3 października, 2023

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Constance Wu ujawnia, że ​​była molestowana seksualnie przez producenta „Nowego wyjścia z łodzi” – termin

Constance Wu ujawnia, że ​​była molestowana seksualnie przez producenta „Nowego wyjścia z łodzi” – termin

Konstancja Wu Otwiera się na czas Świeżo z łodzi i zarzuty, że była molestowana seksualnie przez jednego z czołowych producentów sitcomu 2015-2020 w ABC.

w Wywiad z New York TimesWu opowiada o incydencie, który szczegółowo opisała w swoim dzienniku robić scenę Tam, gdzie odnosi się do produktu, odnosi się tylko do wstępnej oferty „zachowań kontrolnych”.

Świeżo z łodzi To był mój pierwszy program telewizyjny. Wu powiedział New York Times. „Nie mam rodziców w branży. A ponieważ miałem 30 lat, ludzie myśleli, że wiem, co robię. To sprawiło, że poczułem się paranoiczny i zawstydzony. „

Wu ujawniła również, że podczas imprezy sportowej w 2015 roku producent dotknął jej uda i poklepał ją w krocze. The Szaleni bogaci Azjaci Aktor powiedział również, że w drugim sezonie jest jeszcze jedna kłótnia Świeżo z łodzi Uczestniczyła w festiwalu filmowym, ale do tego czasu Wu poczuła, że ​​jest w stanie zerwać więzi z danym producentem.

w Wywiad z Ocean AtlantyckiWu powiedziała, że ​​w przeszłości nie mówiła o tej sytuacji z obawy przed konsekwencjami.

„Naprawdę długo trzymałem język za zębami w związku z molestowaniem seksualnym i zastraszaniem, które otrzymałem w pierwszych dwóch sezonach serialu” – powiedział Wu. „Ponieważ po pierwszych dwóch sezonach i po sukcesie nie bałem się już utraty pracy, wtedy mogłem zacząć mówić „nie” nękaniu i „nie” zastraszaniu, z tego konkretnego produktu. Pomyślałem więc: Wiesz co? Załatwiłem to. Nikt nie musi wiedzieć, nie musisz dyskredytować tego azjatycko-amerykańskiego producenta. Nie musisz dyskredytować programu.

Wu też o tym mówił Notoryczny Tweet W 2019 roku po odnowieniu nauki ABC Świeżo z łodzi na kolejny sezon.

READ  Phylicia Rashad zrezygnuje ze stanowiska dziekana School of Fine Arts na Howard University – NBC4 Washington

Powiedziała: „Chciałam dostać nową kartę, ponieważ nie musiałam zaczynać programu, który miał wszystkie te wspomnienia o nadużyciach”. Ocean Atlantycki. Niewiele osób wie [the harassment] To się działo i chodząc do pracy każdego dnia i widząc tych facetów, którzy wiedzieli, że molestował mnie seksualnie, ponieważ byłem z nim „kumplem”, czułem się zdradzony za każdym razem”. „Kochałem wszystkich w tej ekipie, uwielbiałem pracować w tym programie, ale to On ma tę historię nadużyć, od której zaczął, i chociaż poradziłem sobie z tym dwa lata później, nie mogłem się doczekać czystej karty.

Aktor 20. Telewizji, który wyprodukował Świeżo z łodzinie ma komentarzy.