28 lutego, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Bryce Harper ma złamany kciuk z powodu Phillies

Bryce Harper ma złamany kciuk z powodu Phillies

Najgorszy scenariusz dla Phillies miał miejsce w sobotę wieczorem, kiedy Bryce Harper doznał złamania lewego kciuka i odpadł na czas nieokreślony.

Harper uderzył w kciuk szybką piłką Blake’a Snella z prędkością 97 mil na godzinę w czwartej rundzie w San Diego. Natychmiast upadł na ziemię trzymając się za lewą rękę i wił się z bólu. Wyraźnie sfrustrowany Harper powiedział coś do Snella, który przeprosił i odpowiedział, że to niezamierzone. Harper odkrzyknął do Snella, że ​​wiedział, że to nie było celowe.

W najbliższych dniach zostanie poddany ponownej ocenie, aby określić przebieg powrotu do zdrowia i czy konieczna jest operacja.

Harper jest niezastąpiony jak każdy baseballista. Velez posmakował tego na początku tego tygodnia, kiedy strzelili pięć przejazdów w trzech meczach, które przegapił z powodu pęcherza. Harper po raz kolejny był jednym z najlepszych graczy w baseballu, wchodząc do sobotniego meczu z rekordem 320/.385/.602 z 21 deblami, 15 home runami i 48 RBI pomimo opuszczenia dziewięciu meczów. Od zeszłorocznych wakacji All-Star ma na koncie sześć hitów więcej niż ktokolwiek inny.

„To ciężki rok, jest osobą, którą jest” – powiedział Kyle Schwarber w meczu po meczu. „To ciężki cios, ale musimy go pokonać. Oczywiście będzie ciężko, ale myślę, że ten klub piłkarski poradzi sobie z tego rodzaju ciosem. Mamy wielu dobrych graczy i musimy iść w górę jeden po drugim i nie robić tego dużo, po prostu bądź sobą, ale kiedy dzwonią numery męskie, musimy odpowiedzieć na dzwonek.

To był kolejny trudny, ale owocny rok dla najlepszego gracza na świecie. Od drugiego tygodnia sezonu nie mógł rzucać ani grać na boisku z powodu małej rozdarcia w Lidze Mistrzów. Jego łokieć miał zostać ponownie zbadany w przyszłym tygodniu. Spóźnił się również na początku tego tygodnia po tym, jak pęcherz na jego dłoni został zainfekowany.

READ  Juco big man angażuje się jako pierwszy dla Gatesa w Mizzou

Wynik sobotniego meczu Velez wygrał 4-2To była prawie refleksja w świetle kontuzji Harpera. Phils będą potrzebować jeszcze kilku hitów, w szczególności Nicka Castellanosa, który do tej pory nie spełnił oczekiwań. Są też bez Jeana Segury, który po niecodziennej próbie złamania palca będzie nieaktywny do początku września.

Termin wymiany upływa nieco ponad pięć tygodni, a złoczyńcy mogą skupić się na defensywnym graczu lub DH. Tymczasem Mickey Monyak wraca do głównych lig.

Zapisz się do Phillies Talk: Podcast Apple | aplikacje Google | spotify | Zszywacz | Artykuł 19 | Oglądaj na YouTube