1 lipca, 2022

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

„Chcę śpiewać najlepiej jak potrafię na Eurowizji”

Według bukmacherów przyszłość Polski w Eurowizji 2022 rysuje się w jasnych barwach. Piosenka „River” śpiewana przez Christiana Ochmana (lub Ochmana) w programie jest obecnie piątą opcją, aby wygrać cały program.

Polska 2022: Ochmann – „Rzeka”

Przedstawiciel Polski usiadł z nami na wywiad w Londynie, gdzie mówi, że nie próbował myśleć o takich rzeczach:

– Będę szczery. Tak naprawdę o tym nie myślałem. Mój umysł mówi, że jest gdzie indziej.

Ale czy to nie dobrze, że ludzie ufają twojej piosence?

– Zdecydowanie tak. Jestem bardzo dumna, że ​​tak wielu ludzi ją pokochało i poparło. Nie spodziewałem się, że tak wielu ludziom się to spodoba. Co do bukmacherów, to nie chcę zachowywać się naiwnie i udawać, że nie wiem o co chodzi, ale staram się skupić na czymś innym – redaguje.

– Nie chcę dawać szansy i nie chcę powiedzieć, że nie pozwalam, żeby przyszła mi do głowy. Chcę skupić się na mojej muzyce, moim głosie i mam nadzieję, że to wystarczy.

Ochmann wspomniał o swoim głosie, który wydaje się być jego głównym celem:

– Rok temu, kiedy zacząłem dostawać dużo pytań o to, czy będę uczestniczyć w Eurowizji, nie sądziłem, że jestem mentalnie lub werbalnie gotowy na takie rzeczy, ale teraz jestem taki சொன்ன Odmówiłem. ? Jest to warte wysiłku, mam wielu ludzi do wsparcia, ale chcę zachować neutralność i śpiewać najlepiej jak potrafię.

Sceny będą inne i będzie to świetne przedstawienie. Taniec może, ale nie musi byćOchman opowiada o swoim występie na Eurowizji

Oprócz skupienia się na swoich głosach, czym różni się jego występ na Eurowizji 2022 od ogólnopolskiego wyboru Tu bije serce Europy?

– Nie powiem zbyt wiele o tym, co zamierzam zrobić, ale będę w swoim własnym małym świecie, mając ochotę śpiewać każdą jego część. Sceny będą jednak inne, będzie to świetne show… z zestawem tanecznym lub bez, zwłaszcza nie dla mnie… mamy dużo planów, ale nic jeszcze nie jest ustalone.

READ  Olympic: Serbia na czele Polski, Belgia perfekcyjnie w ringach 3x3

Jak opisuje Ochmann, Eurowizja to dla niego „nowe doświadczenie” i nowy poziom. Ale jak bardzo jest inaczej? Głos polski Że wygrał?

– Cóż, wciąż w niebezpieczeństwie. Coraz więcej ludzi to ogląda i wiąże się to z dodatkowym stresem. Chcesz zrobić, co możesz, dla siebie, ale dla swojego kraju.

Mówiąc o Głos polskiOchmana poprowadził Michał Szpak, który zaśpiewał „Color of Your Life” dla Polski na Eurowizji 2016. Jaką radę udzielił młodemu Ochmanowi?

– Nie rozmawialiśmy dużo o Eurowizji, ale powiedział mi kilka rzeczy. Jeden z nich, za bardzo wierzyłem w swój głos, to prawda bez względu na to, jak brzmiał. Aby bardziej wierzyć w moje umiejętności głosowe i nie bać się uderzać w więcej nut.

Ochmann zaśpiewa dla Polski podczas drugiego półfinału Eurowizji 2022 12 maja.

Christian Ochman

Christian Ochmann to amerykańsko-polski piosenkarz, który wygrał 11. edycję The Voice Poland.

Jego ojciec grał na syntezatorze, a jego rodzina naprawdę wpłynęła na jego muzyczną podróż, ponieważ jego dziadek był śpiewakiem operowym.

To właśnie w latach licealnych zainteresował się muzyką i dołączył do przemysłu muzycznego. Po studiach w Akademii Muzycznej w Katowicach w klasie śpiewu klasycznego.

Christian dołączył do szeregów 11. edycji The Voice of Poland, gdzie oprowadzał go były aktor Eurowizji Michael Spug (Polska 2016). Po wygraniu konkursu wydał swoją pierwszą, autorską piosenkę solową „Sviatlosiani”.

Jego pierwszy studyjny album ukazał się w zeszłym roku.

Tu bije serce Christian jest bardzo chętny do wygrania Europy. Zarówno bukmacherzy, jak i publiczność, która głosowała w naszej ankiecie.

Polska na Konkursie Piosenki Eurowizji

Polska 2014: Donatan & Cleo – „Mój Słoweniec – Jesteśmy Słowianami”

Polska uczestniczyła 23 razy od 1994 roku, gdzie po raz pierwszy widzieliśmy Polskę na Konkursie Piosenki Eurowizji. Debiut był również bardzo udany w 1994 roku. Tutaj zajęli 2. miejsce i najlepszy wynik w historii Polski. Tylko jedna trzecia z 23 uczestników znalazła się w pierwszej dziesiątce. Najgorsze wyniki od 2011 roku, kiedy zajęli ostatnie miejsce w półfinale.

Polska 2014: Donatan & Cleo – „Mój Słoweniec – Jesteśmy Słowianami”

Od czasu wprowadzenia półfinałów w 2004 roku Polska zakwalifikowała się do Wielkiego Finału 15 razy i 6 razy.