9 grudnia, 2023

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

CNN ogłasza, że ​​rozpoczyna nowy poranny program z Donem Lemonem, Bobbym Harlowem i Kaitlanem Collinsem

CNN ogłasza, że ​​rozpoczyna nowy poranny program z Donem Lemonem, Bobbym Harlowem i Kaitlanem Collinsem


Nowy Jork
CNN Biznes

CNN na nowo wyobraża sobie swój poranek.

W czwartek sieć ujawniła nowy poranny program, który ma rozpocząć się jeszcze w tym roku, sponsorowany przez gwiazdy Dona Lemona, Bobby’ego Harlowa i Kaitlana Collinsa.

Program zastąpi „A New Day”, który jest emitowany od 6 rano do 9 rano ET. CNN powiedział, że będzie miał nową nazwę, wygląd i grupę.

Gospodarze „New Day” John Berman i Brianna Keilar będą kontynuować swój występ aż do rozpoczęcia nowego programu. CNN powiedział, że zostaną im przydzielone nowe kluczowe role w sieci.

Dyrektor generalny CNN Chris Licht ogłosił poważną zmianę w programowaniu, który w maju przejął funkcję prezesa sieci.

W ostatnich tygodniach Licht zaczął odciskać piętno na programowaniu sieciowym, ogłaszając nowy poranek, który pokazuje jego najważniejszy do tej pory ruch.

Poranne pokazy były domem jachtu przez całą jego karierę. Przed dołączeniem do CNN Licht stworzył popularny program MSNBC „Morning Joe” i ożywił „CBS This Morning”.

„Nie ma silniejszej kombinacji talentów niż Don, Bobby i Caitlan, aby spełnić naszą obietnicę porannego programu informacyjnego zmieniającego zasady gry” – powiedział Licht w komunikacie prasowym.

„Każdy z nich jest wyjątkowo inteligentny, niezawodny i przekonujący; razem mają rzadką i namacalną chemię”. „W połączeniu z zasobami CNN i globalnymi możliwościami gromadzenia wiadomości, zaoferujemy inteligentny, odważny i odświeżający sposób na rozpoczęcie dnia”.

W notatce skierowanej do personelu Licht przyznał, że poranna reforma pokazowa „postawi szereg pytań”, na które nie można odpowiedzieć w jednej notatce. Ale Licht starał się odpowiedzieć na kluczowe pytania, mówiąc pracownikom, że obsada „New Day” będzie „kontynuować produkcję porannego programu” i powtarzając, że Keilar i Berman dostaną nowe główne role.

„Następny rozdział CNN dopiero zaczyna nabierać kształtu” – powiedział Licht. „Jestem pewien, że jest wiele pytań, na które nie ma odpowiedzi w tej notatce. Będziemy komunikować się tak dużo, jak to możliwe, dopracowując szczegóły i upewniając się, że ta zmiana jest dokładnym i wszechstronnym procesem”.

READ  Nagrody Historii Filmu - Różnorodność

Lemon, którego show Don Lemon Tonight zakończy się w wyniku przeprowadzki, opisał ostatnie osiem lat w prime time jako „niesamowitą podróż”. Ale, powiedział, czas zmienić sytuację.

„Jestem bardzo wdzięczny zespołowi Don Lemon Tonight, wspaniałym, lojalnym widzom i wszystkim, którzy we mnie wierzyli” – powiedział Lemon w komunikacie prasowym. „Byłem naprawdę poruszony, kiedy Chris Licht poprosił mnie o zrobienie tego, i jestem zaszczycony jego wiarą we mnie. Podjęcie tego wyzwania z Bobbym i Caitlanem będzie ekscytujące. ”

Rzecznik CNN powiedział, że sieć ogłosi nowe programy, które zastąpią obecną ofertę Lemon jeszcze w tym roku.

Harlow, która obecnie prowadzi programy od 9 rano do 11 rano, a niedawno ukończyła studia magisterskie na Uniwersytecie Yale, opisała Lemon jako jedną z jej „najbliższych przyjaciół od ponad dekady” i powiedziała, że ​​jest wdzięczna za tę możliwość.

„Co to za dar móc każdego ranka siedzieć obok Dona i Caitlan” – powiedział Harlow.

Collins, która służyła jako główna korespondentka Białego Domu od początku administracji Bidena, powiedziała, że ​​„jest zachwycona, że ​​rozpoczęła tę nową przygodę” i przyjęła nową rolę jako asystentka prezentera i główna reporterka odnowionego porannego programu.

Nie było od razu jasne, kto, jeśli ktokolwiek, przejmie stanowisko głównej korespondentki Białego Domu, kiedy opuści to stanowisko. Rzecznik CNN powiedział, że sieć wkrótce ogłosi zmiany w Białym Domu.