15 lipca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Camila Cabello ujawnia, że ​​film C,XOXO będzie zawierał dwa filmy fabularne Drake’a

Camila Cabello ujawnia, że ​​film C,XOXO będzie zawierał dwa filmy fabularne Drake’a

Camila Cabello i Drake

Jeff Kravitz/współpracownik za pośrednictwem Getty Images i Prince Williams/współpracownik za pośrednictwem Getty Images

Nadchodzący album Camili Cabello, C, xoxoukaże się 28 czerwca, a piosenkarz ma tylko jedną piosenkę Dwie cechy Drake’a.

Podczas wywiadu z obraz Opublikowany dzisiaj (29 maja) zawiera szczegółowe informacje na temat współpracy z twórcą hitu „Hotline Bling” nad nadchodzącymi utworami „HOT UPTOWN” i „UUUGLY”, z których ten ostatni posłuży jako przerywnik.

„To Król Kozłów, więc czułem się, jakbym strzelał do gwiazd” – Cabello powiedział publikacji o bezpośrednim przesyłaniu wiadomości do Drake’a na Instagramie. „Pokazałem mu album, kiedy poczułem się wystarczająco komfortowo, i bardzo mu się spodobał. [The feature] Wyszedł z miejsca nietransakcyjnego.”

W grudniu 2023 r. para zauważone razem Na Turks i Caicos. Chociaż wielu początkowo spekulowało, że się spotykają, spotkanie dodało bardzo potrzebny kontekst do utworu inspirowanego Karaibami.

Jasper Harris, który przy pomocy „Playboi Carti” wyprodukował piosenkę byłego członka Fifth Harmonykochałem jąOpowiedział, jak doszło do powstania „UUUGLY”: „Chciał zrobić na album coś innego”.

„Dlaczego on ma własną piosenkę? Bo chcę po prostu usłyszeć Drake’a na moim własnym albumie” – dodał Cabello. „Uwielbiam to – to taki buntowniczy nastrój. Kto powiedział, że nie mogę tego zrobić? To Drake mówi za siebie.

C, xoxo Będzie także zawierać wkład Lil Nasa Dziewczyny z miasta. Wspomniany artysta po raz pierwszy współpracował z Cabello przy utworze „HE KNOWS” w ubiegłą środę (22 maja). W załączonym materiale wizualnym, który do tej pory uzyskał ponad 3,4 miliona wyświetleń w YouTube, ona i Montero Obaj raperzy rywalizowali o to samo zainteresowanie miłością.

„Nigdy wcześniej nie widziałem tego na filmie” – powiedział muzyk Rolling Stone’a. „Podobał mi się pomysł, żebyśmy walczyli o tego gładkiego faceta, który nie wiemy, w którą stronę się pochyla. Oboje będziemy się przy tym świetnie bawić, a także przy teledysku, więc my muszę uczynić to rzeczywistością.”

READ  Para została brutalnie pobita na parkingu stadionu Dodger po koncercie Eltona Johna