14 lipca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

„Dojrzała” aplikacja Nintendo 64 od Switch Online jest już dostępna na Zachodzie

„Dojrzała” aplikacja Nintendo 64 od Switch Online jest już dostępna na Zachodzie

Obraz: Nintendo

Jeśli jakimś cudem przegapiliście to wcześniej, Nintendo w końcu wypuściło aplikację Nintendo 64 z oceną „dojrzałą” dla użytkowników Switch Online na Zachodzie. Zostało to ogłoszone wraz z powrotem Turoka: Dinosaur Hunter i legendarnego rzadkiego tytułu Perfect Dark – „teraz z trybem wieloosobowym online”.

Ta aplikacja jest dodatkowym panelem w menu głównym i nie ma możliwości zintegrowania tych gier z istniejącymi wersjami na N64, ale tak właśnie jest. Z bardziej pozytywnej strony oznacza to, że bardziej dojrzałe tytuły Nintendo 64 mogą pewnego dnia trafić do usługi Expansion Pack (Daj spokój, Conker ma zły dzień na futra).

„Dojrzała” aplikacja zadebiutowała na Switchu w Japonii w listopadzie ubiegłego roku, wraz z premierą GoldenEye 007 i Jet Force Gemini. Co ciekawe, gry te udało się uniknąć dodania do dojrzałej wersji aplikacji Nintendo na Zachodzie. W najnowszej aktualizacji dla Japonii, Ta konkretna aplikacja dodała Perfect Dark.

Aby pobrać drugą aplikację Switch Online N64, musisz udać się do sklepu internetowego Switch, przejść do sekcji NSO, a zobaczysz ją obok bieżącej aplikacji. Oczywiście będziesz także potrzebować dostępu do poziomu subskrypcji pakietu Expansion Pack, aby grać w te gry na swoim Switchu.

Możesz dowiedzieć się, co zostało dodane do najnowszej rundy ofert NSO w naszym poprzednim poście tutaj na Nintendo Life: