22 września, 2023

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Dow Jones rośnie o 500 punktów wyprzedzając dane o inflacji.  Spotkanie Fed Akcje Tesli zbliżają się do minimum z 2022 r

Dow Jones rośnie o 500 punktów wyprzedzając dane o inflacji. Spotkanie Fed Akcje Tesli zbliżają się do minimum z 2022 r

Kontrakty terminowe na Dow wzrosły przed wtorkowym otwarciem po tym, jak Dow Jones Industrial Average wzrósł w poniedziałek o 528 punktów. Akcje Tesli spadły w poniedziałek o ponad 6%, kończąc znacznie powyżej swoich minimów z 2022 roku.
XDane o inflacji, posiedzenie Fed

Dane o inflacji konsumenckiej poznamy we wtorek rano. Oczekuje się, że wskaźnik cen konsumpcyjnych wzrósł o 0,3% w listopadzie io 7,3% rok do roku, szacuje Econoday. Ponadto kolejne spotkanie w sprawie polityki federalnej odbędzie się we wtorek i środę.

Podczas gdy Fed przewidywał już wzrost o 50 punktów bazowych, inwestorzy będą szukać dalszych wskazówek na temat planów Fed. Zwrot w kierunku agresywnego zacieśnienia polityki pieniężnej jest mało prawdopodobny, ale pewna ulga od karnych podwyżek stóp procentowych byłaby mile widziana. Według FedWatch CMEHandlowcy oceniają 74% szans na podwyżkę stóp procentowych o 50 punktów bazowych.

Rentowność 10-letnich obligacji skarbowych wzrosła w poniedziałek do 3,61%.

późny poniedziałek, Inspiracja (ORCL) podskoczył o 3% po tym, jak zyski i sprzedaż firmy przebiły szacunki analityków. Więcej raportów o zarobkach obejmuje ten tydzień Restauracje Darden (DRI) I liniowy (elastyczny).

giełda dzisiaj

W poniedziałek Dow Jones Industrial Average wzrósł o 1,6%, czyli o 528 punktów, a S&P 500 o 1,4%. Za nim podążał zaawansowany technologicznie Nasdaq Composite, który wzrósł o 1,3%. w ciągu Wymiana pieniędzy w obrocieNasdaq 100 Invesco QQQ Trust Tracker (QQQ(wzrost o 1,3% i indeks SPDR S&P 500)szpieg) o 1,4%.

gigant samochodów elektrycznych Tesli (TSLA) spadł w poniedziałek o 6,3%. w ciągu Akcje Dow Jonesai jabłko (AAPL) wzrosła o 1,6% oraz Microsoftu (MSFT) zyskał 2,9 proc giełda dzisiaj.

Allegro Micro Systems (ALGM), Tablica liderów IBD Zbiory dexcom (DXCM), Armia Wyzwolenia Kosowa (KLAC) I Technologie Trane’a (TT) – jak również nazwy Dow Jones Larwa (kot), Magazyn domowy (Jakość HD) I Grupa Zjednoczonego Zdrowia (Organizacja Narodów Zjednoczonych) – wśród najlepszych akcji do kupowania i oglądania.

READ  Dlaczego byki na giełdzie cieszą się, gdy S&P 500 zamyka się powyżej 4231

Dexcom i Trane to dwa Tablica liderów IBD Sklepy. Zjednoczone zdrowie zostały wyróżnione W tym tygodniu Strzałki w pobliżu kolumny strefy kupna. Allegro było nowoczesne Akcje IBD 50 do obejrzenia. Caterpillar i Dexcom były niedawno Dzisiejsze akcje IBD komp.


4 spółki wzrostowe do kupienia i obejrzenia w Cursrajd giełdowy


Dow futures dzisiaj: ceny ropy

Przed dzwonkiem otwierającym we wtorek kontrakty futures na Dow Jones wzrosły o 0,6% w stosunku do wartości godziwej, podczas gdy kontrakty futures na S&P 500 wzrosły o 0,5%. Kontrakty terminowe na indeks Nasdaq 100 Technology Industry Index wzrosły o 0,5% w stosunku do wartości godziwej. Pamiętaj, aby pracować w nocy Kontrakty terminowe Dow Jones i gdzie indziej, co niekoniecznie przekłada się na rzeczywisty handel podczas następnej zwykłej sesji Giełda Papierów Wartościowych sesja.

Ceny ropy w USA wzrosły w poniedziałek o ponad 3%, odbijając się od rocznych minimów. Kontrakty terminowe West Texas Intermediate kosztowały nieco ponad 73 000 USD za baryłkę.


Najnowszy biuletyn IBD, MarketDiem, zawiera praktyczne pomysły dotyczące akcji, opcji i kryptowalut bezpośrednio w Twojej skrzynce odbiorczej.


Co robić na giełdzie

Teraz jest ważny czas na czytanie Kolumna IBD The Big Picture Wraz z powrotem trendu giełdowego do „potwierdzonego trendu wzrostowego”.

Chociaż NASDAQ i S&P 500 nadal znajdują się w zwyżkowych trendach, w tym momencie obrona jest nadal lepsza niż atak ze względu na stałą zmienność na rynku. Oznacza to, że szukanie akcji do kupienia jest w porządku, ale na początek utrzymuj małe transakcje, jednocześnie utrzymując niewielką ogólną ekspozycję.

Jeśli chodzi o nowe zakupy, jakie opinie otrzymujesz z rynku? Czy Twój ostatni zakup robi duże postępy? W takim przypadku dobrze jest dać im trochę miejsca. Ale nie bój się podejmować częściowych zysków, jeśli zysk osiągnie co najmniej 10%. Jeśli nowe zakupy idą w złym kierunku lub spotykają się z natychmiastową wyprzedażą, zamiast czekać, tnij straty, gdy akcje spadną o 3% do 4%. baza 7%-8% Chodźmy.

READ  Kontrakty terminowe na akcje wzrosły po tym, jak Dow Jones spadł ósmy tydzień z rzędu w nieustannej sprzedaży

(spłacać Wykazy inwentarza IBD Podobnie jak wada 50 i Akcje w pobliżu strefy kupnaaby uzyskać dodatkowe pomysły na akcje.)


Pięć akcji Dow Jones do kupienia i obejrzenia już teraz


Akcje Dow Jones do kupienia i obejrzenia: Caterpillar, Home Depot, UnitedHealth

Dow Jones Caterpillar zbliża się do 238 podstaw kubków Zakup punktowyi Dla mnie Rozpoznawanie wzorców IBD MarketSmithpo poniedziałkowym wzroście o 2,5%. zapas CAT 95 stałych z oceny 99 IBD pokazuje idealny związek, per Kontrola zapasów IBD.

Home Depot, sprzedawca detaliczny artykułów wyposażenia wnętrz, zakończył poniedziałek na minusie 1% poniżej punktu kupna 329,77 uchwytu na kubek z uchwytem po wzroście sesji o 2,3%.

Gigant opieki zdrowotnej UnitedHealth Group śledzi płaską bazę z 558,20 punktami kupna. Akcje są tylko 2% tańsze od ostatniego wpisu w poniedziałek.

Najlepsze akcje do kupowania i oglądania: Allegro, Dexcom, KLA i Trane

Allegro MicroSystems zakończyło poniedziałek w przedziale kupna przekraczającym puchar z punktem kupna 32,07 za uchwyt po dziennym lekkim wzroście. Akcje ALGM wzrosły w poniedziałek o 0,1%. Strefa pogoni rośnie o 5% do 33,67.

Tablica liderów IBD Akcje firmy Dexcom próbowały przebić się przez punkt kupna 123,46 na płaskiej podstawie, ale po ostatnich spadkach znajdują się około 5% poniżej poziomu wejścia. Akcje Dexcom wzrosły w poniedziałek o 0,3 proc.

Lider w żetonach, KLA, porusza się dalej nad pucharem z 392,60 wchodzącym do uchwytu po poniedziałkowym wzroście o 1,9%. Z drugiej strony linia RSI nadal osiąga nowe szczyty w świetle ciągłych wahań na rynku.

Trane Technologies zakończył poniedziałek około 4% poniżej 181,72 punktów kupna w kubku z uchwytem po lekkim spadku w sesji.


Dołącz do ekspertów IBD, którzy analizują wiodące akcje z obecnego rajdu giełdowego na IBD Live


Akcje Tesli

Akcje Tesli W poniedziałek spadł o 6,3%, tracąc wszystkie piątkowe wzrosty i wracając do ostatnich minimów.

READ  5 rzeczy, które warto wiedzieć przed otwarciem giełdy w piątek 8 kwietnia

W ostatnich tygodniach akcje TSLA osiągnęły najniższy poziom od 23 listopada 2020 r. i osiągnęły nowe 52-tygodniowe minimum na poziomie 166,19. Akcje zamknęły się w poniedziałek na poziomie 167,82, około 58% od 52-tygodniowego maksimum.

Liderzy Dow Jones: Apple i Microsoft

w ciągu Akcje Dow JonesaAkcje Apple wzrosły w poniedziałek o 1,6%, ale pozostają poniżej 50-dniowej linii po stratach z zeszłego tygodnia. Akcje są o ponad 20% niższe od 52-tygodniowego maksimum.

Akcje Microsoftu wzrosły w poniedziałek o 2,9%, ponieważ akcje utrzymywały się powyżej 50-dniowej linii. Gigant oprogramowania jest nadal o około 27% niższy od 52-tygodniowego maksimum.

Pamiętaj, aby śledzić Scotta Lehtonena na Twitterze pod adresem @pracownik Dowiedz się więcej o akcjach rozwijających się i indeksie Dow Jones Industrial Average.

Może Ci się spodobać:

Akcje o największym wzroście do kupowania i monitorowania

Dowiedz się, jak dostosować czas do rynku ze strategią rynkową ETF IBD

Znajdź najlepsze długoterminowe inwestycje z długoterminowymi liderami IBD

MarketSmith: Badania, wykresy, dane i szkolenia w jednym miejscu

Jak znaleźć akcje wzrostowe: dlaczego narzędzie IBD upraszcza wyszukiwanie najlepszych akcji