30 maja, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

A photo of the Apple MacBook Air M2 on a table

Całkowicie nowy MacBook Air M2 osiągnął najniższą cenę w historii

Aktualizacja z 20 sierpnia: Ta oferta jest nadal dostępna w B&H Photo i Amazon.

The MacBook Air 2022 Oto nowy, bardzo przenośny laptop firmy Apple. Chociaż był w sprzedaży krótko w zeszłym miesiącu, zauważyliśmy ukrytą ofertę, która zabiera znaczną część jego ceny.

Przez ograniczony czas możesz dostać MacBook Air M2 (256 GB) za 1099 USD w B&H Photo (Otwiera się w nowej karcie). To jest 100 USD taniej i pierwsza wielka sprawa, jaką widzieliśmy dla tego nowego komputera Mac. Oferta dotyczy obecnie tylko koloru Starlight. Amazon oferuje tę samą cenę (Otwiera się w nowej karcie)Jednak zapas jest bardzo ograniczony. (Aby uzyskać więcej ofert, zapoznaj się z naszym przewodnikiem po najlepszych Kody promocyjne zdjęć B&H A Kody promocyjne Amazon).

The MacBooka Air M2 To o 200 USD więcej niż poprzedni model, więc fragment B&H Photo o 100 USD zniżki na nowego MacBooka Air jest z pewnością mile widziany.

Jednak wyższa cena wiąże się z poważnym ulepszeniem. Nowy czip Apple M2 zapewnia znaczny wzrost wydajności, dzięki czemu laptop jest jeszcze potężniejszy. Przeniknie codzienne czynności, takie jak przeglądanie lub przesyłanie strumieniowe, a także może bez wysiłku wykonywać większe zadania, takie jak edycja zdjęć lub wideo.

Oprócz nowego układu MacBook Air M2 ma również jaśniejszy ekran, ostrzejsze aparaty i lepszy dźwięk w porównaniu do droższego modelu. Wszystko to znajduje się w o 20% mniejszej obudowie, co czyni go bardziej przenośnym.

Co więcej, dzięki do 14 godzin pracy na baterii ten laptop może działać przez cały dzień bez ładowania. Jeśli nadal nie możesz zdecydować, czy przeprowadzić aktualizację, sprawdź Porównanie MacBooka Air 2022 i MacBooka Pro 2022 porównanie.

Szukasz więcej ofert? Sprawdź nasz zasięg Oferty Apple Aby zobaczyć, co jest dostępne.

READ  W ten weekend Best Buy organizuje ogromną wyprzedaż — 15 najlepszych ofert, które polecam