15 lipca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Camilla na Wimbledonie z nadziejami na powrót Kate Middleton, a Harry przerywa milczenie w sprawie sporu o nagrody – Royal Family News

Camilla na Wimbledonie z nadziejami na powrót Kate Middleton, a Harry przerywa milczenie w sprawie sporu o nagrody – Royal Family News

Księżna Kate ogłasza, że ​​ma raka

Królowa Camilla zasiadła dziś w loży królewskiej na Wimbledonie, a urzędnicy mają nadzieję, że księżna Walii pojawi się w ostatnim dniu turnieju.

Jako patronka All England Club 42-letnia Kate normalnie rozdawałaby nagrody, ale nie wiadomo, czy będzie to możliwe ze względu na leczenie raka.

Prezes klubu Debbie Jevans powiedziała: „Mamy nadzieję, że księżna Walii będzie mogła wręczyć nagrody jako patronka klubu, ale jej zdrowie i powrót do zdrowia są priorytetem”. Gazeta sportowa Telegraph.

Tymczasem książę Harry przemawiał publicznie po raz pierwszy od ostrej reakcji, jaka nastąpiła po jego ogłoszeniu, że będzie otrzymywał doroczną nagrodę nazwaną imieniem amerykańskiego bohatera wojennego.

39-letni książę Sussex, który ma zostać uhonorowany za swoją pracę przy Invictus Games, życzył drużynie brytyjskiej powodzenia po jej wyborze przed nadchodzącą zimową edycją zawodów.

„Igrzyska stanowią dla naszych odważnych żołnierzy i weteranów niesamowitą okazję do wykazania się umiejętnościami w nowych wyzwaniach” – powiedział.

1720666800

Meghan Markle martwi się „upadkiem sieci Hollywood”

Meghan Markle podobno zaniepokoiła się, że jej „hollywoodzka sieć upada” po ujawnieniu nowych szczegółów na temat jej napiętych relacji z księciem Harrym i rodziną królewską.

Jak stwierdzono w książce Toma Powera Dom BeckhamówBrytyjska para wpływowa zdystansowała się od księcia i księżnej Sussex po tym, jak zostali oskarżeni o ujawnianie prasie informacji o rodzinie królewskiej.

Z doniesień wynika, że ​​księżnej Sussex zależy na utrzymaniu przyjaźni z Beyoncé, która rzekomo jest jedną z niewielu znanych twarzy wciąż w jej kręgu.

Mówi się, że Meghan nadal przyjaźni się z Beyoncé.
Mówi się, że Meghan nadal przyjaźni się z Beyoncé. (Meghan Markle/Instagram)

Emmę Guinness11 lipca 2024 04:00

1720659600

Książę William twierdzi, że bezdomność „można położyć kres”

Dzieje się to w pierwszą rocznicę jego projektu na rzecz bezdomności Homeward, którą będzie uczcić wizytą w londyńskim Tower Hamlets.

Oczekuje się, że książę powie: „Wspaniale jest wrócić do Lambeth, gdzie rok temu uruchomiliśmy program Homewards i rozpoczęliśmy naszą wspólną podróż, pracując, aby udowodnić, że możliwe jest położenie kresu bezdomności…

„Bezdomność to złożony problem społeczny, który wpływa na życie zbyt wielu osób w naszej społeczności. Jednak naprawdę wierzę, że można go wyeliminować”.

Książę William powiedział, że bezdomność jest problemem w Wielkiej Brytanii
Książę William powiedział, że problem bezdomności w Wielkiej Brytanii „można zakończyć”. (tata)

Emmę Guinness11 lipca 2024 02:00

1720652400

Książę William „porzuca” Harry’ego, aby chronić koronę

Relacje między parą stają się coraz bardziej napięte, odkąd Harry w 2020 roku ustąpił ze stanowiska pracującego członka rodziny królewskiej.

Amed Scobie napisał koniec gry„Rozmawiałem ze źródłem na bardzo wczesnym etapie, a ono określiło Harry’ego jako „indywidualistę” i powiedziało, że takie jest zdanie Williama. To byli dwaj mężczyźni, których w pewnym momencie poglądy były całkowicie zbieżne.

„I ktoś też musiał się ruszyć, aby chronić koronę”.

Nie wiadomo dokładnie, kiedy bracia widzieli się ostatni raz.

Wydaje się, że książę Harry ma napięte relacje ze swoim starszym bratem i królem Karolem.
Wydaje się, że książę Harry ma napięte relacje ze swoim starszym bratem i królem Karolem. (Tim Rock — Paul/Getty Images)

Emmę Guinness11 lipca 2024 00:00

1720645203

Sarah Ferguson „nauczyła” Meghan Markle dygać

Mówi się, że Meghan, była aktorka, spotkała Sarah Ferguson kilka razy, gdy pracowała dla rodziny królewskiej i mieszkała we Frogmore Cottage.

Znawca powiedział… przechodzić„Byli sąsiadami.

„Royal Lodge znajduje się obok Frogmore, a Yorkowie i Sussexowie często się spotykali. Sarah uczyła Meghan, jak kłaniać się przed wszystkimi, a także odbywały się inne spotkania.

„Harry i Meghan byli zaskoczeni komentarzami Sary i nie mogli zrozumieć, dlaczego ona odwróciła się od nich w ten sposób. To spowodowało pewien dystans między obiema rodzinami”.

Mówi się, że Meghan Markle nauczyła się dygać od Sarah Ferguson.
Mówi się, że Meghan Markle nauczyła się dygać od Sarah Ferguson. (Wszelkie prawa zastrzeżone 2024 Associated Press.)

1720638045

Księżniczka Charlotte i książę Louis „mogą przeprowadzić się do Londynu”

Ekspert królewski Kate Williams powiedziała, że ​​w przyszłości mogliby „wynająć mieszkanie w Shoreditch”, zamiast mieszkać w pałacu.

„Z drugiej strony te rezydencje to wspaniałe domy, które zostaną zachowane dla przyszłych pokoleń” – powiedział Williams Powitanie! „Z drugiej strony generuje duże dochody dla kolekcji królewskiej i warto go odwiedzać”

„Rozumiemy, że celem króla Karola jest zmniejszenie liczby członków rodziny królewskiej, co oznacza to [minor royals] Może powinieneś zamieszkać w pałacu.

„W tej chwili nie mieszka w Pałacu Buckingham, remontuje go i wykorzystuje go bardziej jako biuro”.

Książę i księżna Walii z dziećmi, księciem Jerzym, księciem Louisem, księżniczką Charlotte oraz królem i królową na balkonie Pałacu Buckingham (Gareth Fuller/PA)
Książę i księżna Walii z dziećmi, księciem Jerzym, księciem Louisem, księżniczką Charlotte oraz królem i królową na balkonie Pałacu Buckingham (Gareth Fuller/PA) (Przewód PA)

Emmę Guinness10 lipca 2024 20:00

1720630803

Królowa Camilla jest chwalona za wspieranie umiejętności czytania i pisania

Królowa Camilla została doceniona za swoje wysiłki na rzecz zachęcania młodych ludzi w Wielkiej Brytanii do czytania.

Rodzina królewska napisała na Twitterze: „Ogólnokrajowa inicjatywa na rzecz bibliotek koronacyjnych @Literacy_Trust świętuje rolę, jaką królowa odegrała we wspieraniu umiejętności czytania i pisania i zachęcaniu dzieci do czytania.

„W ramach projektu utworzono już biblioteki w 50 szkołach podstawowych w różnych społecznościach w Wielkiej Brytanii”.

Emmę Guinness10 lipca 2024 18:00

1720627245

Rodzina królewska życzy drużynie Anglii powodzenia przed półfinałami

Tę okazję upamiętniono dzisiaj podczas ceremonii zmiany warty, podczas której zespół Pałacu Buckingham odegrał brytyjski hymn narodowy „The Three Lions”.

Na oficjalnym koncie Pałacu Buckingham na Twitterze napisano: „Życzę powodzenia… @Anglia „W dzisiejszym meczu!”

Emmę Guinness10 lipca 2024 17:00

1720623645

Królowa Camilla cieszy się z „ucieczki” na Wimbledon

Pochwaliła także przygotowanie ogrodów turnieju, mówiąc głównemu ogrodnikowi Martinowi Falconerowi: „Wszystko wygląda fantastycznie. Zawsze wygląda absolutnie idealnie”.

Camila poznaje Camilę, córkę meksykańskiego tenisisty Santiago Gonzaleza (Jordan Pettit/PA)
Camila poznaje Camilę, córkę meksykańskiego tenisisty Santiago Gonzaleza (Jordan Pettit/PA) (Przewód PA)

Emmę Guinness10 lipca 2024 16:00

1720619669

Królowa Camilla pojawi się w loży królewskiej na Wimbledonie

Jej pojawienie się wiąże się z nieustającymi nadziejami urzędników, że księżna Walii będzie mogła wziąć udział w turnieju, aby wręczyć nagrody jeszcze w tym tygodniu.

Debbie Jevans, prezes All England Club, powiedziała: „Mamy nadzieję, że księżna Walii będzie mogła wręczać nagrody jako patronka klubu, ale jej zdrowie i powrót do zdrowia są najważniejsze”.Gazeta sportowa Telegraph.

„Nie wiemy, czego nie wiemy. Powiedzieliśmy tylko, że będziemy z nią współpracować i zapewnimy jej jak największą elastyczność.

„Nie wiem, kto wręczy nagrody jako alternatywę – w razie potrzeby należy to rozważyć z wyprzedzeniem. Jesteśmy elastyczni, kiedy to usłyszymy, zastanowimy się, co należy zrobić”.

Królowa Camilla w bardzo ekspresyjny sposób obserwowała wydarzenia na tegorocznym Wimbledonie.
Królowa Camilla w bardzo ekspresyjny sposób obserwowała wydarzenia na tegorocznym Wimbledonie. (Władze Palestyńskie)
Urzędnicy pozostają optymistami, że księżna Walii będzie mogła wziąć udział w turnieju.
Urzędnicy pozostają optymistami, że księżna Walii będzie mogła wziąć udział w turnieju. (Mike’a Egertona/PAWire)

Emmę Guinness10 lipca 2024 14:54

1720616403

Król Karol nie „zniża się” do poziomu Meghan Markle

Król Karol nigdy nie „zniżyłby się” do poziomu Meghan Markle i nie konkurował z jej nową marką lifestylową, twierdzi królewski informator.

Dzieje się tak po tym, jak ogłosiła swoje produkty, do których zalicza się dżem malinowy i truskawkowy.

Ponieważ król od dawna produkuje własny dżem, sprzedawany w Waitrose i online za pośrednictwem Highgrove, niektórzy spekulują, że duet wejdzie ze sobą w celową konkurencję.

Była korespondentka BBC Jenny Bond powiedziała, że ​​król „nigdy nie upadnie tak nisko”.

„Naprawdę nie sądzę, że Charles i jego zespół ds. marketingu zniżyliby się do tego stopnia, że ​​celowo próbowaliby konkurować z Meghan i jej zespołem lub go rozczarować” – powiedziała.

„Dlaczego Charles miałby chcieć pogorszyć sytuację, niż jest?

„Myślę więc, że to po prostu stary nonsens i byłoby to poniżej niego”.

Według doniesień sprzedaż produktów rodziny królewskiej wzrosła, odkąd Meghan ogłosiła, że ​​ma własne nianie.

Meghan Markle nie sprzedała jeszcze oficjalnie żadnych produktów American Riviera Orchard.
Meghan Markle nie sprzedała jeszcze oficjalnie żadnych produktów American Riviera Orchard. (iStock/Traceyrobbins/Instagram/Getty/The Independent )

Emmę Guinness10 lipca 2024 14:00