23 lutego, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Chicagowskie bary gejowskie bojkotują Bud Lite, ponieważ piwowar Dylan Mulvaney unika

Chicagowskie bary gejowskie bojkotują Bud Lite, ponieważ piwowar Dylan Mulvaney unika

Aktualności

7 maja 2023 | 16:15

Oto błoto w ich oczach.

Pięć gejowskich barów w Chicago bojkotuje Anheuser-Busch, aby zdystansować ją od transpłciowej gwiazdy mediów społecznościowych Dylana Mulvaneya po tym, jak jej współpraca z Arpil 1 wywołała oburzenie wśród konserwatystów i wezwała do bojkotu Bud Light.

Sidetrack Bar w dzielnicy Lakeview w Chicago Udostępnij jej plan bojkotu na Instagramiezauważając, że posunięcia piwowara „poważnie podają w wątpliwość ich poparcie dla społeczności LGBTQ+”.

„Od 41 lat Sidetrack promuje firmy alkoholowe i piwne, które chcą zmobilizować bazę klientów LGBTQ+ do aktywnego wspierania naszej społeczności” – czytamy w oświadczeniu baru.

„Niedawna decyzja Bud Light o porzuceniu kampanii Dylana Mulvaneya, o zwolnieniu tych, którzy ją stworzyli, jak również oświadczenie dyrektora generalnego, fałszywie podkreśla stanowisko, że akceptowalne jest godzenie się na żądania tych, którzy nie popierają Trans społeczność i chcą wymazać wizję LGBTQ+”.

Słynna influencerka i aktorka TikTok ma ponad 10 milionów obserwujących.

Pub powiedział, że bojkot Anheuser-Busch będzie trwał, dopóki piwowar „nie będzie w stanie udowodnić, że nie ugnie się przed nienawistnymi głosami, które chcą wymazać istnienie LGBTQ +”.

Kilka barów gejowskich w Chicago bojkotuje produkty Anheuser-Busch po tym, jak firma zdystansowała się od transpłciowego influencera Dylana Mulvaneya.
Dylan Mulvaney/Instagram
Facebook/2Bears Tavern Uptown
2Bears Tavern Group ogłosiła, że ​​jej cztery bary nie będą już sprzedawać produktów Anheuser-Busch z powodu „działań i oświadczeń skierowanych przeciwko osobom transpłciowym”.
Facebook/2Bears Tavern Uptown
Puszka Bud Light z twarzą Mulvaneya na potrzeby kampanii, co skłoniło niektórych konserwatystów do bojkotu piwa.
Dylan Mulvaney/Instagram

Grupa 2Bears Tavern, która jest właścicielem czterech barów w Chicago, ogłosiła, że ​​jej lokale nie będą już serwować produktów Anheuser-Busch z powodu „działań i oświadczeń skierowanych przeciwko osobom transpłciowym”.

w swoim ogłoszeniu Instagramgrupa wycofała oświadczenie złożone przez dyrektora generalnego Anheuser-Busch, Brendana Whitwortha, w związku z kontrowersjami.

Oświadczenie jej dyrektora generalnego, wymazujące wszystkie osoby transpłciowe na rzecz walki z kolcami, było bezduszne i bolesne. Wymówka dyrektora generalnego Brendana Whitwortha, że ​​Anheuser-Busch „nigdy nie zamierzał brać udziału w dyskusji, która dzieli ludzi”, sprowadzała się do stwierdzenia, że ​​prawa i bezpieczeństwo osoby transpłciowe To tematy, o których warto rozmawiać”.

READ  Bugatti ma nadzieję, że jego ostatni samochód na gaz będzie najszybszym kabrioletem na świecie
2Bears Tavern Group stwierdziła w oświadczeniu, że oświadczenie dyrektora generalnego Anheuser-Busch, Brendana Whitwortha, było „okrutne i bolesne”.
Facebook/2Bears Tavern Uptown

„Oni nie są” – oświadczyła grupa.

Dystrybutorzy firmy Busch w całych Stanach Zjednoczonych odczuwają skutki uboczne, a wiele barów w bardziej konserwatywnych stanach odmawia obecnie sprzedaży Bud Light.

Kapitalizacja rynkowa firmy piwnej wynosząca 132 miliardy dolarów spadła o około 5 miliardów dolarów od czasu rozpoczęcia kampanii 1 kwietnia.

Kapitalizacja rynkowa Anheuser-Busch spadła o 5 miliardów dolarów od czasu rozpoczęcia kampanii w kwietniu.

Firma wcześniej broniła swojej decyzji o zatrudnieniu Mulvaneya, zanim jej dyrektor generalny uległ wściekłym konserwatystom, oferując serdeczne przeprosiny, mówiąc: „Zajmujemy się zbieraniem ludzi na piwo”.

Nie jest jasne, czy któryś z nowojorskich barów również zdecydował się na bojkot Anheuser-Busch, ale w 2021 roku kultowy Stonewall Inn wylał Bud Light do kanalizacji w odpowiedzi na przekazanie przez właściciela marki tysięcy dolarów konserwatywnym ustawodawcom, którzy poparli przepisy anty-transpłciowe, Według Reutera.https://nypost.com/2023/05/07/chicago-gay-bars-boycott-bud-light-as-brewer-shuns-dylan-mulvaney/?utm_source=url_sitebuttons&utm_medium=site%20buttons&utm_campaign=site%20buttons

Skopiuj udostępniony adres URL