22 lipca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Cywilne ławy przysięgłych Billa Cosby’ego będą musiały wznowić obrady po prawie wydaniu werdyktu

Cywilne ławy przysięgłych Billa Cosby’ego będą musiały wznowić obrady po prawie wydaniu werdyktu

NowaMożesz teraz słuchać artykułów Fox News!

Ławnicy w procesie cywilnym o niewłaściwe zachowanie seksualne przeciwko zarzutom Aktor i komik Bill Cosby Obrady muszą rozpocząć się ponownie po ogłoszeniu w piątek werdyktu w odniesieniu do prawie wszystkich postawionych im pytań.

Po dwóch dniach obrad jury stwierdziło, czy Cosby napaść seksualna Powódka Judy Huth w Playboy Mansion w 1975 roku, kiedy miała zaledwie 16 lat i czy zasługuje na jakiekolwiek odszkodowanie.

Jurorzy odpowiedzieli na osiem z dziewięciu pytań w formie werdyktu: ostatnie pytanie dotyczyło tego, czy działania Cosby’ego uzasadniały odszkodowanie za straty moralne.

Sędzia Craig Carlan Jeden z jurorów obiecał, że może odejść po piątku na wstępne zobowiązanie.

Słyszy się, jak Amber ujawnia plany po procesie po sprawie o zniesławienie Johnny’ego Deppa, o czym powie jej córka

Aktor i komik Bill Cosby wchodzi do sali sądowej podczas piątego dnia obrad w procesie Billa Cosby’ego o napaść na tle seksualnym w sądzie hrabstwa Montgomery w Norristown, Pensylwania, USA, 16 czerwca 2017 r. REUTERS / LUKAS JACKSON

Sędzia zdecydował się przeczytać werdykt w sprawie pytań, na które ława przysięgłych odpowiedziała pomimo sprzeciwów adwokata Cosby’ego. Jednak Karlan musiał cofnąć swoją decyzję, gdy posłowie przybyli do sądu w Santa Monica i poprosili go o opuszczenie sali sądowej. Sąd ma wymaganą godzinę zamknięcia o 16:30 ze względu na brak budżetu na nadgodziny posłów.

Karlan nie poprosi juror, który został zmuszony do wyjazdu, o powrót w poniedziałek, więc obrady będą musiały zostać wznowione z zastępcą juror na jej miejscu. Powiedział: „Nie wrócę do moich słów”.

Wcześniej tego dnia do sędziego trafiła notatka o tym, co nazwał „sprawą osobistą” między dwoma przysięgłymi, co utrudniało im pracę.

Sędzia wezwał przysięgłych na salę rozpraw i poprosił ich o wyrażenie zgody na zabranie głosu przez każdego z przysięgłych w obradach. Sędziowie wznowili obrady, ale mieli kilka pytań dotyczących kwestii dotyczących formy ich wyroku, o których sędzia i adwokaci musieli porozmawiać i odpowiedzieć, w tym jak wyliczyć odszkodowanie.

READ  Reżyser Flash przekazuje Ezrze Millerowi aktualizację: „Podejmują kroki w celu wyzdrowienia”

9-1-1: LONE STAR TYLER SANDERS umiera w wieku 18

FILADELFIA, PA - 22 stycznia: Back-up komik/aktor Bill Cosby wykonuje specjalny hołd dla muzyka jazzowego Tony'ego Williamsa w LaRosa Jazz Club 22 stycznia 2018 r. w Filadelfii w Pensylwanii.  (Zdjęcie: Gilbert Carracciello/Getty Images)

FILADELFIA, PA – 22 stycznia: Back-up komik/aktor Bill Cosby wykonuje specjalny hołd dla muzyka jazzowego Tony’ego Williamsa w LaRosa Jazz Club 22 stycznia 2018 r. w Filadelfii w Pensylwanii. (Zdjęcie: Gilbert Carracciello/Getty Images)
(Gilbert Carracciello/Getty Images)

Adwokat Cosby’ego, Jennifer Bunjian, prosi o bezprawny proces po obiedzie w związku ze zdjęciem zrobionym przez członka zespołu Cosby’ego, pokazującym przysięgłego stojącego w pobliżu Komik oskarżony który siedział na widowni.

Aktorka Lily Bernard, która pozywa Cosby’ego, powiedziała, że ​​nie rozmawiała z żadnymi jurorami.

„Nigdy nie rozmawiałam z przysięgłym” – powiedziała sędziemu Bernard ze swojego miejsca w sądzie. „Nie zrobiłbym nic, co mogłoby zagrozić temu problemowi. Nawet na nich nie patrzę”.

Jurorzy rozpoczęli obrady w czwartek rano po dwutygodniowym procesie. Cosby’ego nie było na sali sądowej.

Tom Hanks złości się na fana, który puka blisko jego żony Rity Wilson

Bill Cosby (C), wchodzi na salę sądową na rozprawę, ponieważ oczekuje się, że jego prawnicy wznowią walkę z prokuratorami o to, czy więcej niż tuzin oskarżonych może zeznawać w jego procesie karnym w sprawie seksu w przyszłym roku, w Norristown w Pensylwanii, 13 grudnia 2016 r. REUTERS /David Mailletti /Paweł

Bill Cosby (C), wchodzi na salę sądową na rozprawę, ponieważ oczekuje się, że jego prawnicy wznowią walkę z prokuratorami o to, czy więcej niż tuzin oskarżonych może zeznawać w jego procesie karnym w sprawie seksu w przyszłym roku, w Norristown w Pensylwanii, 13 grudnia 2016 r. REUTERS /David Mailletti /Paweł

84-latek został zwolniony z więzienia w zeszłym roku po tym, jak Sąd Najwyższy Pensylwanii uchylił jego wyrok skazujący z 2018 roku. Zarówno jego rzecznik, jak i prawnik powtarzali jego zaprzeczenia przez cały proces.

Bonjean poprosił ławę przysięgłych w końcowych argumentach o wykorzystanie publicznych zarzutów przeciwko Cosby’emu i tylko Uwzględnienie dowodów przedstawionych podczas procesu. Powiedziała, że ​​dowody nie potwierdzają sprawy Hotha.

KLIKNIJ TUTAJ, ABY UZYSKAĆ ​​APLIKACJĘ FOX NEWS

Adwokat Hutha, Nathan Goldberg, powiedział przysięgłym, że Cosby musi zapłacić za szkody, które wyrządził swojemu klientowi.

READ  Taylor Swift w pierwszej dziesiątce Billboardu z piosenkami „Midnights”

Associated Press przyczyniła się do powstania tego raportu.