11 sierpnia, 2022

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Colorado Avalanche przegapi obrońcę Samuela Gerrarda przez resztę sezonu ze złamaniem mostka podczas „egzaminu prawnego”

Colorado Avalanche przegapi obrońcę Samuela Gerrarda przez resztę sezonu ze złamaniem mostka podczas „egzaminu prawnego”

św. Lewis – Colorado Avalanche, obrońca Samuel Gerrard Trener Jared Bednar powiedział w sobotni wieczór, że opuści resztę sezonu z powodu złamanego mostka.

Gerrard, który zajmuje kluczowe minuty w defensywnym duecie nr 2 w Kolorado, doznał tego, co zespół początkowo określił jako kontuzję górnej części ciała 1:49 w pierwszym okresie trzeciego meczu. 5-2 zwycięstwo Nad St. Louis Blues.

Gerrard został sprawdzony przez napastnika Bluesa Iwan Barbaszew Zostawił za sobą sieć lawinową i upadł na lód w pobliżu płyt. Gerrard został przewieziony do szpitala rejonowego w celu dalszej oceny i myślał o swoim trenerze, gdy rozmawiał z reporterami po zawodach.

– Nie podobało mi się oglądanie tego na żywo – powiedział Bednar po zwycięstwie, które dało Colorado prowadzenie 2:1. „Dostał go w złym miejscu, ale sądziłem, że to kontrola prawna, jeśli mam być z tobą szczery”.

Lawina rozegrała resztę meczu z pięcioma obrońcami, w wyniku czego pierwsza jednostka Bednara zajęła większą część czasu na lodzie. Cal Makar Skończył z 34 walkami i 28:49 razy na lodzie i Devon Toze Zakończyło się 38 i 30:56.

Colorado ostatecznie przełamało trudny mecz dwoma golami pod koniec trzeciego inningu – od Arturi Laconin I Gabriel Landskog — I Darcy Comber Wstrzymał 29 rund, dając szansę Avalanche na awans 3-1 w poniedziałek wieczorem.

„Myślałem, że dzisiaj jesteśmy bardzo konkurencyjni we wszystkich obszarach naszej gry” – powiedział Bednar.

Podczas gdy Makar i Toyos zdobyli najwięcej pochwał na linii obrony Kolorado, Gerrard z pewnością nie trafi. 24-letni były zawodnik drugiej rundy strzelił w tym sezonie pięć bramek i 28 punktów lawinowych, a średni czas Gerrarda na lodzie po sezonie wynosił 20:49 i zdobył trzy.

Associated Press przyczyniła się do powstania tego raportu.