19 czerwca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Debata Patriots: Odpowiadając na wcześniejszą krytykę Patsów przez McJonesa

Debata Patriots: Odpowiadając na wcześniejszą krytykę Patsów przez McJonesa

MAC Jones Zebrał wiele pochwał za solidny debiutancki sezon, ale rozgrywający New England Patriots nie był jeszcze odporny na krytykę w drugim roku.

Jones rzucił pięć przechwytów i przegrał jeden wślizg w pierwszych trzech meczach sezonu. Patrioci mają 1-2 do rozpoczęcia kampanii, głównie z powodu kosztownych zmian.

Castle: Czego można się spodziewać po ataku Patriotów pod nieobecność Maca Jonesa

Michael Lombardi, były dyrektor generalny Bates, nie wycofał się z krytyki Jonesa podczas ostatniego odcinka jego serialu. Budka „GM Shuffle”R. Lombardi rozszarpuje Jonesa za to, że zranił zespół, nie chroniąc piłki, i określił Patriots 2022 jako „najbardziej anty-Belichick drużynę, jaką kiedykolwiek widział”. Posunął się nawet do tego, że powiedział, że Jones może być poza ligą, jeśli nadal będzie grał w ten sposób.

Co najmniej okrutne. Ale czy krytyka jest uzasadniona?

Tom E. Curran, Phil Perry i Matt Cassel podzielili się swoimi reakcjami na komentarze Lombardiego dotyczące nowego odcinka podcastu Patriots Talk.

Dyskusja patriotów: Czy Brian Hoyer może podnieść Patriotów pod nieobecność Maca Jonesa? | słuchaj i subskrybuj | Oglądaj na YouTube

„Myślę, że pomysł, że wkrótce wypadnie z ligi, jeśli nadal będzie grał tak, jak to robi, jest trochę mocny” – powiedział Perry. „To dla mnie trochę ekscytujące”. „Nie jestem pewien, czy to naprawdę uczciwe, aby McJones spojrzał na swoją sytuację i powiedział, że to nie jest trening, to są zawodnicy, którzy nie dbają o piłkę nożną i grają „poza kontrolą”. …

„Myślę, że wiemy, kim jest Mac Jones. Myślę, że wiemy, że jest mądry i myślę, że wiemy, że jest dokładny. Dla mnie nie mieścił się w tych kategoriach z pierwszego i drugiego roku. Wiele się zmieniło wyniki trochę, ale powiedzieć, że może być poza ligą wkrótce po trzech tygodniach w swoim drugim roku, co jest dla mnie trochę mocne.

READ  W obliczu niepewnej przyszłości Justin Fields z radością wita „ulepszenie”, którego dokonał

Cassell wyjaśnia, że ​​podczas gdy dwie decyzje Jonesa w trzecim tygodniu były kwestionowane, niektóre z jego ruchów po prostu nie były winą QB.

„W ostatecznym rozrachunku są to odważne stwierdzenia” – powiedział Castle. „A jeśli zagrasz film, pierwsze przechwycenie przeciwko Miami – spójrz, to piłka, w której grasz 1 na 1 na zewnątrz z DeVante Parker, twoja nowa gra. Rzucasz ją, a inny dobry gracz w tej lidze, Xavien Howard, strzela piłkę przechwycić, to nie była zła decyzja, to nie był zły rzut, to była po prostu dobra gra obrony przeciwnika.

„Worek ze striptizem w tym meczu, mieli nieporozumienie co do linii ofensywnej… to nie tyle dotyczy Maca Jonesa, ile powołania z przodu”.

Jones ma obecnie do czynienia z wysokim skręceniem kostki i stawia go pod znakiem zapytania w niedzielnym meczu na Green Bay. Jeśli nie będzie mógł założyć skafandra, wystartuje weteran QB Brian Hoyer.

Jak omówiono w odcinku: Jak kontuzja kostki McJonesa i ogólnie początek sezonu wpłynęły na jego rozwój? W jakim stopniu brak przejrzystości na temat kontuzji Maca negatywnie wpływa na jego zdolność do robienia tego, co jest najlepsze dla jego zdrowia i długoterminowych aspiracji zawodowych? Jak ofensywna sytuacja trenera wpływa na decyzję Maca o tym, jak szybko chce wrócić na boisko? A Cassel rozbija coś, co wygląda jak wsparcie weterana, gdy inicjujący QB upada z powodu kontuzji.

Sprawdź najnowszy odcinek Patriots Talk Podcast W NBC Sports Boston Podcast Network lub Oglądaj na YouTube.