12 kwietnia, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Deweloperzy Yakuza stoją w obliczu zahamowania całej branży gier

Deweloperzy Yakuza stoją w obliczu zahamowania całej branży gier

Jesteśmy tutaj o godz Kotaku Uzyskaj wiele porad przez e-mail. Niektóre z nich to spam, inne pełne błędów wiadomości szerzące nienawiść, a jeszcze inne to poważne zarzuty, które wymagają poważnego zbadania. Dlatego odświeżające jest, gdy pojawia się coś, co po prostu kieruje nas w stronę czegoś świeżego i fajnego, tak jak w przypadku ostatniej wskazówki dotyczącej ciemnego obuwia w domu. Jak smok: Ishin! Deweloperzy, Ryu Ga Gotoku Studio.

Dział rozwoju firmy Sega, którego korzenie sięgają 1998 roku, Ryu Ga Gotoku („RGG”) to japońskie studio odpowiedzialne za strzelankę TPP z 2012 roku Zakres binarny. Jednak prawdopodobnie bardziej znasz najbardziej godną uwagi pracę RGG, a mianowicie Yakuza seria. Od 2012 roku RGG odpowiada za serię przygodowych gier akcji, opracowując nowe główne części i remasterując stare, jednocześnie kompilując spin-offy, takie jak rządzić seryjny i najnowszy remake, Jak smok: Ishin!

To ta ostatnia gra, pierwotnie wydana tylko w Japonii w 2014 roku, zanim zadebiutowała na całym świecie na początku tego tygodnia, jest tematem e-wskazówek, które otrzymaliśmy w tym tygodniu. Zaintrygowany przez starszego redaktora Alyssę Mercant „Odwołanie modowe” do uroczej kroplówki The Game Awardsczytelnik (którego nazwisko postanowiliśmy zachować anonimowe) powiedział, że powinniśmy to sprawdzić To sprawiło jak smok wideo Obejrzyj „Fantastyczne garnitury”.

Czytaj więcej: Najlepsze dopasowanie na The Game Awards 2022

Uwielbiałem objaśnienia kostiumów, kolejny artykuł na The Game Awards i 40 sekund w tym filmie o Ryu Ga Gotoku jak smok powiedział czytelnik w e-mailu do Kotaku. „Myślę, że jeśli jesteś odpowiedzialny za Yakuza/jak smok serialu, w zasadzie jesteś zobowiązany do noszenia świetnego garnituru.” I nie kłamią! RGG dosłownie zaskakuje całą branżę jednym strzałem.

Sega Asia (angielski)

W pierwszym odcinku wieloczęściowej serii na anglojęzycznym kanale YouTube firmy Sega Asia szybko rzucimy okiem na wyczucie mody RGG. japońska moda Tak urzekający Jeśli będziesz za tym podążać. Pełen opływowych sylwetek, dzikich kolorów i wzorów Ciekawe połączenie casualowej i eleganckiej estetykiMieszkańcy Kraju Kwitnącej Wiśni Wiedzieć, jak się ubrać. RGG nie jest wyjątkiem. Jasne, garnitury, które programiści noszą przez 40 sekund na powyższym filmie, są czarne, ale niuanse tkwią w szczegółach. Dwóch pracowników ma na sobie kurtki z ciekawymi oznaczeniami: jeden z zestawem białych kropek, a drugi z obfitym krzyżykiem. Inny pracownik ma płaszcz w charakterystyczne gustowne białe paski. Trzech innych pracowników ma style na całej powierzchni, a dwa garnitury personelu mają ładny połysk. Gdybyś powiedział mi, że to alternatywny zespół j-rockowy, a nie grupa twórców gier wideo, uwierzyłbym ci.

Nawet buty dewelopera, choć z pozoru nijakie, naprawdę zwiększają zbiorową kroplę dewelopera. Większość na zdjęciu ma okrągłe, spiczaste, wypolerowane mokasyny bez sznurowadeł, jakby właśnie wyszły z grupy matryca lub coś. Dwóch innych trochę miesza, jeden członek personelu ma coś, co wydaje się być okrągłymi, sznurowanymi butami, takimi jak Dr. Martens (choć może nie dokładnie tej marki), a drugi, który wydaje się mieć na sobie bardzo ciemne, prawdopodobnie zamszowe buty. Tak czy inaczej, RGG ma rację! Może nie jestem taką fashionistką KotakuAlyssa Mercante jest, ale ja też jestem zachwycona pewną siebie prostotą, z której RGG emanuje w jej na wpół konformistycznym wyglądzie. Dziwne, zwłaszcza w branży znanej z najbardziej oczekiwanych kombinacji mody (grafiki i kurtki).

Czytaj więcej: Jak smok: Ishin!: the Kotaku recenzja

W każdym razie, wykrzycz RGG za zabicie całej branży w ciągu kilku sekund za pomocą ich zabójczych kostiumów i ich najbardziej zabójczej gry samurajskiej, Jak smok: Ishin! W rzeczywistości pisarz Sisi Jiang opisał to jako „Najlepsza gra o samurajach, w którą możesz teraz grać. „Powinieneś to sprawdzić.

READ  Fani Mario Kart są podekscytowani, aby dowiedzieć się więcej o tajnych punktach