29 lutego, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Córka Alexa Smitha, Sloan, dochodzi do siebie po guzie mózgu

Córka Alexa Smitha, Sloan, dochodzi do siebie po guzie mózgu

Symbol zastępczy podczas wczytywania akcji artykułu

Były rozgrywający NFL, Alex Smith, pochwalił „miłą, oddaną, inteligentną, zabawną, inteligentną, lubiącą zabawę siłę swojej córki”, jednocześnie oświadczając, że wracała do zdrowia po operacji mózgu mającej na celu usunięcie „bardzo rzadkiego nowotworu”.

Smith napisał w sobotę na Instagramie, że Sloan, najmłodszy z jego trójki dzieci z żoną Elizabeth i ich jedyną córką, zachorował na objawy podobne do udaru 10 maja.

Wyjaśnił, że lekarze powiedzieli rodzinie Smitha, że ​​„ma ona dużego guza mózgu i potrzebuje pilnej kraniotomii”.

Napisał, że 10-godzinne oczekiwanie od operacji w Stanford Children’s Health było „najbardziej bolesnym okresem w naszym życiu”. Powiedział, że neurochirurdzy usunęli cały guz, a Sloan „w jego prawdziwej postaci – wrócił po operacji mózgu jak gwiazda rocka! Nie przegapiłem ani chwili”.

Patolog ustalił jednak, że miała „bardzo rzadki nowotwór złośliwy z bardzo nielicznymi udokumentowanymi przypadkami – bez jasnej mapy drogowej leczenia. Obecnie czekamy na dalsze badania i zebranie jak największej liczby opinii od lekarzy z całego kraju, aby określić najlepszą drogę naprzód „Mamy nadzieję, że było to łatwe i jasne, a ktoś dał nam przewodnik.

Alex Smith opowiada o nowej pracy ESPN, przejściu na emeryturę i jego ostatnim sezonie

6-latka została „wyzdrowiała” i „wróciła do swojej pełnej życia natury. Śpiew, taniec, śmiech i dobre samopoczucie”. „Przede wszystkim jest niesamowicie silną dziewczyną, która ma dużo do walki” – dodał.

Smith podziękował „naszemu niesamowitemu zespołowi medycznemu, naszej rodzinie, przyjaciołom, znajomym, a nawet nieznajomym, którzy wpłynęli na nasze życie w ciągu ostatniego półtora miesiąca. Walczyliśmy, aby nadążyć za telefonami, SMS-ami, komunikacją i nieustannie staramy się aktualizować nasze ukochane one. To były najtrudniejsze czasy, przez jakie kiedykolwiek przeszliśmy. Wiemy, że to jeszcze nie koniec. Przed nami jazda, ale bez was wszystkich nie zaszlibyśmy tak daleko.

READ  UEFA zawiesza technologię VAR po rzucie karnym Paris Saint-Germain przeciwko Newcastle

Alex i Elizabeth Smith otwarcie o tym mówili Długi powrót do zdrowia i powrót Ze złamanej nogi, która zmieniła jego karierę w NFL, podzielił się historią z ESPN i opowiedział o tym, jak jego życie było zagrożone przez infekcję. W swoim poście przeprosił za pojawienie się „wycofania się” w obliczu tego wyzwania.

„Jesteśmy przytłoczeni wizytami u lekarzy, badaniami i badaniami laboratoryjnymi i robimy co w naszej mocy, aby przejść przez to. Co najważniejsze, wracamy do zdrowia razem jako rodzina.”