21 czerwca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Dołącz do Shazama!  Gniew bogów, ponieważ potrzebowałem pracy – The Hollywood Reporter

Dołącz do Shazama! Gniew bogów, ponieważ potrzebowałem pracy – The Hollywood Reporter

Rachel Ziegler szczerze mówi o prawdziwym powodzie, dla którego dołączyła do DC Universe i jest to całkowicie możliwe.

podczas rozmowy z Reporter z Hollywood w Shazam! Gniew bogów premiera wtorek, Historia z West Side Aktorka powiedziała, że ​​wcieliła się w rolę Anthei, ponieważ „potrzebowała pracy. Mówię bardzo poważnie”.

„Prawda jest taka, że ​​jesteśmy w środku pandemii, a ja nie pracowałem i nie mogłem znaleźć pracy przez całe życie, bo Historia z West Side Jeszcze nie jest wydana” – przyznała. „Naprawdę trudno było mi znaleźć pracę”.

Film wyreżyserowany przez Davida F. Sandberga śledzi losy Billy’ego Batsona (Asher Angel) i innych przybranych dzieci, które kontynuują swoje nastoletnie lata u boku swoich dorosłych alter ego superbohaterów. Właśnie tym razem trio Starych Bogów, córki Atlasa – Hespera (Helen Mirren), Calypso (Lucy Liu) i Anthea (Zigler), przybywają na poszukiwanie magii, która została im wcześniej skradziona. Dorosły superbohater Billy’ego, Shazam (Zachary Levi), musi połączyć siły ze swoimi sojusznikami, aby uratować świat.

Ziegler wyjaśniła, jak bardzo była podekscytowana, kiedy po raz pierwszy dowiedziała się o tej roli i ostatecznie ją dostała. Dodała: „Uwielbiałem pierwszy film i fakt, że chcieli, żebym przyszedł na telefon, a potem zrobił odczyt z kamery, a potem wszystko pomiędzy, mam szczęście, że dostałem tę pracę”. „Poznałem kilku moich najlepszych przyjaciół w tej pracy. Po prostu uwielbiam ten film, więc jestem podekscytowany.”

Shazam! Gniew bogów wchodzi do kin 17 marca.

READ  Wyniki na żywo WWE Royal Rumble 2024: zwycięzcy meczów, najważniejsze momenty i nie tylko