22 maja, 2022

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Jackson State University Football Coach Deion Sanders on the field

Deion Sanders tęskni za NFL z powodu braku HBCU w projekcie

Obrazy Getty

Trener Jackson State, Dion Sanders, uważa, że ​​NFL musi lepiej radzić sobie z identyfikowaniem talentów pochodzących z historycznych czarnych uczelni i uniwersytetów.

Sanders powiedział wczoraj podczas Jackson State Pro Day, że chociaż cieszył się widząc 22 drużyny reprezentowane, nie był zadowolony z 10 drużyn NFL, które nie wysłały skautów, aby zobaczyć swoich graczy. Sanders powiedział również, że zeszłoroczny draft, który nie został opracowany przez HBCU dla jednego gracza, jest nie do przyjęcia.

To się więcej nie powtórzy. To się więcej nie powtórzy. Wiem, że mamy wymówkę na rok pandemii, ale to się więcej nie powtórzy. „Spróbuję się podwoić” – powiedział Sanders NFL Network.

Sanders powiedział, że chce więcej występów dla HBCU i powiedział, że wiosenny mecz Jackson State będzie transmitowany w telewizji w tym roku. Powiedział również, że chce, aby gracze HBCU – nie tylko gracze Jackson State, ale także gracze z innych HBCU – wzięli udział w drafcie.

„Potrzebuję co najmniej czterech naszych szkół i ich reprezentatywnych trenerów, aby pozyskać zawodnika, którego uważają za nadającego się do rekrutacji, musimy wprowadzić ich do draftu. Ponieważ chcę, aby dzieci to zobaczyły, chcę, żeby to poczuły, chcę Żeby ich dotykali, chcę, żeby byli tego świadkami na żywo, żeby mogli być tego świadkami na żywo”, powiedział Sanders. Od powiedzenia: „Mogę to zrobić”. „NFL Network, daj spokój, spraw, aby to się stało”.

Sanders wykonał świetną robotę w Jackson State, zdobywając w zeszłym roku nagrodę Trenera Roku SWAC, a następnie zadziwiając świat rekrutacji do futbolu uniwersyteckiego, przekonując Travisa Huntera, uważanego przez niektórych za najlepszego pojedynczego gracza w tegorocznej klasie rekrutacyjnej, do odrzucenia Udział stanu Floryda w Jackson State. Teraz Sanders ma większe plany dotyczące tego, jak wzbudzi zainteresowanie swoim programem i innymi programami HBCU.

READ  Policja powiedziała, że ​​Dwayne Haskins, Pittsburgh Steelers, rozgrywający, śmiertelnie wjechał w ciężarówkę na autostradzie Florida Highway