14 lipca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Czego możemy się spodziewać na lipcowym wydarzeniu Samsung Galaxy Unpacked

Czego możemy się spodziewać na lipcowym wydarzeniu Samsung Galaxy Unpacked

Następne wydarzenie Samsung Galaxy Unpacked zaplanowano na 10 lipca o godzinie 9:00 czasu wschodniego w Paryżu we Francji. Firma nie boi się mówić o co najmniej dwóch rzeczach – wykresie Film reklamowy Film wyraźnie nawiązuje do telefonów składanych, a jego opis brzmi częściowo: „Galaxy AI już tu jest”. Możesz także obejrzeć transmisję Na YouTube Lub jego strona internetowa.

Na wydarzeniu będzie nie tylko składane telefony i Zniżki na rezerwację urządzeń przed ich ogłoszeniem. Samsung ogłasza swoje zwykłe telefony Galaxy w ostatni Premiera Galaxy Unpacked planowana jest na początek tego roku, więc to już koniec, ale możemy usłyszeć też o innych rzeczach, w tym o nowym produkcie Samsung Watch i oczywiście Galaxy Ring.

Pierścień galaktyki

Ogłoszenie Samsunga o Galaxy Ring w styczniu było niczym więcej niż tylko żartem, ale firma dała dziennikarzom szansę wypróbowania prototypu na lutowym Mobile World Congress, ujawniając kolory, rozmiary pierścieni i trochę informacji na temat rodzaju danych jego czujniki będą zbierać. Chcielibyśmy usłyszeć, ile będzie kosztować ten produkt, jaki rodzaj czujników zdrowia będzie zawierał i kiedy zostanie wydany.

W tej chwili krążą plotki, że jego cena będzie wynosić około 300–350 dolarów i że Samsung może wprowadzić do niej dopasowaną subskrypcję dotyczącą fitnessu i zdrowia. Ale poza tym i wynikami testów FCC ujawniającymi pojemność baterii, z pomieszczeń Samsunga napłynęło bardzo niewiele informacji na temat Galaxy Ring.

Galaxy Z Fold 6 i Z Flip 6

Zdjęcia, które wyciekły, przedstawiają Galaxy Z Fold 6 (po lewej) i Z Flip 6 (po prawej).
zdjęcie: Evana Blassa

Wyciekło wiele informacji na temat składanych telefonów Galaxy Z. Wygląda na to, że Z Fold 6 otrzyma zaktualizowany, bardziej kwadratowy wygląd, zauważalnie jaśniejsze wyświetlacze i nieco dłuższą żywotność baterii, pomimo zastosowania akumulatora o tej samej pojemności 4400 mAh, co jego poprzednik.

READ  Zdobądź prezenty last minute podczas ostatniego dnia weekendowej wyprzedaży Best Buy

Zaprojektowany z klapką Flip 6 może być mniej zmieniony niż poprzedni model, ale oczekuje się, że doczeka się kilku innych ważnych aktualizacji. Oprócz podobnego zwiększenia jasności jak w Fold 6, telefon może otrzymać jaśniejszy wyświetlacz, podobnie jak jego większy brat, system chłodzenia z komorą parową i baterię o pojemności 4000 mAh lub 3790 mAh, w zależności od plotek (bateria obecnego modelu pojemność wynosi 3700 mAh). Dodatkowym wyświetlaczem może być panel IPS zamiast OLED.

Oczekuje się, że oba telefony będą lżejsze i cieńsze oraz będą zasilane procesorem Snapdragon 8 Gen 3.

Galaxy A.E

Samsung szybko wskoczył do pociągu AI i przynajmniej niektóre funkcje Galaxy AI są dostępne lub będą dostępne dla wszystkich typów telefonów i urządzeń Galaxy – nie tylko najnowszych i najlepszych. Jak dotąd Galaxy AI jest pełne pułapek dla sztucznej inteligencji: takie elementy, jak tłumaczenie głosu i tekstu na urządzeniu i podczas rozmowy, edycja zdjęć i wideo oraz funkcja Google Circle to Search. Teraz firma ma szansę się nieco wyróżnić.

Zegarek Samsunga Galaxy

Samsung prawdopodobnie opowie o nadchodzącej ofercie Galaxy Watch. Dotychczasowe plotki wskazywały, że podobnie będzie w przypadku zwykłego Watch 7, a Samsung zapowiedział już tani Galaxy Watch FE, ale może ujawnić wielką odsłonę smartwatcha o nazwie Galaxy Watch 7 „Ultra”.

Watch 7 Ultra wygląda na większy i bardziej agresywny dzięki kwadratowej obudowie, ale z okrągłą tarczą. Masywny zegarek widoczny na zdjęciach, które wyciekły, wydaje się być odpowiedzią firmy na Apple Watch Ultra do tego stopnia, że ​​wydaje się, że znajduje się w nim trzeci przycisk, być może o działaniu podobnym do przycisku akcji Apple. Wygląda nawet na to, że zawiera interpretację Samsunga na temat przesuwanego złącza paska zegarka Apple – co oznacza, że ​​korzystanie z tego paska może nie być możliwe.

READ  WORLD OF HORROR WPROWADZA SUMMER 2023 NA PS5, PS4, SWITCH I PC

Nowe słuchawki Galaxy Buds

Galaxy Watch 7 Ultra nie jest jedyną rzeczą, która wydaje się czerpie inspiracje z projektów Apple – Galaxy Buds 3 firmy Samsung, jak wynika z dotychczasowych przecieków, wyraźnie przypominają słuchawki AirPods trzeciej generacji firmy Apple, ale mają zakrzywione nóżki zamiast zaokrąglonych. i akcenty Niebieski i pomarańczowy na krawędziach. Modele „Pro” wyglądają nieco inaczej i mają matowe szare wykończenie. Ktoś na Reddicie twierdził, że kupił już parę takich egzemplarzy za 250 dolarów w Walmarcie w USA, więc wygląda na to, że znajdują się już w sklepach detalicznych (i najwyraźniej na niektórych półkach).