26 maja, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Brian Cashman jest w Yankees, aby rozpocząć sezon 2023

Brian Cashman jest w Yankees, aby rozpocząć sezon 2023

NOWY JORK – zmieniły się obawy Briana Cashmana. Dyrektor generalny Yankees opuścił wiosenny trening, zastanawiając się nad statusem swojej początkowej rotacji, w której brakowało trzech z jego pięciu postrzeganych pałkarzy. Potem zawrotna fala kontuzji zmiotła początkowy skład, unikając odważnych nazwisk, takich jak Aaron Judge i Giancarlo Stanton.

Cashmanowi nie trzeba przypominać, że American League East to silna dywizja, a przy rekordowym bilansie 16-15 w środę, jego klub ma 8,5 gry za pierwszym Rays. Zauważa, że ​​harmonogram jest ukończony tylko pięć razy i mówi, że nadal wierzy, że stworzył zwycięską listę, jeśli i kiedy kluczowe elementy wejdą w grę.

„Nie opuszczaj nas. To wszystko, co mogę ci powiedzieć; — powiedział Cashman. „Mamy dobrą grupę ludzi – po stronie gracza, personelu, personelu pomocniczego. Z tej perspektywy jest to proces na poziomie turnieju, ale obecnie nie latamy tak dobrze, jak się spodziewaliśmy, ponieważ brakuje nam trochę bardzo ważne kawałki”.

Co organizacja uważa za swój największy problem?

Yankees mają prawie 152 miliony dolarów z listy płac w 2023 roku na liście kontuzjowanych, na czele której stoją Judge, Stanton, Carlos Rodon, Josh Donaldson i Luis Severino. Sędzia może wrócić już w poniedziałek przeciwko Oakland, a Severino ma rozpocząć w tym tygodniu swój odwyk w Minor League z Single-A Tampa, ale inni są jeszcze za tygodniami.

Z ofensywnego punktu widzenia ci Bronx Bombers nie zasłużyli na tytuł: Nowy Jork zdobył dwa lub mniej runów w 13 meczach, a liczba ta prowadzi do najlepszych graczy. Po stronie ofensywnej Isiah Kiner-Falefa, Franchy Cordero, Aaron Hicks i Willie Calhoun otrzymali więcej czasu gry niż oczekiwano.

Jankesi powinni wiązać nadzieje z poprawą stanu zdrowia. Cashman kilkakrotnie powiedział, że mają nadzieję „chodzić po wodzie”, dopóki nie wrócą ich współpracownicy. Nie postrzega rynku jako sprzyjającego awansom czy przejęciom. Rynek wolnych agentów jest dość jałowy, a przeciwne drużyny zwykle nie starają się odciążyć talentów przynajmniej do przerwy All-Star.

„Ostatecznie, moi pracownicy i ja stale szukamy, co jest dostępne” – powiedział Cashman. „Pora roku jest trudna – kwiecień, maj, czerwiec. Jeśli zadasz mi to pytanie zimą, a nawet w marcu, czego najbardziej się boisz na początku sezonu? Wszyscy dyrektorzy generalni powiedzą, że nie chcesz zostać wcześnie zrujnowany przez kontuzje”.

Co jest nie tak z kondycją i treningiem?

Yankees zatrudnili Erica Cressy’ego w styczniu 2020 roku, prosząc słynnego trenera wydajności o przegląd ich programów treningowych i siłowych / kondycyjnych. Wydawało się, że te zmiany zadziałały, gdy byli zdrowi w pierwszej połowie sezonu 2022, ale teraz aktualizacje dotyczące kontuzji dominują w każdym z przedmeczowych wywiadów trenera Aarona Boone’a.

„To niefortunne, a pytanie, które zadałeś, jest zawsze uczciwe” – powiedział Cashman. „Myślę, że mamy naprawdę dobry personel po stronie opieki zdrowotnej – lekarzy, trenerów, trenerów siłowych. Myślę, że mamy graczy, którzy mają właściwe nastawienie, którym zależy i którzy są konkurencyjni. … Nasz menedżer i personel trenerski mają już przez to przechodziłem”.

Hal Steinbrenner powiedział, że Jankesi „jeszcze nie skończyli”. Co się stało?

Steinbrenner, komplementariusz zarządzający Yankees, wygłosił komentarz w Nowym Jorku 21 grudnia. Podpisy sędziego i Rodona były już kompletne, a Steinbrenner zdawał się wskazywać na kolejne ruchy na horyzoncie. Cashman powiedział, że klub zamierzał wymienić część swoich nadwyżek (być może Gleyber Torres lub Kiner-Falefa) na awans na lewe pole, z Oswaldo Cabrerą i Hicksem dzielącymi obowiązki, ale te posunięcia się nie zmaterializowały.

READ  Blokada MLB kończy się wraz z MLBPA, właściciele osiągają porozumienie CBA: Pięć dań na wynos z baseballem wkrótce powróci

„Nie sądzę, aby na stole było coś, co mógłbym powalić i zrobić różnicę” – powiedział Cashman. „Zdecydowanie szukaliśmy dużego wysiłku; jeśli spojrzysz na nasz skład, byliśmy głęboko na boisku. Szukaliśmy okazji do handlu z obszaru siły, jeśli uzyskaliśmy odpowiednią wartość. Nie dostaliśmy odpowiednią wartość. Nie widzę żadnych straconych szans z tym, co tam było.

Czy żałujesz ubiegłorocznego terminu handlu?

BRAK DEBATY: Manewry Cashmana nie zakończą się wraz z terminem handlu 2022. Prawy obrońca Lou Trevino przeszedł w środę kończącą sezon operację Tommy’ego Johna, dołączając do Scotta Efrosa i Frankiego Montasa podczas zabiegów. Harrison Bader i Andrew Benintende (obecnie z White Sox) również zajmowali się kontuzjami; W przypadku Badera został ranny, kiedy został przejęty.

Cashman chronił swój dział operacji baseballowych, mówiąc, że wszelka wina powinna spoczywać na nim, a następnie dodał, że nic nie mogli zrobić inaczej, jeśli chodzi o należytą staranność w raportach medycznych graczy.

„Z pewnością mam nadzieję, że ubiegłoroczny termin handlu był lepszy” – powiedział Cashman. „Urazy się zdarzają, a ostatecznie dostajemy teraz wiele obrażeń. To zdecydowanie nas zabija. Ale nie mam nic, co mógłbym skazać. Jeśli chcesz kogoś skazać, skaż mnie. To moja odpowiedzialność”.