15 lipca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Były aktor „General Hospital” Johnny Wactor zginął w Los Angeles, utrudniając kradzież katalizatora

Były aktor „General Hospital” Johnny Wactor zginął w Los Angeles, utrudniając kradzież katalizatora

Los Angeles (KABC) — Były aktor „General Hospital” Johnny Wactor został zastrzelony w centrum Los Angeles podczas udaremniania kradzieży katalizatora – potwierdziła w niedzielę jego rodzina.

Do strzelaniny doszło w sobotę około 3 nad ranem w rejonie West Pico Boulevard i South Hope Street. Śledczy z policji w Los Angeles twierdzą, że trzech mężczyzn próbowało ukraść katalizator, gdy zwrócił się do nich właściciel samochodu.

Scarlett Wactor powiedziała ABC7, że jej 37-letni syn wychodził z pracy w barze na dachu w centrum miasta i spacerował ze współpracownikiem, gdy zobaczył coś, co wyglądało na osobę pracującą przy jego samochodzie.

Początkowo myślał, że jego samochód został odholowany, więc podszedł do tej osoby i zapytał, czy rzeczywiście tak było – dodała. Ale kiedy podejrzany podniósł wzrok, miał na sobie maskę i otworzył ogień.

Policja podała, że ​​trzech podejrzanych uciekło samochodem. Ratownicy medyczni przewieźli Wctora do lokalnego szpitala, gdzie stwierdzono zgon.

Wactor wcielił się w Brando Corbina w serialu telewizyjnym ABC od 2020 do 2022 roku, występując w ponad 160 odcinkach, zanim postać została spisana na straty.

Szpital Generalny wydał oświadczenie W niedzielę: „Cała rodzina General Hospital jest głęboko zasmucona wiadomością o nagłej śmierci Johnny’ego Wactora. Był naprawdę jedyny w swoim rodzaju i praca z nim sprawiała radość każdego dnia. Nasze myśli i modlitwy kierują się w tym czasie do jego bliskich trudny okres.”

Wactor pojawił się także w wielu filmach i serialach telewizyjnych, w tym w „Station 19”, „NCIS”, „Westworld” i grze wideo „Call of Duty: Vanguard”.

Wśród innych jego zainteresowań był Wactor Strona na Instagramie Opisuje pasję do sportów na świeżym powietrzu i przygód, takich jak wspinaczka skałkowa i rodeo.

Napływają wyrazy uznania od tych, którzy znali Wactora i z nim pracowali.

„Johnny Wactor był pokrewną duszą, utalentowanym aktorem i inspiracją dla otaczających go ludzi” – powiedział menadżer Wactora, Marco Quadros z Immortal Artists. „Jego profesjonalizm, entuzjazm i miłość do swojego rzemiosła były zaraźliwe i sprawiały, że praca z nim była przyjemnością. Dążył do swoich marzeń i je realizował, pozostając jednocześnie dobrym człowiekiem, który troszczył się o innych. Z dumą mogę powiedzieć, że byłem także przyjacielem Johnny’ego menadżerem i przyjacielem, zawsze pozostanie w mojej pamięci. Składam kondolencje jego rodzinie i bliskim.” .

READ  Na pytania Kate Middleton Pałac odpowiedział – czym jest rak, jak go wykryto i jaki rodzaj leczenia

Zofia Matson, Która grała żonę Wctora w General Hospital, napisała:

„Moje serce jest całkowicie złamane… Johnny był najlepszy na świecie. Taki szczery, taki opiekuńczy. Niesamowicie pracowity i pokorny. Z wielkim sercem szerzącym tyle dobroci i radości. Zawsze dbał o to, żeby wszyscy wokół niego czuli się widziani. Słyszałem go i pokochałam go”. Bardzo, ale jestem lepszą osobą, ponieważ go znałam. Przeżyliśmy tak wiele wyjątkowych chwil, zarówno na ekranie, jak i poza nim, które na zawsze będę pielęgnować w swoim sercu. „Niesamowicie tęsknię za Johnnym. ..Jestem pewien, że jesteś już zajęty opiekowaniem się wszystkimi.”

Prawa autorskie © 2024 KABC Television, LLC. Wszelkie prawa zastrzeżone.