24 lutego, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Chris Young został uniewinniony ze wszystkich zarzutów po aresztowaniu w barze w Nashville… po tym, jak nagranie z monitoringu pokazało, jak piosenkarz jest popychany przez funkcjonariusza.

Chris Young został uniewinniony ze wszystkich zarzutów po aresztowaniu w barze w Nashville… po tym, jak nagranie z monitoringu pokazało, jak piosenkarz jest popychany przez funkcjonariusza.

Autorzy: Jacqueline Lindenberg i Laura Barnaby dla Dailymail.Com

05:42 27 stycznia 2024, aktualizacja 06:19 27 stycznia 2024

Chris Young został uniewinniony ze wszystkich zarzutów po tym, jak został aresztowany w poniedziałek w barze w Nashville po tym, jak ukarano go mandatem za rzekome konfrontacje z organami ścigania zajmującymi się alkoholem.

38-letni gwiazdor country został aresztowany i oskarżony o zakłócanie porządku, napaść na funkcjonariusza i stawianie oporu podczas aresztowania po tym, jak „uderzył” funkcjonariusza.

Jednak prokurator okręgowy w Nashville, Glenn Funk, wydał oświadczenie w piątek, zaledwie dzień po nagraniu z monitoringu, na którym widać, jak Young jest popychany przez funkcjonariusza przed aresztowaniem, co zaprzecza jego wersji wydarzeń.

Funk stwierdził, per ludzie„Jeśli chodzi o incydent z Chrisem Youngiem – po zapoznaniu się ze wszystkimi materiałami dowodowymi w tej sprawie Biuro Prokuratora Okręgowego ustaliło, że zarzuty te zostaną oddalone”.

Prawnik piosenkarza, Bill Ramsey, również wydał oświadczenie, w którym stwierdził: „Pan Young i ja odczuwamy ulgę w związku z decyzją prokuratora okręgowego oczyszczającą go z zarzutów i wszelkich wykroczeń.

Chris Young, lat 38, został uniewinniony ze wszystkich zarzutów po tym, jak został aresztowany w poniedziałek w barze w Nashville po tym, jak ukarano go mandatem za rzekome konfrontacje z organami ścigania zajmującymi się alkoholem.
Gwiazda country została zatrzymana i oskarżona o zakłócanie porządku, napaść na funkcjonariusza i stawianie oporu podczas aresztowania po tym, jak „uderzył” funkcjonariusza.

Uniewinnienie Chrisa ze wszystkich zarzutów następuje wkrótce po nagraniu z monitoringu, które pokazuje, że został brutalnie popchnięty przez funkcjonariusza podczas bójki w barze w Nashville, która doprowadziła do jego aresztowania – co najwyraźniej zaprzecza gliniarskiej wersji wydarzeń.

Gwiazda country została uderzona przez agenta specjalnego tak brutalnie, że na nagraniu, pokazanym z trzech ujęć, upadł do tyłu na stołek barowy w DawgHouse Saloon.

Organy ścigania podały, że czterech agentów Komisji ds. Napojów Alkoholowych sprawdzało inny bar o nazwie Tin Roof, kiedy po raz pierwszy spotkali piosenkarza, a później podążyli za nimi do DawgHouse, po czym zaatakowali jednego z nich.

Jednak nagranie z monitoringu zdaje się opowiadać inną historię, co skłoniło prawnika Younga, Billa Ramseya, do zażądania przeprosin i wycofania zarzutów.

READ  Sukienka noszona przez Dianę została sprzedana za rekordową kwotę 900 000 funtów szterlingów Diana, księżna Walii

Pierwszy klip pokazuje Younga ubranego w czarną skórzaną kurtkę, dżinsy i kapelusz, gdy stoi w pobliżu baru, podczas gdy czterech klientów przechodzi obok niego w stronę wyjścia.

Następnie zwycięzca Nashville Star z 2006 roku wyciągnął rękę, najwyraźniej blokując drogę pierwszemu agentowi, ale go nie dotknął, a agent w odpowiedzi popchnął go tak mocno, że upadł do tyłu.

Upadek był tak dramatyczny, że kilka osób, które również były przy barze, podskoczyło z miejsc i podeszło do piosenkarza Gettin' You Home, aby sprawdzić, co się z nim dzieje.

Inne ujęcie kamery, zrobione od tyłu Younga, pokazało, jak ląduje na plecach na krawędzi drążka, a następnie upada na ziemię. Zepsuł się wraz z nim stołek barowy.

Jednak prokurator okręgowy w Nashville Glenn Funk wydał oświadczenie w piątek – zaledwie dzień po nagraniu z monitoringu, na którym widać, jak Young jest popychany przez funkcjonariusza przed aresztowaniem, co zaprzecza jego wersji wydarzeń; Widziane w 2015 roku w Nashville
„Jeśli chodzi o incydent z Chrisem Youngiem – po zapoznaniu się ze wszystkimi materiałami dowodowymi w tej sprawie Biuro Prokuratora Okręgowego zdecydowało, że zarzuty te zostaną oddalone” – stwierdził Funk w przemówieniu People. Widziane w marcu 2022 r. w Las Vegas

Young szybko wstał i odszedł od agentów, podnosząc ręce w geście poddania się. Jeden z oficerów wszedł pomiędzy Younga i pozostałych agentów, najwyraźniej w geście pokojowym.

Piosenkarz Friends został wkrótce potem aresztowany, co według jego prawnika nigdy nie powinno się wydarzyć.

„To, co przydarzyło się mojemu klientowi Chrisowi Youngowi w barze w Nashville w poniedziałkowy wieczór, było niewłaściwe i przede wszystkim nie powinien był być aresztowany i postawiony przed sądem” – Ramsay powiedział DailyMail.com.

„W świetle dowodów wideo spółka Tennessee ABC musi wycofać zarzuty i przeprosić za krzywdę fizyczną, emocjonalną i zawodową wyrządzoną mojemu klientowi”.

Wydarzenia poprzedzające aresztowanie rozpoczęły się około 20:30, kiedy agenci Komisji ds. Napojów Alkoholowych przeprowadzali kontrolę zgodności w Tin Roof – barze przy Demonbreun Street w centrum Nashville – i spotkali piosenkarza.

Po zweryfikowaniu swojej tożsamości Young – znany z szeregu hitów i wygranej w reality show Nashville Star – rzekomo podążał za agentami i zadawał im pytania, a następnie nagrywał je swoją kamerą.

Kiedy funkcjonariusze udali się do następnego baru, DawgHouse, aby kontynuować sprawdzanie ich tożsamości, Young wraz ze swoją grupą osób podążył za nimi, gdy wybuchła konfrontacja.

READ  Mickey Gilley, twórca muzyki country i inspirator Urban Cowboy, zmarł w wieku 86 lat

Z oświadczenia wynika, że ​​gwiazda próbowała następnie powstrzymać agentów przed opuszczeniem obiektu, wyciągając rękę i rzekomo „uderzył” jednego z funkcjonariuszy.

Adwokat piosenkarza, Bill Ramsey, również wydał oświadczenie, w którym stwierdził: „Pan Young i ja odczuwamy ulgę w związku z decyzją prokuratora okręgowego oczyszczającą go z zarzutów i wszelkich wykroczeń. Widziano go w listopadzie 2023 r. w Nashville
Chris zostaje uniewinniony ze wszystkich zarzutów wkrótce po nagraniu z monitoringu, które pokazuje, że został brutalnie popchnięty przez funkcjonariusza podczas bójki w barze w Nashville, która doprowadziła do jego aresztowania – co najwyraźniej zaprzecza gliniarskiej wersji wydarzeń; Widziane w 2019 roku

„Kiedy wychodziłem do drzwi, pan Young wyciągnął ręce, aby uniemożliwić mi opuszczenie baru, i uderzył mnie w ramię” – czytamy w oświadczeniu.

„Następnie naciskałem na pana Younga, aby nabrał dystansu, ponieważ nie miałem pojęcia, kim jest pan Young i co ma”.

Według doniesień Young zaczął chodzić tyłem i odmówił wykonania polecenia funkcjonariuszy, w wyniku czego zakuto go w kajdanki.

W oświadczeniu zarzucono, że piosenkarz country bełkotał, a jego oczy były przekrwione i łzawiące.

„To, co przydarzyło się mojemu klientowi Chrisowi Youngowi w barze w Nashville w poniedziałkowy wieczór, było niewłaściwe i przede wszystkim nie powinien był być aresztowany i postawiony przed sądem” – Ramsay powiedział DailyMail.com. Widziane w 2021 roku w Nowym Jorku

W raporcie napisano, że po awanturniczym zachowaniu Younga w barze atmosfera stała się „wroga”.

Gwiazda country wystąpiła w piątek, 19 stycznia, w innym barze w Nashville – The Bootleggers Inn.

Później przesłał na TikTok film ze swojego występu w nocnym lokalu.

Young został zwycięzcą czwartego sezonu programu telewizyjnego Nashville Star w 2006 roku. Od tego czasu zyskał sławę dzięki swoim hitom, w tym Drinkin' Me Lonely i You're Gonna Love Me.