9 czerwca, 2023

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Co straty Dolphins i Jets oznaczają dla nadziei Patriotów na play-offy

Co straty Dolphins i Jets oznaczają dla nadziei Patriotów na play-offy

Jeśli New England Patriots zdołają przełamać passę dwóch meczów przegranych w poniedziałek w Arizonie, po raz kolejny wrócą do play-offów AFC.

Porażka New York Jets 20-12 z Buffalo Bills w niedzielę spadła do 7-6 w sezonie. Z 6-6 Patriots, którzy mieli bezpośredni remis z Jets, zwycięstwo nad Cardinals w „Monday Night Football” pozwoliłoby im przeskoczyć Nowy Jork w tabeli i odzyskać trzecie i ostatnie miejsce w dziczy AFC karta.

Zwycięstwo przesunęłoby również Nową Anglię przeciwko Los Angeles Chargers, którzy pokonali Miami Dolphins 23-17 w niedzielę wieczorem, aby awansować na 7-6. Dolphins 8-5, którzy przegrali dwa mecze z rzędu po serii pięciu zwycięstw, prowadzą Jets tylko o jeden mecz, a Patriots o półtora meczu w tabeli AFC East.

Oto zaktualizowane spojrzenie na wyścig eliminacyjny AFC, który rozpoczyna się w poniedziałek. Siedem drużyn zakwalifikuje się w każdej konferencji, a dwie najlepsze drużyny przejdą do pierwszej rundy.

1 – Buffalo Bills (10-3; góra AFC East)
2. Kansas City Chiefs (10-3, lider AFC West)
3 – Baltimore Ravens (9-4, liderzy AFC Północ)
4 – Tennessee Titans (7-6, lider AFC Południe)
5. Cincinnati Bengals (9-4; pierwsza dzika karta)
6. Miami Dolphins (8-5; druga dzika karta)
7. Los Angeles Chargers (7-6; trzecia dzika karta)

8 – New York Jets (7-6)
9. Patrioci z Nowej Anglii (6-6)

Po wizycie u Cardinals, Patrioci przez tydzień będą trenować w Arizonie przed niedzielnym meczem wyjazdowym z Las Vegas Raiders. Ciężkie mecze z Bengals (u siebie), Dolphins (u siebie) i Billsem (na wyjeździe) czekają w ostatnich trzech tygodniach sezonu zasadniczego. Zniszcz nadzieje Nowej Anglii lądowania na koi play-off.

Po wynikach z niedzieli wieczorem strona analityczna FiveThirtyEight dała Patriots – którzy przegrywają z Minnesota Vikings i Bills – 25% szans na awans do play-off. Zwycięstwo z Arizoną zwiększyłoby te szanse do 39% na cztery tygodnie przed końcem, a przegrana obniżyłaby je do 12%.

READ  Gophers zamknęli W Michigan i wysłano do Bostonu, aby kupić Frozen Four dla mężczyzn