29 marca, 2024

Cristiano Ronaldo strzela dwa gole w nowym meczu przeciwko Luksemburgowi

(CNN) Cristiano Ronaldo Strzelił dwa gole, gdy Portugalia zmiażdżyła Luksemburg 6:0, zdobywając swoją pierwszą bramkę z nową celebracją.

Po zdobyciu podania głową Nuno Mendesa z bliskiej odległości, Ronaldo podbiegł do chorągiewki narożnej, aby wykonać swoje kultowe podanie. Święto SEO Wirowanie w powietrzu przed lądowaniem w trybie zasilania.

Tym razem jednak zakończył swoją rutynę zdobywania bramek, udając sen, co było wyraźnym odniesieniem do jego zwyczaju robienia kilku drzemek dziennie.

Przedstawił Ronaldo Przedsmak nowego święta Po zdobyciu gola dla Manchesteru United w meczu z Evertonem w zeszłym roku, jego były klub powiedział, że pozycja spania 38-latka była źródłem rozrywki dla jego kolegów z drużyny, kiedy drużyna podróżowała na mecze iz powrotem.

W niedzielę dublet z Portugalią w pierwszej połowie dał Ronaldo 122 gole w 198 meczach. Ustanowił międzynarodowy rekord wyglądu przeciwko Liechtensteinowi trzy dni wcześniej.

Ronaldo strzelił swoje 121. i 122. gole w reprezentacji Portugalii przeciwko Luksemburgowi.

Pomiędzy bramkami Ronaldo, zarówno Joao Felix, jak i Bernardo Silva strzelili gole głową, dając Portugalii prowadzenie 4:0 po pierwszej połowie z Luksemburgiem.

Kolejna główka Ottavio i świetny finisz Rafaela Leao, który trzy minuty wcześniej obronił rzut karny, zakończyły mecz, co oznacza, że ​​Portugalia zdobyła już 10 bramek bez straty w pierwszych dwóch meczach eliminacji Euro 2024.

W pozostałych meczach w grupie J Islandia pokonała Liechtenstein 7:0, co było największą przewagą zespołu w oficjalnym meczu, a Słowacja pokonała Bośnię i Hercegowinę 2:0.

READ  Giannis Antetokounmpo został wyrzucony w trzeciej kwarcie meczu z Pistons po wsadzie