15 lipca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Britney Spears prosi fanów o uszanowanie jej prywatności po tym, jak „fałszywe telefony” spowodowały weryfikację

Britney Spears prosi fanów o uszanowanie jej prywatności po tym, jak „fałszywe telefony” spowodowały weryfikacjęCNN

Britney Spears Poprosiła swoich fanów o uszanowanie jej prywatności po tym, jak powiedziała, że ​​„fałszywe telefony” skłoniły policję do zweryfikowania jej autentyczności na początku tego tygodnia.

Piosenkarka Opublikuj notatkę na Twitterze W czwartek odniosła się do wizyty policji i powiedziała: „Kocham i uwielbiam moich fanów, ale tym razem sprawy poszły za daleko i moja prywatność została naruszona”.

Spears wyjaśniła dalej, że policja „nigdy nie weszła” do jej domu i że po przybyciu „szybko zdali sobie sprawę, że nie ma problemu i natychmiast wyszli”.

Piosenkarka ubolewała, że ​​wypadek sprawił, że poczuła się przygnębiona „oświetlany gazem i nękany” oraz że „znowu jest przedstawiany w niesprawiedliwym świetle przez media”.

„W tym okresie mojego życia naprawdę mam nadzieję, że opinia publiczna i moi fani, na których mi najbardziej zależy, szanują moją prywatność” – napisała.

W oświadczeniu wysłanym w środę do CNN sierż. Jason Carroll z biura szeryfa hrabstwa Ventura potwierdził, że departament „miał kilka telefonów od zaniepokojonych fanów” po tym, jak Spears usunęła jej konto na Instagramie.

Powiedział, że kontrola stanu zdrowia została zakończona „ze względu na dużą ostrożność” i że „zdecydowano, że jest bezpieczna i nie grozi jej niebezpieczeństwo”.

Przez ostatnie dwa lata Spears był w centrum uwagi ze względu na zakończenie batalii prawnych jej opieka — który został osadzony w 2008 roku i był w dużej mierze kontrolowany przez jej ojca, Jamiego Spearsa aż do jej rozwiązania w 2021 r – i konsekwencje #wolnaBritney ruch.

Spears używała swojej platformy Instragram jako głównego kanału komunikacji ze swoimi zwolennikami, ale została wykorzystana Rób przerwy od mediów społecznościowych W przeszłości.