30 maja, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Disney + rusza w 42 kolejnych krajach, w tym w Polsce, na Węgrzech, w Turcji i RPA – TBI Vision

Księga Boby Fetta

Disney + ma zostać wprowadzony w 42 krajach w Europie i regionie MENA tego lata, w tym w Polsce, na Węgrzech, w Turcji i Afryce Południowej.

Ekspansja spowoduje, że szybko rozwijający się streamer stanie się również dostępny w takich krajach, jak Chorwacja, Grecja, Czechy i Bułgaria, dodając do 18 rynków europejskich, które wprowadził do listopada 2019 r.

Rozszerzenie stanowi najbardziej znaczące ogłoszenie ekspansji wydane do tej pory przez Disneya i pojawia się w czasie, gdy lider transmisji strumieniowej i główny rywal, Netflix, stara się osiągnąć cele subskrybentów.

Pełna lista nowych rynków dla Disney+ to: Albania, Algieria, Andora, Bahrajn, Bośnia i Hercegowina, Bułgaria, Chorwacja, Czechy, Egipt, Estonia, Grecja, Węgry, Irak, Izrael, Jordania, Kosowo, Kuwejt, Łotwa, Liban, Libia, Liechtenstein, Litwa, Malta, Czarnogóra, Maroko, Macedonia Północna, Oman, Terytoria Palestyny, Polska, Katar, Rumunia, San Marino, Arabia Saudyjska, Serbia, Słowacja, Słowenia, RPA, Tunezja, Turcja, Zjednoczone Emiraty Arabskie , Watykan i Jemen.

Ponadto Disney+ uruchomi się na 11 nowych terytoriach, w tym na Wyspach Owczych, Polinezji Francuskiej, Francuskich Terytoriach Południowych, St. Pierre and Miquelon Overseas Collective, Wyspy Alandzkie, Saint Maarten, Svalbard i Jan Mayen, Brytyjskie Terytorium Oceanu Indyjskiego, Gibraltar, Pitcairn i St Helena.

Disney nie ujawnił konkretnych dat tych premier, oferując, że streamer pojawi się latem.

Gdzie indziej, Mouse House ogłosił zlecenie nowej serii opartej na kultowej, ulubionej serii książek o Percy Jacksonie, z serią fantasy służącą jako uzupełnienie regularnych seriali Disney+ opartych na Marvel i Gwiezdnych Wojnach.

READ  Polak Arcadius Milik podpisał wypożyczenie z Marsylii