30 maja, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Daisy Falcons zostaje HC i podpisuje kontrakt ze Stevens

Grafika: Igor Lazarević

ten Sokoły Taichi Z Polska Liga Piłki Nożnej Ogłosili, że podpiszą stan Waszyngton Rodzinny Agi Stevens Jako ich nowy główny trener.

Stevens skomentował dołączenie w 2021 r. Polska Współmistrzowie:

„Możliwość kierowania zespołem tak utalentowanym w mistrzostwach, jak Sokoły, jest absolutnie niesamowita. Nie mogę się doczekać powrotu do Daisy w tym tygodniu i spotkania z personelem i graczami. To wyjątkowa okazja, aby przejąć kontrolę nad uznanym, udanym projektem z piękne obiekty i wspaniała społeczność stojąca za nimi.Większość stanowisk head coachingu jest otwarta, są to sytuacje, które wymagają restrukturyzacji.

Od 32 lat Mount Vernon, Waszyngton, Absolwent Uniwersytet Stanowy Waszyngton, Pełnił funkcję koordynatora Ravensburg Racerbacks Z Niemiecka liga piłkarska. Tego lata mecz Stevensa pomógł Ravensburg Z 28 punktami i 370 jardami na mecz jest dobry na piąty atak w lidze.

Stevens bierze na siebie odpowiedzialność Taichi Utalentowany i doświadczony projekt. ten Bałkany W tym sezonie mecz o mistrzostwo potoczył się do góry nogami. Pomimo szeregu kontuzji, South Polska Zespół miał profesjonalne podejście i był legalną konkurencją polska piłka nożna Liga. Stevens skomentował kulturę Bałkany Projekt:

„Profesjonalne podejście, przejrzystość i hojność kierownictwa były dużym czynnikiem. Taichi to małe miasteczko ze wspaniałą i rozwijającą się społecznością.

Pomimo młodego wieku The Bałkany Zdobądź doświadczonego gracza Stevens Trener od 15 lat. Przed podpisaniem z boksy wyścigowe, Stevens Mianowany główny trener Katalońskie Grizzlies w Francja I ten Rycerze Snowmo w austriacki Pierwsza liga, ale oba sezony zostały odwołane z powodu infekcji.

Był głównym trenerem Przedwózkowe Popcuts w Czech League 1 w Division 1 w 2019 roku, prowadząc ich do sezonu 4-4. Przed wejściem do środka Europa, Stevens Był trenerem Running Packs Lindsay Wilson College (NAIA) (2016-17) pomaga zespołowi w ustanowieniu rekordu 11-2 z startem, który zdobywa wszystkie wyróżnienia konferencyjne. Trenował piłkę nożną w liceum Waszyngton Państwo, a nawet Earlham College (Div III) w Richmond w stanie Indiana.

READ  Cheshire: Firma wiodąca w rekrutacji do elektrowni w Polsce

Stevens Był obiecującym przewoźnikiem piłkarskim i torowym stan Waszyngton Przed kontuzją do końca kariery.

Przeczytaj więcej o piłkarskiej podróży Stevena