30 listopada, 2023

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Chris Rock żartuje, że „poklepał Suge Smitha” po filmie z przeprosinami Willa Smitha

Chris Rock żartuje, że „poklepał Suge Smitha” po filmie z przeprosinami Willa Smitha

Komik był na scenie w Atlancie w piątek wieczorem w ramach swojej trasy „Chris Rock Igo Death World Tour” kilka godzin po tym, jak Smith opublikował prawie sześciominutowe wideo, w którym napisał, że „głęboko żałował” uderzyć w kamień! Podczas rozdania Oskarów w marcu.

Rock wykonywał subtelne gesty klapsa na programach komediowych w następnych miesiącach, ale nie mówił o nich publicznie. Takie samo podejście przyjął podczas piątkowego występu.

„Każdy próbuje być ofiarą”, powiedział Rock. „Jeśli wszyscy twierdzą, że są ofiarami, nikt nie usłyszy prawdziwych ofiar”. „Byłem nawet spoliczkowany przez Suge Smith… Następnego dnia poszedłem do pracy, mam dzieci”.

Później powiedział sarkastycznie: „Ktokolwiek wypowiada bolesne słowa, nie został uderzony w twarz”.

Smith oświetlił scenę i uderzył w Rock po tym, jak zażartował na temat fryzury swojej żony Jady Pinkett Smith, która cierpi na łysienie.

W filmie zamieszczonym na swoich kontach w mediach społecznościowych oficjalny Smith zaczyna się od komunikatu na ekranie: „Przez ostatnie kilka miesięcy dużo myślałem i pracowałem osobiście. … Zadawałem tyle uczciwych pytań że chciałem poświęcić trochę czasu na odpowiedź”.

Smith wzdycha, a następnie przedstawia swoje przemyślenia na temat bójki, która trafiła na pierwsze strony gazet na całym świecie i nadszarpnęła jego wizerunek.

Wyjaśnia, dlaczego nie przeprosił Rocka podczas przemówienia nagrodzonego w Oscara dla najlepszego aktora za „Króla Ryszarda”.

„W tym momencie było mglisto” – mówi. „Wszystko jest tajemnicze”.

Smith mówi, że próbował skontaktować się z Rockiem, ale wskazał, że nie jest gotowy do rozmowy i skontaktuje się z nim, gdy będzie.

„Więc powiem ci, Chris, przepraszam. Moje zachowanie było nie do przyjęcia i jestem tutaj, kiedy tylko chcę mówić”.

Smith przeprosił także rodzinę Rock, w tym swoją matkę, rodzinę i brata, Tony Rockktóry wystąpił w sitcomie z 2007 roku „All of Us” stworzonym przez rodzinę Smithów.

„Mieliśmy wspaniały związek” — mówi Smith. „Tony Rock był moim człowiekiem i prawdopodobnie nie da się tego naprawić”.

Smith przeprasza także swoją żonę, dzieci i innych nominowanych do Oscara.

READ  Hosa Chanchez pisze z gry list otwarty z poparciem dla Megan Thee Stallion

„Moim głównym szokiem jest rozczarowanie ludzi”, mówi. „Nienawidzę, kiedy zawiodę ludzi, więc czuję ból”.

Smith wysyła wiadomość do swoich zwolenników, mówiąc, że jest zaangażowany w „oświetlanie świata światłem, miłością i radością”.

Konkluduje: „Jeśli zostaniesz w pobliżu, obiecuję, że znów będziemy mogli być przyjaciółmi”.

Akademia ukarała Smitha Zakazanie mu udziału w rozdaniu Oscarów przez następne dziesięć lat. Smith przeprosił również na Instagramie w marcu, nazywając jego zachowanie „nie do zaakceptowania i niewybaczalne”.