ONZ Pokazuje solidną wartość 94 na 99 doskonałych klasyfikacja związków IBD, dla każdego Kontrola zapasów IBD. Inwestorzy mogą wykorzystać złożony rating IBD, aby łatwo ocenić jakość podstawowych i technicznych wskaźników akcji.


4 wzrostowe akcje do obejrzenia w Cursrajd giełdowy


Najlepsze akcje do obejrzenia: Monolithic, Ollie’s, Vertex

Czwartkowe akcje Banku Światowego dzisiaj Monolithic Power Systems nadal buduje prawą stronę konsolidacji z 580,10 punktami zakupu. Tymczasem akcje wzrosły o około 3% powyżej początkowego poziomu wejścia 514,80. Miej oko na potencjalny uchwyt, który zaoferuje inny alternatywny punkt zakupu. Akcje spadły we wtorek o 3,1%.

Wykonawca umowy dochodzi do siebie w pierwszym z 10-tygodniowa passa Ważny poziom wsparcia — sprzedawca detaliczny z najwyższą zniżką został umieszczony w nowym obszarze zakupów. Zapasy są również rzeźbione Uchwyt po dużej podstawie kubkai ustaw ostatni punkt kupna na 72,37. Obecna akcja cenowa znajduje się około 10% od tego wpisu. Akcje wzrosły we wtorek we wtorek.

IBD SwingTrader Akcje Vertex Pharmaceuticals wzrosły w poniedziałek o 2,1%, wyłamując się Zakres zakupów makaron kubek z uchwytem Wejście o 279,23. Obszar stalkingu 5% w górę 293,19. Wybicie akcji z 23 czerwca wróciło na właściwe tory po wynikach za drugi kwartał zeszłego tygodnia. Akcje Vertex wzrosły o 0,5% we wtorek rano.

READ  Dolar rośnie, akcje spadają wraz z powrotem napięć inflacyjnych

Dołącz do ekspertów IBD, którzy analizują wiodące akcje w bieżącym rajdzie giełdowym na IBD Live


Tesla Stock

Akcje Tesli zmniejszyły swoje zyski do 0,8% w poniedziałek, odzyskując niewielką część piątkowego spadku o 6,6%. Akcje straciły we wtorek rano 1,9%.

W zeszłym tygodniu akcje Tesli osiągnęły najwyższy poziom od początku maja, ale teraz znajdują opór wokół 200-dniowej linii, kluczowego poziomu do obserwacji. W piątek firma ogłosiła, że ​​24 sierpnia nastąpi podział akcji 3 do 1. Akcje spadły o prawie 30% z 52-tygodniowego maksimum.

Liderzy Dow Jones: Apple i Microsoft

w ciągu Akcje Dow JonesAkcje Apple spadły w poniedziałek o 0,3%, przedłużając swoją passę strat na trzy sesje. Strzałka buduje prawą stronę nowej bazy. Akcje spadły o 0,4% we wtorek rano.

Akcje Microsoftu spadły w poniedziałek o 0,9 proc., spadając drugi dzień z rzędu. Gigant oprogramowania wciąż znajduje się w dolnym 200-dniowym przedziale długoterminowym. Akcje zamknęły się w poniedziałek o około 20% z 52-tygodniowego maksimum i spadły o 0,3% we wtorek.

Obserwuj Scotta Lehtonena na Twitterze pod adresem Umieść tweeta Dowiedz się więcej o rozwijaniu akcji i indeksie Dow Jones Industrial Average.

Może Ci się spodobać:

Największe wzrosty do kupowania i oglądania

Dowiedz się, jak synchronizować rynek ze strategią rynkową ETF firmy IBD

Znajdź najlepsze długoterminowe inwestycje z długoterminowymi liderami IBD

MarketSmith: badania, wykresy, dane i szkolenia w jednym miejscu

Jak znaleźć zapasy wzrostu: dlaczego IBD upraszcza wyszukiwanie najlepszych zapasów