7 czerwca, 2023

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Carlos Correa, agent bliźniaków Free Land, z oszałamiającą transakcją 105,3 miliona dolarów na trzy lata

Carlos Correa, agent bliźniaków Free Land, z oszałamiającą transakcją 105,3 miliona dolarów na trzy lata

Fort Myers na Florydzie. – Carlos Correa wybrał Minnesotę późnym piątkowym wieczorem jako miejsce inscenizacji drugiej połowy swojej kariery All-Star, Gold Glove, Borderlands MVP, akceptując kontrakt, który czyni go najlepiej opłacanym graczem w długiej historii Bliźniaków. zdecyduje się zostać.

Technicznie rzecz biorąc, kontrakt Correi obowiązuje przez trzy lata i płaci mu 35,1 miliona dolarów w każdym, czyli ponad połowę więcej niż roczna pensja Joe Mauera wynosząca 23 miliony dolarów, poprzednio najwyższa pensja jego bliźniaków w historii.

Ale bliźniacy dali również Korei prawo do zerwania kontraktu w październiku lub 12 miesięcy później i ponownego zostania wolnym agentem, z której prawie na pewno skorzysta, aby zrealizować transakcję o wartości 300 milionów dolarów, której szukał w tym sezonie.

Bez względu na to, czy pozostanie w Korei przez siedem miesięcy, czy przez dekadę, bliźniacy i ich fani zawsze będą mogli rozkoszować się nocnymi dreszczami emocji najcenniejszego wolnego agenta baseballu, gdy wychodzą z najbardziej udanego sezonu singli w jego karierze, Minnesoty. Nie wspominając o możliwości uszczypnięcia, marzę o umieszczeniu go w środku składu.

– Będziemy dobrzy – powiedział Jorge Polanco, po usłyszeniu, że jego partner grający podwójną grę był jednym z pięciu najlepszych graczy w Premier League w zeszłym sezonie. „Będziemy dobrzy, naprawdę dobrzy.”

Tak więc jeden z najlepszych agentów baseballu uzyskał trzyletnią umowę o wartości 105,3 miliona dolarów dzięki swojej rocznej pensji, co czyni go czwartym najlepiej opłacanym graczem w baseballu, z rezygnacją po 2022 i 2023 r. w umowie biznesowej między bliźniakami i agentem Scottem Borrasem.

Bliźniacy nie podejmą oficjalnej umowy, dopóki nie przejdą przez Koreę w niedzielę. Korea zmienił już tapetę na swoim koncie na Twitterze (@zespółCJCorrea) Ale do pola docelowego.

Shortstop był rażącym obszarem potrzeb bliźniaków w tym poza sezonem i jest to ich największy priorytet wraz z merchandisingiem. Wydaje się, że bliźniacy mieli krótki punkt startowy w zeszły weekend, kiedy zastąpili Mitcha Garvera do Teksasu za Isiah Kiner-Falefa. Ale dzień później bliźniacy zmienili Keenera Valivę i Josha Donaldsona w Yankees dla Gary’ego Sancheza i Jio Urcella. Handel ten zmniejszył również obciążenie bliźniaków na pozostałe dwa lata kontraktu z Donaldsonem o około 50 milionów dolarów.

READ  Trail Blazers PG Damian Lillard nie jest zainteresowany srebrnymi podszewkami

Mając trochę gotówki pod ręką, recepcja Bliźniaków ciężko pracowała nad innymi umowami, ale ich telefony były dość ciche w ciągu ostatniego tygodnia. Umowa Correi została zrealizowana tak szybko i niespodziewanie, że wielu uwierzyło, że bliźniacy byli bardziej zainteresowani pośrednikiem w postaci agenta Trevor Story.

„Wiedziałem, że kogoś szukają” – powiedział Polanco. „I cieszę się, że mieli w głowie dobry pomysł, świetny”. „Jest dobrym hitterem, dobrym graczem”.

Dwa najlepsze miejsca z 2012 roku

Correa był pierwszym wyborem w drafcie 2012 przeciwko nowemu koledze z drużyny Byronowi Buxtonowi i został dwukrotnym All-Star z Houston Astros, pomagając im w fazie play-off w sześciu z siedmiu sezonów. 27-latek wygrał mistrzostwa świata 2017, grał w dwóch innych grupach i został debiutantem roku 2015 w AL.

Pochodzący z Portorykańczyk, który zadebiutował w lidze w wieku 20 lat, miał średnio 981 na boisku i 0,279 w zeszłym sezonie, trafiając 26 u siebie. Wygrał także swoją pierwszą Złotą Rękawicę i, zgodnie z odniesieniami do baseballu, ma czwartą najlepszą WOJNĘ (Win Over Substitution) w Major League z wynikiem 7,2, ustępując tylko melonikowi Angels – DH Shohei Ohtani, Melonik Phillies Zack Wheeler i Toronto (obecnie Teksas ) gracz Marcus Simin.

Correa ma średnią karierę 0,413 w Target Field, gdzie Astros pokonali Twins w najlepszej serii trzech punktów w 2020 roku.

Jednak podczas sezonu mistrzowskiego 2017 Astros ukradł banery w meczach domowych, używając kamery wideo na boisku, aby zobaczyć sygnały od łapacza rywala. MLB nałożyło wysokie kary na drużynę, a dyrektor generalny Jeff Lono i menedżer AJ Hinch zostali zwolnieni, a Correa powiedziała: „Myliliśmy się we wszystkim, co zrobiliśmy w 2017 roku. To nie jest to, za czym się opowiadamy. organizacji i byliśmy. Zdecydowanie się mylimy w tym wszystkim i jest nam naprawdę przykro.”

Przybycie Correi oznacza, że ​​Polanco może skoncentrować się na drugiej bazie, ponieważ większość ostatniego sezonu grał z wielkim sukcesem, kiedy osiągnął szczyt swojej kariery z 33 punktami u siebie i 98 punktami RBI. Luis Ariz powraca do roli towarzysza z Urcellą w trzeciej i Miguelem Sano w pierwszej bazie.

READ  Wyniki finału kwartetu kobiet 2022: Karolina Południowa i Jukon, w niedzielę zagrają w mistrzostwach kraju

„Nie mogę się tu dostać, dopóki nie zaczniemy się poznawać” – powiedział Polanco.

Louis wciąż jest na pokładzie

Jednym z interesujących aspektów kontraktu Korei jest jego rezygnacja, co oznacza, że ​​może być z bliźniakami tylko przez jeden sezon. Bliźniacy mogą tego potrzebować tylko tak długo, z potencjalnym starszym Roycem Lewisem w przygotowaniu.

Boras jest także agentem Lewisa.

Przed pandemią, która odwołała mniejszą piłkę ligową w 2020 roku, a Lewis zerwał ACL w prawym kolanie w marcu ubiegłego roku, Lewis był niedaleką przyszłością. Zagrał swój pierwszy mecz od wiosny 2020 roku w piątek, więc wprowadzenie 22-latka do wielkiego biznesu w tym sezonie cieszyło się ogromnym zainteresowaniem.

„Potrzebowaliśmy małego pit stopu”, powiedział Lewis. „Nie jestem w zespole wielkiej ligi. Więc jestem tu tylko po to, by się poprawić i dalej zdobywać wiedzę i mądrość na temat tych facetów”. „Więc myślę, że to świetny pomysł.

„…Jeśli jestem w wielkich ligach, to inna historia. Ale nie jestem. Więc muszą zrobić to, co muszą, aby tam wygrać”.

Pensja Correi w wysokości 35,1 miliona dolarów na 2022 r. jest za Maxem Scherzerem (44,33 miliona dolarów), graczem Yankees Gerritem Cole (36 milionów dolarów) i środkowym graczem Angels Mike’em Troutem (35,54 miliona dolarów).

Możliwe, że Bliźniacy nie skończyli dodawać zawodników na wiosenne treningi – w sobotę kupili wodniaka Joe Smitha i mogliby skupić się na kolejnej umowie, aby zdobyć początkującego kręgla, chociaż prawdopodobnie zrezygnują z dużych możliwości. Wysłali już swój najlepszy wybór w drafcie 2021, melonika Chase Petty, do The Reds, aby pozyskać Sonny’ego Graya, który jest na szczycie listy startowej w tym sezonie.

Ale nie ma wątpliwości, że Correa zmienia oczekiwania sezonu Twins, być może dając im najlepsze ustawienie defensywne w pomocy w lidze.

READ  Max Fried Injury: Zawodnik Atlanty opuszcza mecz z powodu dyskomfortu w ścięgnie podkolanowym

Lider prawicy Billy Uber powiedział o Correi, Polanco i Buxtonie za nim: „Środek naszego placu będzie zamknięty”. „Wspaniale byłoby zobaczyć tych graczy tam grających”.