25 maja, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Destiny 2 wydaje się ostatnio trzymać za ręce taśmą klejącą

Destiny 2 wydaje się ostatnio trzymać za ręce taśmą klejącą

zdjęcie: Bungie / Kotaku / Cat-Ka (walka giełdowa)

W tę strzelankę MMO online można grać za darmo Przeznaczenie 2wydany w 2017 rokuI To jedna z moich ulubionych gier wideo. Gram w to cały czas. Mam wiele osobowości. Mam wszystkie ostatnie sezony. Wspaniale. Ale skłamałbym, gdybym powiedział, że nie interesuje mnie przyszłość gry Z każdym mijającym sezonemWydaje się być bardziej podatny na uszkodzenia. W rzeczywistości, gdy piszę ten akapit około 16:00 24 stycznia, gra pozostaje offline, ponieważ Bungie nadal bada ten ostatni problem. Tymczasem wielu graczy liczy na zupełnie nowy silnik i grę, najprawdopodobniej w postaci Przeznaczenie 3. Ale sprawy nie są takie proste.

wcześniej tego dnia, Przeznaczenie 2 W trybie offline na wszystkich platformach Podczas gdy Bungie badała postępy przegrywających graczy w zwycięstwach i pieczęciach, które działają jak osiągnięcia i wyzwania w grze. To nie koniec świata, jasne, ale ostatni tydzień był trochę nie tak Gracze zgłaszali utratę swoich postaci Wraz z ich postępami i przedmiotami. i wtedy, Była to nowa misja, która nie aktualizowała się poprawnie dla graczy. A wcześniej to było coś innego. W 2023 roku, po latach aktualizacji, rozszerzeń i nie tylko, tak to wygląda Przeznaczenie 2 Zaczęła się uginać pod własnym ciężarem.

Zajrzyj do Oficjalne konto wsparcia Bungie na Twitterze— który jest często aktualizowany, aby informować graczy o nadchodzących łatkach, problemach z serwerem i innych ważnych informacjach Przeznaczenie 2—Możesz znaleźć wiele tweetów, w których Bungie mówi: „Welp, to nie działa. Próbujemy to naprawić. Więcej informacji później.” Gry online, które nie działają codziennie, nie są niczym nowym i nie są wyłącznym problemem Przeznaczenie 2. Ale zaczyna to być bardziej powszechny problem ze starszymi strzelcami. Patrząc na to konto pomocy technicznej, wiele tweetów o błędach lub uszkodzonych zadaniach nie ma tygodni między nimi, ale tylko kilka dni lub mniej.

Powieści, mój czas na zabawę Przeznaczenie 2 Ostatnio było tego więcej niż kiedykolwiek. Ten nowy sezon przyniósł ze sobą niesamowite nowe misje napadowe i dziwne opóźnienie, jakiego nigdy wcześniej nie widziałem. Nadal mam problem z grą, w której każdy mecz PvP się nie liczy, co sprawia, że ​​gramy więcej, aby ukończyć cotygodniowe wyzwania i misje. Po prostu zaakceptowałem fakt, że nagrody w grze związane z zabójstwami, zadaniami lub innymi działaniami nie zawsze będą aktualizowane tak, jak powinny. W rzeczywistości, im więcej o tym myślałem, tym bardziej zdawałem sobie sprawę, że ja i inni gracze, których znam, przyzwyczailiśmy się do tego Przeznaczenie 2 Niewiarygodne. I wydaje się, że jest coraz gorzej, a nie lepiej, ponieważ gra się rozwija i dodaje więcej warstw i systemów.

Look online and you’ll quickly see players suggesting that Bungie needs to move on to a theoretical Destiny 3, a game that likely will happen—and is maybe in development already—but which hasn’t been confirmed. During today’s extended downtime, Przeznaczenie 3 Było popularne na Twitterze Gdzie gracze spierali się o przyszłość i stabilność strzelca. dla niektórych, Nowy pomysł na silnik Nowa regulacja wydawała się obiecująca, co dawało nadzieję, że rozwiąże wiele problemów Przeznaczenie 2′Kłopoty. Inni wskazywali że Całkowicie nowa gra, która nie jest łatwa do wykonania Lub proste w obsłudze i prawdopodobnie brakujące funkcje lub treści po wydaniu. Plus, Nie ma gwarancji On rozwiąże wszystkie pojawiające się problemy.

Osobiście uważam, los To byłby chyba dobry ruch w końcu. Może pozwolić programistom na stworzenie czegoś bardziej elastycznego i zdolnego do obsługi tego rodzaju wydarzeń, które spędzili lata na tworzeniu i doskonaleniu. Ale nie jestem też na tyle naiwny, by sądzić, że to naprawi wszystko lub będzie łatwe do stworzenia. Jednak czuję frustrację graczy Przeznaczenie 2 Nadal nie konsekwentnie spójne.

jak stary komputer lub mikser, Przeznaczenie 2 W większości działa, ale jest pokryty taśmą klejącą, zadrapaniami i brudem. I od czasu do czasu musisz go kopnąć lub majstrować przy przewodzie, aby go uruchomić. Jasne, na razie wciąż bulgocze, ale prawdopodobnie pewnego dnia będziesz musiał go wymienić. i z Przeznaczenie 2Mam wrażenie, że Bungie będzie klepać taśmę tak długo, jak to będzie konieczne Przeznaczenie 2 aby przetrwać koniec planowanej mapy drogowej, w której prawdopodobnie ostatni sezon nadejdzie w 2024 roku. Potem, no cóż, nie wiem. Miejmy nadzieję, że do tego czasu gra będzie przynajmniej bardziej stabilna i niezawodna, a nie gorsza.

READ  Ogłaszamy platformówkę 3D Sonic Dream Team dla Apple Arcade