22 lipca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Co ma Warner Bros. Discovery  W zbiorczych kanałach i markach

Co ma Warner Bros. Discovery W zbiorczych kanałach i markach

To świt nowego dnia w Hollywood, jak WarnerMedia i Discovery są teraz oficjalnie połączone Otworzy swoje drzwi, aby działać jako Warner Bros. Odkrycie w poniedziałek.

Chociaż niewiele wiadomo o przyszłości nowej firmy, jasne jest, jakie wartościowe marki, własność intelektualną, kadrę kierowniczą i klientów przyniosą do stołu pierwszego dnia jako podmiot korporacyjny.

Powstała firma Discovery, Inc. została założona w 1985 roku i w chwili publikacji zatrudnia około 11.000 pracowników. Warner Media, który po raz pierwszy został założony jako Warner Bros. W 1923 zatrudniała około 25 000 pracowników.

Aby uzyskać szczegółowe podsumowanie kierownictwa wyższego szczebla i schemat organizacyjny dla strony odkrywania, jak w dniu 1, w tym dyrektor generalny David Zaslav i jego współpracownicy, a także aktualne umowy rozwojowe i partnerstwa talentów, czytelnicy mogą skonsultować Te daneskompilowany przez Platforma Variety Insight.

I tutaj Tak samo jest ze stroną WarnerMedia, która reprezentuje kilka ostatnich odejść na stanowiskach kierowniczych, motywowanych zamknięciem fuzji, w tym CEO Jason Keeler, prezes HBO Max Andy Forsell, prezes grupy Studios and Networks oraz dyrektor generalna Ann Sarnoff.

Według stanu na koniec 2021 r., kiedy WarnerMedia po raz ostatni podało dane subskrybentów streamingu, HBO i HBO Max mają obecnie 73,8 mln subskrybentów. Dla porównania, Discovery informuje, że ma 22 miliony — a teraz ma znacznie więcej dzięki przejęciom. Dla abonentów nowo uruchomionego kanału CNN Plus nie zostały wydane żadne numery.

Kliknij tutaj, aby zasubskrybować różnorodnyBezpłatny biuletyn Strictly Business zawierający informacje o zarobkach mediów, wiadomościach finansowych i inwestycyjnych i nie tylko.

Jeśli chodzi o branding, WarnerMedia szczyci się klejnotami koronnymi, takimi jak Warner Bros. HBO, HBO Max, CNN i DC Films; Podczas gdy Discovery zagłębia się w najlepsze kanały lifestylowe, w tym HGTV, Food Network, TLC i mały Discovery Plus Streamera.

READ  General Motors zainwestuje miliard dolarów w produkcję nowych, ciężkich pickupów

Mówiąc dokładniej, każdy z nich ma cenne IP: WarnerMedia jest domem „Gry o tron”, uniwersum filmów DC, serii „Harry Potter”, gier NBA i MLB oraz nagrodzonej Emmy serii „Ted Lasso”; Discovery jest właścicielem treści „Fixer Upper” dla Chipa i Joanny Gaines oraz serii „90-dniowy narzeczony”, „Knajpy, zajazdy i nurkowania”, „Pogromcy mitów”, „Boty bojowe”, „Gorączka złota” i „Tydzień rekina”.

Zobacz poniżej dla tego Warner Bros. Odkrycie Zobacz szczegółowe fakty i nie tylko.


Key Development Deals


Popular IP


Brands