9 grudnia, 2023

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Co mógł zmienić Pittsburgh pod rządami Omara Khana i Andy'ego Weddella?

Co mógł zmienić Pittsburgh pod rządami Omara Khana i Andy’ego Weddella?

Pittsburgh Steelers ma nowego GM. Właściwie dwa. Omar Khan i Andy Weddell, miejmy nadzieję, dynamiczny duet następnej dekady po nich. Kevin Colbert nie jest już oficjalnie dyrektorem generalnym zespołu, technicznie pierwszym w historii zespołu. I muszę przyznać, że jest zdumiewający. Nawet przy rekrutacji wewnętrznej wkraczamy w nowy wspaniały świat.

Zaletą posiadania tego samego dyrektora generalnego i głównego trenera przez ponad 15 lat jest to, że jeśli będziesz ich uważnie śledzić (a wiesz, że tak robiliśmy), stają się bardzo oczekiwani. W jaki sposób podeszli do bezpłatnej agencji, kto ją opracował i jak wyglądał skład dyżurów, istniała jasna struktura działania zespołu. Ale co się zmieniło w przypadku Khana i Weidla? coś będzie. Oto kilka, które mogą być oczywiste i żeby było jasne, mam na myśli filozofię zespołu, a nie samych ludzi.

1. Większy nacisk na analitykę

Na swoich ostatnich konferencjach prasowych Kevin Colbert przyznał, że nadchodzący system będzie dbał o liczby bardziej niż kiedykolwiek. Jasne, tak było, zespół ma dział analityki, ale to trochę jak sałatka w restauracji ze stekami. Jest dostępny, ale nikt nigdy o to nie poprosił.

Pittsburgh miał jeden z najmniejszych działów analityki i widział, jak osoby w tej roli regularnie odchodzą, Karim Kassam odchodzi do Duolingo – aplikacji, która pomaga powiedzieć „gdzie jest łazienka” po hiszpańsku – a Jay Whitmer wskoczył do The Jets w zeszłym roku.

Z biznesmenem i liczbami takimi jak Khan, zazwyczaj masz młodszych ludzi, którzy „dostają” bardziej zaawansowane statystyki niż tylko czyste Zaufaj taśmie sposób myślenia, Pittsburgh powinien stać się bardziej skoncentrowany na analizie. Trudno powiedzieć dokładnie, jak to wygląda, ponieważ tak wiele dzieje się za kulisami. Z pewnością widzę, jak zespół rozszerza dział analityki i być może dodaje więcej doświadczonych pracowników, w przeciwieństwie do nowych twarzy rekrutowanych zasadniczo z college’u, tak jak to miało miejsce z Willem Brittem zastępując Whitmire’a (i nie będzie też reklamował pracy w TeamWorkOnline, miejsce, w którym większość drużyn NFL umieszcza listy sprzedaży biletów i maskotki, a nie główne powierzchnie biurowe).

READ  Braves wygrywają ósmy mecz z rzędu

Oczywiście Mike Tomlin nadal ma tu dużą kontrolę i jest duchem starej szkoły, więc nie oczekuj, że Pittsburgh zostanie Brownem lub Ravensem. Powinni jednak przejść do korzystania z cięższych analiz niż kiedyś, pozostając w tyle za resztą lig. A może uda im się sprytnie posypać kilka liczb, aby wpłynąć na Tomlina, w taki sposób, w jaki umieszcza się lekarstwo w sosie jabłkowym dla dziecka/psa do zjedzenia.

2. Sporządzanie małych szkolnych graczy

Jeśli twoja uczelnia nie grała w telewizji w czasie największej oglądalności, Kevina Colberta to nie obchodziło. To też nie przesada. Poniżej znajduje się lista wszystkich FCS, a poniżej piłkarzy, których Steelers pod nim skompletował, oraz lata, w których zostali wybrani:

Ricardo Kolcloff – Druga runda (Tusculum) 2004
Willie Kowloon – Czwarta runda (Hofstra) 2006
Cortez Allen – Czwarta runda (Cytadela) 2011
Nick Williams – 7 runda (Samford) 2013
Javon Hargrave – Trzecia runda (Karolina Południowa) 2016
Chris Oldcon – Runda 7 (Dakota Południowa) 2021

Sześć z 22 klas wprowadzających i tylko dwie w ciągu ostatniej dekady. Zaledwie dwa dni po pierwszych dwóch dniach draftu i możliwe jest, że niektórzy dotychczasowi trenerzy trafili do stołu, aby ci goście zaimponowali Colbertowi, tak jak John Mitchell prawdopodobnie zrobił Hargrave (Mitchell był w swoim zawodowym dniu). Wydaje się, że fiasko Colclough powstrzymało Colberta przed ponownym ściganiem tych graczy i uważam, że Colclough był jedynym graczem ligi II lub niższej, którego zespół kiedykolwiek wybrał, reszta pochodziła z poziomu FCS.

Czy to może się zmienić w erze Khana/Widdle’a? Trudno być mniej częsty. Domyślam się, że Colbert oderwał się od tych gości, jak trudno jest przewidzieć ich sukces w NFL. Mężczyźni, którzy nie rywalizowali regularnie z czołowymi zawodnikami i ich rówieśnikami w klasach rekrutacyjnych. Ale rzeczy mogą się zmienić. Warto zauważyć, że Weidl’s Eagles wybrali Dallas Guedert z Południowej Dakoty i Carson Wentz z Północnej Dakoty w pierwszych dwóch rundach (Weidl oczywiście nie miał ostatniego słowa, ale był częścią kultury, która chciała zrekrutować tych facetów wcześnie). .

READ  Fantasy Football Waiver Wire: Opcje tygodnia 5 obejmują Rookie WR Steelers z poważną szansą na zabłyśnięcie

3. Projekt Filozofia Biznesu

Kevin Colbert był gotów zrezygnować z wyborów rekrutacyjnych na sezon lub w połowie sezonu, zwłaszcza w ciągu ostatnich kilku sezonów (Avery Williamson, Joe Schubert, Vance MacDonald, Minka Fitzpatrick itp.). Ale podczas weekendu z draftem często pozostawał na miejscu. Jeśli już, był trochę agresywny i gotowy do awansu, tak jak zrobił to z Devinem Bushem i Isaiah Laudermilk podczas ostatnich kilku sezonów i Prawie to zrobili, żeby zdobyć Kenny’ego Becketta.

Handel w dół to zupełnie inna historia i rzadko robił taki ruch. Zdarzyło się to tylko raz w pierwszej rundzie, awansował z 16. na 19. miejsce w 2001 roku i nadal wykuwał farmę w Casey Hampton. Ale to jedyny przykład. Logika Colberta, co wielokrotnie przyznawał, polegała na zapobieganiu rozpadowi drużyny i nie posiadaniu kogo wybrać. Więc jeśli drużyna straci cztery miejsca, powinna mieć czterech graczy, których naprawdę chce schwytać. To się rzadko zdarzało, więc Colbert rzadko cofał się w pierwszej rundzie.

w czasie jego kadencji, Colbert wykonał w sumie 14 wybranych typów Podczas weekendowego projektu. Cztery z nich widziały go w wymianie, a ostatni powrócił w 2009 roku, kiedy Colbert awansował z 64. miejsca w klasyfikacji generalnej na wybór w czwartej rundzie i dwa do przodu. Co ciekawe, Colbert minął już ponad dekadę, odkąd ostatnio handlował jakąkolwiek częścią draftu.

Dobre zespoły powinny starać się spuszczać z dużej liczby punktów. Więcej strzałów oznacza więcej szans na kliknięcie w wybieranie draftu i więcej rzutek, aby rzucić rzutki na tarczę. Pittsburgh rzadko korzystał z tej okazji i podejrzewam, że Khan i Weidl byliby bardziej otwarci na ten pomysł.

4. Wielkie nieznane

Ostatnia zmiana… nie wiem. coś niespodziewanego. „Zasady Colberta”, które były bardzo surowe i łatwe do przestrzegania, a teraz… czy mogą pozostać takie same? Jestem pewien, że niektórzy z nich to zrobią, ale trudno jest wiedzieć, co robić. Nie wiemy, czego nie wiemy.

READ  Punkty Astros vs Yankees: Houston wygrywa pierwszy mecz ALCS za Justinem Verlanderem, Homerami z nieoczekiwanych źródeł

Khan jest swoim własnym człowiekiem i nie musi podążać za tym, co zrobił Colbert lub czego chciał, aby zrobił. Khan ma swoje własne przemyślenia, wgląd i historię, a Weidl pochodzi z zagranicy bez dogłębnej wiedzy o tym, jak pracował Colbert. Czy Steelerowie nadal zachowają sześć przedmiotów defensywnych na liście, tak jak co roku? Czy projekt będzie musiał mieć ostry i czysty charakter, tak jak w przypadku Colberta w ciągu ostatnich pięciu lat? Wszystkie dobre pytania. Wszystkie odpowiedzi, których jeszcze nie mamy.

Po drodze będą niespodzianki i rzeczy, których nie można się spodziewać. Czas, kiedy wszyscy mówimy Cóż, to zdecydowanie nowe podejście.

Będziemy musieli usiąść i patrzeć, jak się rozwija. To po części przerażające, a po części ekscytujące, i jest to uczciwy sposób podsumowania wszystkich zmian, które zaszły w ciągu ostatnich czterech miesięcy.