11 sierpnia, 2022

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Cardinals WR Marques Brown aresztowany za przekroczenie prędkości

Cardinals WR Marques Brown aresztowany za przekroczenie prędkości

Witamy w Arizonie Kardynałów Markiz „Hollywood” Brązowy Departament Bezpieczeństwa Publicznego stanu Arizona potwierdził portalowi NFL.com, że został aresztowany w środę rano pod zarzutem przekroczenia prędkości.

Brown został aresztowany o godzinie 7:05 czasu lokalnego na trasie 101 stanu Arizona w North Phoenix i został umieszczony w więzieniu hrabstwa Maricopa za przekroczenie prędkości karnej, wykroczenie trzeciego stopnia, zagrożone karą do 30 dni pozbawienia wolności, grzywną do 500 USD i/lub do jednego roku okresu próbnego. Akta więźniów hrabstwa Maricopa mówią, że Brown został aresztowany za przekroczenie prędkości 85 mil na godzinę.

„Jesteśmy świadomi sytuacji w odniesieniu do Hollywood Browns i powiadomiliśmy biuro NFL zgodnie z wymaganiami” – powiedzieli Cardinals w oświadczeniu. „Będziemy skomentować więcej w razie potrzeby”.

25-latek wchodzi w swój pierwszy sezon na pustyni po tym, jak został sprzedany z Baltimore Ravens podczas pierwszej rundy NFL Draft 2022. Brown, który nie trenował na obozie treningowym z powodu kontuzji ścięgna podkolanowego, został we wtorek aktywowany z listy kontuzji niezwiązanych z piłką nożną. Brown był widzem podczas wtorkowego treningu.

Brown miał odegrać kluczową rolę w ofensywie Arizony na początku sezonu, gdy gwiazda Deandre Hopkins zawiesił sześć meczów. Odbiornik prowadził wszystkie szerokie obszary Baltimore z 91 chwytami, 1008 jardów odbiorczych i sześcioma przyłożeniami w 2021 r. Kardynałowie używają również Rondel Moore i AJ Zielony w odbiorniku.

READ  Komisja Izby zaakceptowała ofertę Dana Snydera dotyczącą zeznań, ale tylko na podstawie wezwania.