28 stycznia, 2023

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Brazylia (w) vs Polska (w) Prognozy, wskazówki dotyczące wyścigów i sprzeczności │ 2 czerwca 2022

Brazylia (w) vs Polska (w) Prognozy, wskazówki dotyczące wyścigów i sprzeczności │ 2 czerwca 2022

Było to pierwsze i ostatnie zwycięstwo reprezentacji Polski kobiet z Brazylią 3:2 w Lidze Narodów 2019. Zmiana trenera mogła coś zmienić, ale z pewnością tak nie jest – Brazylijczycy wciąż radzą sobie lepiej.

Zdobądź bonus powitalny!

Guimaraes przywiózł zespół testowy do Kalifornii. Wokół Macrisa, Karoliny i Lorena są rezerwy, które zawsze są niezadowolone. Pomimo swojego doświadczenia Lorraine nie jest główną przekątną. W meczu otwarcia przeciwko Niemcom bardzo mocno ucierpiały rezerwy – rozegrano cztery mecze, z których trzy miały zaledwie dwa punkty. Jednak sukces został osiągnięty.

Jednak o tej nieznanej Brazylii można już coś powiedzieć. Wszystkie drużyny Guimaraes są takie same i nie jest to wyjątkiem. Kobiety są dobre w zapobieganiu, są dobre w zdobywaniu i nie podejmują niepotrzebnego ryzyka podczas serwowania. W rezultacie pojawia się kilka błędów serwisowych i mniej asów. Brazylijki nie serwują dużo, ale dokładnie objętość działa dobrze. Niemcy wygrały wynikiem 13:6.

Polacy pokonali Kanadę w pierwszej rundzie iw czterech meczach. W drużynie nie ma Smarska ani Stacyaka, ale Stefano Lavarini ma doświadczonych i utalentowanych siatkarzy. Wszystko, co trzeba zrobić, to przekształcić ich w zintegrowany zespół, którego jego poprzednikowi Navarro nie udało się zrobić przez ostatnie kilka lat.

Z Kanadą polscy zawodnicy popełnili 13 błędów serwisowych i 6 luzów. Najprawdopodobniej w meczu z Brazylią nie będą mieli sześciu asów, ale liczba błędów w dużej mierze zależy od liczby meczów. Negatywne wady Brazylii związane z błędami i blokami serwów są konieczne, aw Polsce będzie więcej asów, ale niewiele.

Przejdźmy teraz do ogólnych statystyk. W meczu Polska-Kanada cztery sety, dziewięć asów; Brazylia-Niemcy w meczu – ósemka. Z Brazylią przed Kanadą w recepcji trudno będzie pokonać w sumie cztery sety powyżej 8,5 asa.

READ  Eliminacje UEFA EURO 2024: Polska wylosowana w grupie E

W zeszłym sezonie ci rywale rozegrali tylko trzy mecze w trudnym formacie. Cóż, powiedziałem – polskie gwiazdy nie są gwiazdorską drużyną. Otóż ​​dane dla tego meczu są następujące: w blokach 13:7 na korzyść Brazylii, 4:1 na korzyść Polski w asie i jej „przewaga” 15:10 w błędach serwisowych.

Bukmacherzy nie mają żadnych wad do godziny 12.00, więc decyduję się na jednego z nami. Oczywiście biorąc pod uwagę fakt, że Brazylia miała dzień wolny i nie musiała spędzać czasu:

  • 8,5 asa w sumie 1,67;
  • Poniżej 175,5 punktów, co daje łącznie 1,89;
  • Prawidłowy wynik to 3-0 dla 2.50.

TelecomAsia Sport poszukuje typów do siatkówki. kontakt [email protected] Po więcej informacji.