15 lipca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Dlaczego The Black Keys odwołali trasę po Ameryce Północnej?  Duet wyjaśnił

Dlaczego The Black Keys odwołali trasę po Ameryce Północnej? Duet wyjaśnił

The Black Keys przerwali milczenie po odwołaniu całej nadchodzącej trasy po Ameryce Północnej, wyjaśniając fanom, że jest to „bardziej ekscytujące i intymne przeżycie” niż zaplanowane areny.

  • Czytaj więcej: The Black Keys – recenzja „Ohio Players”: znani rockmani z pomocą Noela Gallaghera i Becka

Fani byli przerażeni, gdy w weekend dowiedzieli się z Internetu, że seria koncertów, które miały rozpocząć się we wrześniu, została odwołana. Wiele osób na Twitterze/X spekulowało, że było to spowodowane niską sprzedażą biletów.

Teraz rockowy duet Dan Auerbach i Patrick Carney za pośrednictwem mediów społecznościowych poinformowali swoich obserwujących, że ich trasa koncertowa „International Players” – promująca ich 12. album studyjny „Ohio Players” – została odwołana i przeplanowana z myślą o mniejszych scenach . Pojawił się także na ich ostatnich europejskich koncertach.

„Zespół chce zapewnić wszystkich, że Dan i Patrick żyją i mają się dobrze” – rozpoczynało się ich oświadczenie.

„Po niedawnej serii koncertów w Wielkiej Brytanii i Europie, w tym w kultowych miejscach, takich jak Brixton Academy i Zenith w Paryżu, zdecydowaliśmy się wprowadzić pewne zmiany w północnoamerykańskiej części trasy International Players, które umożliwią nam dostarczenie równie ekscytujące i intymne doświadczenie zarówno dla fanów, jak i zespołu.” Zmieniony zestaw dat zostanie ogłoszony wkrótce.

Kontynuowali: „Każdy, kto kupił bilety i/lub bilety VIP w pierwotnych terminach tras, otrzyma pełny zwrot pieniędzy – a kiedy zostaną ogłoszone nowe plany, jako pierwsi będą mogli kupić bilety.

READ  Eric McCormack, Sean Hayes, RuPaul i inne gwiazdy reagują na śmierć Leslie Jordan

„Dziękujemy za zrozumienie i przepraszamy za nagłą zmianę… Jesteśmy pewni, że wszyscy będą podekscytowani, gdy zobaczą, co mamy na myśli, i nie możemy się doczekać, aby spotkać się ze wszystkimi wkrótce”.

W międzyczasie Ohio Players współpracowało z takimi artystami jak Noel Gallagher i Beck, a na jego koncie znalazły się single „Beautiful People (Stay High)”, „I Forgot to Be Your Lover”, „Beautiful People (Stay High)” i „I Forgot To ”. Bądź swoim kochankiem”. „To jest nigdzie”.

Czarne klucze, 2024. Źródło zdjęcia: Jim Herrington

Album zadebiutował na 26. miejscu listy przebojów US Billboard i 13. w Wielkiej Brytanii.

W trzygwiazdkowej recenzji albumu pt. NME „To tak, jakby chodziło o wpływ na głębię, połączenie ulotnych elementów w jednorodną całość, która brzmi bardziej jak zeszłoroczny „Dropout Boogie” niż jakikolwiek 7-calowy singiel, który ukazał się w trakcie pisania” – napisał The Black Keys świetna grupa płyt, ale „Ohio Players” to dzieło zespołu, który prawdopodobnie jest zbyt dobry w byciu sobą”.