1 grudnia, 2023

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Domingo German z Jankesów wyrzucony po kontroli materialnej: „Najsilniejsza ręka, jaką kiedykolwiek czułem w życiu” — mówi Ump

Domingo German z Jankesów wyrzucony po kontroli materialnej: „Najsilniejsza ręka, jaką kiedykolwiek czułem w życiu” — mówi Ump

Napisane przez Chrisa Kirshnera, Brendana Coteya i Eno Sarrisa

Prawy obrońca Yankees, Domingo German, został wyrzucony z wygranego 6:3 meczu Nowego Jorku z Blue Jays we wtorek. Oto, co musisz wiedzieć:

  • Germain został zbadany przez każdego sędziego przed czwartą rundą i ustalono, że jego ręka zawiera nielegalną substancję.
  • 30-latek rozegrał trzy bezbramkowe inningi z dwoma trafieniami, zanim został zwolniony.
  • German spędził każdy ze swoich sześciu sezonów MLB z Yankees, osiągając rekord w karierze 4,34 i rekord 28-24.
  • W Wywiad z raportem basenowym Po meczu szef załogi James Hoy powiedział, że ręka Germaina była „najbardziej ręką, jaką kiedykolwiek czułem”.

sportowiecNatychmiastowa analiza:

Co to oznacza dla Jankesów?

Germain został dokładnie sprawdzony pod kątem nadmiaru mazi na dłoni nieco ponad miesiąc temu, startując przeciwko Bliźniakom, kiedy trafił 11 pałkarzy w swojej karierze w 6 1/3 inningsa. Germánowi pozwolono kontynuować grę na tym wyjeździe po tym, jak sędziowie pozwolili mu umyć ręce.

Jankesi powiedzieli, że to kalafonia, która jest legalna, chyba że jest nadużywana lub nadużywana. Teraz Germain zostanie zawieszony na 10 meczów po tym, jak został wyrzucony z boiska we wtorkowym meczu.

Jankesom nie pozwolono by zastąpić Germaina w składzie, chociaż mogliby z łatwością przypisać pomocnika miotacza Ryana Webera do zadania i wezwać nowicjusza z niższych lig, gdyby chcieli. Ponieważ Yankees mają wolny dzień w następny poniedziałek, zespół może po prostu pominąć miejsce Germaina w rotacji następnym razem.

Luis Severino może zadebiutować w tym sezonie w niedzielę po tym, jak we wtorek wieczorem rzucił 55 narzutów podczas rehabilitacji. – Kirchnera

Więcej powodów do niepokoju?

Co więcej, odciążający Ian Hamilton opuścił mecz z dwubramkowym prowadzeniem w trzeciej tercji. Hamilton wyszedł z szefem – zły znak.

Jankesi jeszcze nie powiedzieli, co jest nie tak z Hamiltonem, ale nie mogą sobie pozwolić na utratę 27-letniego praworęcznego. To było objawienie. Oprócz wiosennego treningu w wielkiej lidze jako gość spoza składu, Hamilton przyszedł we wtorek z 1,27 ERA w 15 meczach, z niekonwencjonalną piłką „Slambeo”.

READ  FIA nakazała oczyszczenie brazylijskiego toru GP F1 po przebiciu śrub

Piłka Yankees została już zrujnowana przez kontuzje Jonathana Loazigi, Tommy’ego Canleya i Lou Trevino. Początkowa kadra też była wrakiem. Potrzebują wiadomości o Hamiltonie, aby były dobre, w przeciwnym razie dyrektor generalny Brian Cashman będzie musiał zagłębić się w swój skład Triple-A w celu zastąpienia.

„Myślę, że (Hamilton) trochę się wycofa” – powiedział dziennikarzom trener Aaron Boone po meczu. „Zobaczymy. Myślę, że wróci do Nowego Jorku.” – Śliczna

Co mogą nam powiedzieć niemieckie wskaźniki obrotów?

Wskaźniki rotacji Germána nie wzrosły zauważalnie – mieściły się w normalnych granicach z meczu na mecz, co najmniej o około 50-60 obr./min więcej niż jego średnia sezonowa, kiedy odchylenie standardowe wśród początkujących miotaczy wynosi 150 obr./min – i to wskazuje, dlaczego wskaźniki rotacji są używany sam nie jest świetnym sposobem na blokowanie klejów.

Wiemy, że był już wcześniej zmuszany do mycia rąk, ale nie wiemy, w jaki sposób i kiedy tego używał. Dlatego nie ma łatwej linii bazowej, którą można ustawić dla miotacza. Gdybyś spojrzał na wskaźniki rotacji tylko dla jego dzisiejszych startów, nie zgłosiłbyś Germaina do dalszej analizy. – sari

Co oni mówią

„Jego ręka wyraźnie świeciła na dłoni i opuszkach palców” – powiedział Hui. „W chwili, gdy spojrzałem na jego rękę, była tak błyszcząca i tak lepka. To najtwardsza ręka, jaką kiedykolwiek czułem.

„To nie była kalafonia… Moje ręce były kalafonią i to na pewno nie była kalafonia. Była bardzo lepka. Kalafonia jest zwykle trochę lepka. To było lepkie. Moje palce miały trudności z oderwaniem się od jego dłoni”.

„Wyraźnie nie czuje się dobrze” – powiedział dziennikarzom Boone. „Mówimy także o – jaka jest granica? Jest trudna. Był trochę w krzyżowym ogniu. Doszedł do poziomu, którego nie uważali za dobry. Ostatecznie to Domingo jest odpowiedzialny za upewnienie się, że tam jest w lepszej sytuacji… Prawda jest taka, że ​​on musi być Wszyscy mamy całkiem niezły pomysł, jaka jest granica i najwyraźniej Domingo przekroczył ją dziś wieczorem.

READ  Dania na wynos i harmonogram przed sezonem NFL 2023

Zapytany, czy materiał był tak smutny, jak powiedzieli Yankees o jego kwietniowym starcie z Minnesotą, Boone powiedział: „Myślę, że było tak samo. Słuchaj, oni zawsze porównują rozdania i oczywiście z drugiej strony nie będzie to nic Nie będzie biegu. Nie wiem, jaka była linia. Powiedział tylko, że jest zbyt lepka. To było wyjaśnienie.

Germain udzielił następującego wyjaśnienia przez tłumacza: „Tylko worek kalafonii. Są dwa woreczki kalafonii. Masz jeden kamień i piasek. Używam piasku. Z ostatniej gry kilka gier temu wspomnieli, że nie użyłem to wystarczyło na kopcu. Dziś wieczorem go używałem”. Na wzgórzu i to wszystko.

„Chciałem również powiedzieć, że muszę przeprosić moich kolegów z drużyny i mój zespół. Stawiam ich w trudnym miejscu i rozumiem, jak bardzo użyłem Bulls. Stawiam ich w trudnym miejscu. „

lektura obowiązkowa

(Zdjęcie: Vaughn Ridley/Getty Images)