21 czerwca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Carlos Correa, agent bliźniaków Free Land, z oszałamiającą transakcją 105,3 miliona dolarów na trzy lata

Carlos Correa, agent bliźniaków Free Land, z oszałamiającą transakcją 105,3 miliona dolarów na trzy lata

Fort Myers na Florydzie. – Carlos Correa wybrał Minnesotę późnym piątkowym wieczorem jako miejsce inscenizacji drugiej połowy swojej kariery All-Star, Gold Glove, Borderlands MVP, akceptując kontrakt, który czyni go najlepiej opłacanym graczem w długiej historii Bliźniaków. zdecyduje się zostać.

Technicznie rzecz biorąc, kontrakt Correi obowiązuje przez trzy lata i płaci mu 35,1 miliona dolarów w każdym, czyli ponad połowę więcej niż roczna pensja Joe Mauera wynosząca 23 miliony dolarów, poprzednio najwyższa pensja jego bliźniaków w historii.

Ale bliźniacy dali również Korei prawo do zerwania kontraktu w październiku lub 12 miesięcy później i ponownego zostania wolnym agentem, z której prawie na pewno skorzysta, aby zrealizować transakcję o wartości 300 milionów dolarów, której szukał w tym sezonie.

Bez względu na to, czy pozostanie w Korei przez siedem miesięcy, czy przez dekadę, bliźniacy i ich fani zawsze będą mogli rozkoszować się nocnymi dreszczami emocji najcenniejszego wolnego agenta baseballu, gdy wychodzą z najbardziej udanego sezonu singli w jego karierze, Minnesoty. Nie wspominając o możliwości uszczypnięcia, marzę o umieszczeniu go w środku składu.

– Będziemy dobrzy – powiedział Jorge Polanco, po usłyszeniu, że jego partner grający podwójną grę był jednym z pięciu najlepszych graczy w Premier League w zeszłym sezonie. „Będziemy dobrzy, naprawdę dobrzy.”

Tak więc jeden z najlepszych agentów baseballu uzyskał trzyletnią umowę o wartości 105,3 miliona dolarów dzięki swojej rocznej pensji, co czyni go czwartym najlepiej opłacanym graczem w baseballu, z rezygnacją po 2022 i 2023 r. w umowie biznesowej między bliźniakami i agentem Scottem Borrasem.

Bliźniacy nie podejmą oficjalnej umowy, dopóki nie przejdą przez Koreę w niedzielę. Korea zmienił już tapetę na swoim koncie na Twitterze (@zespółCJCorrea) Ale do pola docelowego.

Shortstop był rażącym obszarem potrzeb bliźniaków w tym poza sezonem i jest to ich największy priorytet wraz z merchandisingiem. Wydaje się, że bliźniacy mieli krótki punkt startowy w zeszły weekend, kiedy zastąpili Mitcha Garvera do Teksasu za Isiah Kiner-Falefa. Ale dzień później bliźniacy zmienili Keenera Valivę i Josha Donaldsona w Yankees dla Gary’ego Sancheza i Jio Urcella. Handel ten zmniejszył również obciążenie bliźniaków na pozostałe dwa lata kontraktu z Donaldsonem o około 50 milionów dolarów.

READ  Ekwador wyprzedza Katar i wygrywa mecz otwarcia mistrzostw świata

Mając trochę gotówki pod ręką, recepcja Bliźniaków ciężko pracowała nad innymi umowami, ale ich telefony były dość ciche w ciągu ostatniego tygodnia. Umowa Correi została zrealizowana tak szybko i niespodziewanie, że wielu uwierzyło, że bliźniacy byli bardziej zainteresowani pośrednikiem w postaci agenta Trevor Story.

„Wiedziałem, że kogoś szukają” – powiedział Polanco. „I cieszę się, że mieli w głowie dobry pomysł, świetny”. „Jest dobrym hitterem, dobrym graczem”.

Dwa najlepsze miejsca z 2012 roku

Correa był pierwszym wyborem w drafcie 2012 przeciwko nowemu koledze z drużyny Byronowi Buxtonowi i został dwukrotnym All-Star z Houston Astros, pomagając im w fazie play-off w sześciu z siedmiu sezonów. 27-latek wygrał mistrzostwa świata 2017, grał w dwóch innych grupach i został debiutantem roku 2015 w AL.

Pochodzący z Portorykańczyk, który zadebiutował w lidze w wieku 20 lat, miał średnio 981 na boisku i 0,279 w zeszłym sezonie, trafiając 26 u siebie. Wygrał także swoją pierwszą Złotą Rękawicę i, zgodnie z odniesieniami do baseballu, ma czwartą najlepszą WOJNĘ (Win Over Substitution) w Major League z wynikiem 7,2, ustępując tylko melonikowi Angels – DH Shohei Ohtani, Melonik Phillies Zack Wheeler i Toronto (obecnie Teksas ) gracz Marcus Simin.

Correa ma średnią karierę 0,413 w Target Field, gdzie Astros pokonali Twins w najlepszej serii trzech punktów w 2020 roku.

Jednak podczas sezonu mistrzowskiego 2017 Astros ukradł banery w meczach domowych, używając kamery wideo na boisku, aby zobaczyć sygnały od łapacza rywala. MLB nałożyło wysokie kary na drużynę, a dyrektor generalny Jeff Lono i menedżer AJ Hinch zostali zwolnieni, a Correa powiedziała: „Myliliśmy się we wszystkim, co zrobiliśmy w 2017 roku. To nie jest to, za czym się opowiadamy. organizacji i byliśmy. Zdecydowanie się mylimy w tym wszystkim i jest nam naprawdę przykro.”

Przybycie Correi oznacza, że ​​Polanco może skoncentrować się na drugiej bazie, ponieważ większość ostatniego sezonu grał z wielkim sukcesem, kiedy osiągnął szczyt swojej kariery z 33 punktami u siebie i 98 punktami RBI. Luis Ariz powraca do roli towarzysza z Urcellą w trzeciej i Miguelem Sano w pierwszej bazie.

READ  Ucieczka Texas Rangers przeciwko Diamondbacks. Wynik, najważniejsze momenty, aktualności i śledzenie na żywo

„Nie mogę się tu dostać, dopóki nie zaczniemy się poznawać” – powiedział Polanco.

Louis wciąż jest na pokładzie

Jednym z interesujących aspektów kontraktu Korei jest jego rezygnacja, co oznacza, że ​​może być z bliźniakami tylko przez jeden sezon. Bliźniacy mogą tego potrzebować tylko tak długo, z potencjalnym starszym Roycem Lewisem w przygotowaniu.

Boras jest także agentem Lewisa.

Przed pandemią, która odwołała mniejszą piłkę ligową w 2020 roku, a Lewis zerwał ACL w prawym kolanie w marcu ubiegłego roku, Lewis był niedaleką przyszłością. Zagrał swój pierwszy mecz od wiosny 2020 roku w piątek, więc wprowadzenie 22-latka do wielkiego biznesu w tym sezonie cieszyło się ogromnym zainteresowaniem.

„Potrzebowaliśmy małego pit stopu”, powiedział Lewis. „Nie jestem w zespole wielkiej ligi. Więc jestem tu tylko po to, by się poprawić i dalej zdobywać wiedzę i mądrość na temat tych facetów”. „Więc myślę, że to świetny pomysł.

„…Jeśli jestem w wielkich ligach, to inna historia. Ale nie jestem. Więc muszą zrobić to, co muszą, aby tam wygrać”.

Pensja Correi w wysokości 35,1 miliona dolarów na 2022 r. jest za Maxem Scherzerem (44,33 miliona dolarów), graczem Yankees Gerritem Cole (36 milionów dolarów) i środkowym graczem Angels Mike’em Troutem (35,54 miliona dolarów).

Możliwe, że Bliźniacy nie skończyli dodawać zawodników na wiosenne treningi – w sobotę kupili wodniaka Joe Smitha i mogliby skupić się na kolejnej umowie, aby zdobyć początkującego kręgla, chociaż prawdopodobnie zrezygnują z dużych możliwości. Wysłali już swój najlepszy wybór w drafcie 2021, melonika Chase Petty, do The Reds, aby pozyskać Sonny’ego Graya, który jest na szczycie listy startowej w tym sezonie.

Ale nie ma wątpliwości, że Correa zmienia oczekiwania sezonu Twins, być może dając im najlepsze ustawienie defensywne w pomocy w lidze.

READ  Mistrzostwa Świata na żywo: Chorwacja walczyła z Marokiem; Niemcy kontra Japonia do przodu

Lider prawicy Billy Uber powiedział o Correi, Polanco i Buxtonie za nim: „Środek naszego placu będzie zamknięty”. „Wspaniale byłoby zobaczyć tych graczy tam grających”.