9 grudnia, 2023

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Cztery tytuły Xbox Game Pass otrzymują nowe zwiastuny w wersji demonstracyjnej z kwietnia 2023 r

Cztery tytuły Xbox Game Pass otrzymują nowe zwiastuny w wersji demonstracyjnej z kwietnia 2023 r

Zdjęcie: Homestead Arcana

Tak jak się spodziewaliśmy, dzisiaj [email protected] W kwietniu 2023 r. pokazaliśmy kilka nowych promocji Xbox Game Pass, w tym rozszerzony przegląd Kolejny przypadek Benedicta Foxa i data wydania Arkana domostwa!

Oto podsumowanie każdej z gier przedstawionych w dzisiejszym programie:

Odkurz swój ekspres do kawy i ponownie spotkaj się z klientami z najcieplejszym uśmiechem w tym uwielbianym symulatorze kawy i szczerej rozmowy; Rozmowa o kawie, odcinek drugi: Hibiskus i motyl.

„Zostań rolniczą wiedźmą i panem zasięgu, który został w tajemniczy sposób spaczony Miazmą. Odkryj tajemnicę jego wyglądu, uprawiaj rośliny, aby wzmocnić swoje zaklęcia i używaj magii natury do leczenia ziemi. Homestead Arcana pojawi się na Xbox i PC w dniu 21 kwietnia 2023 r.”

„Zbieraj niesamowite potwory do wykorzystania podczas turowych bitew w grze RPG z otwartym światem. Połącz dowolne dwie formy potworów za pomocą systemu Fusion w Cassette Beasts, aby stworzyć unikalne i potężne nowe formy!”

W tym skupionym na walce podsumowaniu, Plot Twist przedstawia różne ruchy obronne i ofensywne, których Benedict używa w starciu z różnymi typami demonów w Limbo.