1 października, 2023

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Britney Spears odpowiada na komentarze Kelly Clarkson dotyczące Meltdown z 2007 r. - Hollywood Life

Britney Spears odpowiada na komentarze Kelly Clarkson dotyczące Meltdown z 2007 r. – Hollywood Life


Pokaż galerięŹródło obrazu: Shutterstock

Britney Spears40 lat, nazywał swoją koleżankę gwiazdą pop Kelly Clarksonteż 40, podczas starego wywiadu z Amerykański idol Zwycięzca przywiózł go z powrotem w 2007 roku. W tym czasie Britney przechodziła największy publiczny krach w swojej karierze, gdy z powodzeniem rozwiodła się z Poprzedni Kevin Federlinei spadła uznany przez krytykę album zaciemniać – Podczas gdy Kelly promowała swój projekt Moim ulubionym miesiącem jest listopad. – Stary, ale czy nie byłoby zabawnie, gdyby ona wszystkich schrzaniła? Kelly, 25 lat, powiedział na stacji Q 100.

W szczególności Britney spotkała się z krytyką po ogoleniu głowy i uderzeniu parasolem w samochód paparazzi, a także podczas jazdy z nią najmłodszy syn Jayden, teraz 15-letnia, na kolanach. Wśród osobistych zmagań Britt poddała się Danga Wyprodukowała singiel „Gimme More” wraz z zupełnie innym teledyskiem, w którym zagrała czarnowłosą striptizerkę. Album zawierał także piosenki „Kawałek mnie” I dżem jak „Zabawka Żołnierz”. Warto zauważyć, że Britney zrobiła niewiele, aby promować projekt (poza krytycznym występem na MTV VMA 2007), do którego również odnosił się Kelly.

Bo byłoby naprawdę zabawnie, gdyby powiedziała: „Tylko żartuję! Kelly poszła do gospodarzy: „To znaczy, pomyśl o tym. Pochodząca z Teksasu dodała, że ​​nie naciskała na swój album, który zresztą kocham… Nie stresowała się, po prostu mocno naciskała na te wszystkie inne rzeczy. W szczególności , Opieka prawna Britney W następnym roku przez jej ojca Jimmy Spears Porozumienie, które trwało 13 lat, dopóki nie zostało ukończone Został ostatecznie rozwiązany w listopadzie 2021 r.. Zgodnie z tym układem, mieszkaniec Kentwood w stanie Luizjana nie miał możliwości samodzielnego podejmowania decyzji finansowych lub medycznych.

Britney Spears odpowiedziała na komentarze Kelly Clarkson w 2007 roku. W czasie wywiadu z Kelly, Britney przechodziła publiczny krach. (walka o akcje)

15 lat później Britney zabrała się na Instagram, aby podzielić się fragmentem wywiadu z Kelly — najwyraźniej dzwoniąc teraz do gospodarza talk show, aby skomentować. „Nie zapomnę”… Nie chciałbyś, żeby żartowała??? Britney napisała, że ​​projektuje neonową zieloną koszulę i ciemnozieloną spódnicę, kiedy przeprowadza się już do Maine. ubrać się. „Clarkson… w świecie, w którym zastraszanie było bolesne, miałem swój udział… Czy możemy mieć AWW??? Psss… Nie żartuję… Graj z przyjaciółmi, graj!!!” ona dodała. Kelly musi jeszcze odpowiedzieć na post Bretta.

READ  Kangana nazywa Alię „Bimbo”, mówi Jangpai Kathyawadi „zły wybór”