14 czerwca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Blue Jackets pokonali Caps 7-6 (OT)

Blue Jackets pokonali Caps 7-6 (OT)

To była wspaniała noc na lodowisku Caps, kiedy świętowali swojego legendarnego kapitana Alexa Ovechkina. Czy kapelusze mogą sprawić, że gra stanie się częścią uroczystości?

Alex Owieczkin otworzył wynik, bo oczywiście to zrobił. TJ Oshie odbił drugiego gola w meczu. Conor Cherry umieścił trzeci kapelusz w pierwszej tercji. Eric Robinson kupił jeden dla Kolumba.

Adam Bokvist pokonał Blue Jackets w historii, tracąc jednego gola. Sonny Milano spalił swoją dawną drużynę, aby przywrócić czapki. Jack Roslovic odpowiedział Bloojowi. Nick Jensen w McNugget min.

Buckvist dostał drugą noc z kolejnym strzałem. Emil Bemström połączył to wszystko. Nick Jensen z ładnym bekhendem odzyskał prowadzenie. Boone Jenner ponownie związał to z pociągnięciem netmindera. Roslović wygrywa po dogrywce.

Blue Jackets pokonali Caps 7:6.

  • Co za bardzo miła impreza przed meczem. Hats wiedzą, jak robić te rzeczy dobrze. Tak jest Aleks Owieczkin. Otworzył wynik przez przypadek, ale tak robi dobry strzelec. Gol był 40. golem Ovi w tym sezonie, co oznacza jego 13. zdobycie 40 bramek w karierze, w którym Wayne Gretzky (12) zdobył najwięcej 40 bramek w historii NHL.
  • Dylana Stroma bardzo gorąca czerwień. Ma teraz 16 punktów (6g, 10a) w ostatnich 12 grach. Wygląda na to, że nowa górna linia Ovi, Strome i Toma Wilsona może sobie poradzić bardzo dobrze.
  • Rasmusa Sandina Z kolejną niesamowicie imponującą konfiguracją Connor CherryPierwsza tercja strajku. Sandin ma teraz 11 asyst w dziewięciu meczach, odkąd trafił do DC.
  • Trener Piotr Laviolette Obiecała lepszy start w tej grze. Na pewno go dostał. Włożył kapelusze trzy razy przed Daniilem Tarasowem, zanim Kolumb zdawał się wiedzieć, co w nich uderzyło.
  • Pierwsza połowa drugiej połowy nie była już tak dobra. To było jak powrót starych kapeluszy z pierwszego okresu i przez dobrą chwilę był to sam Kolumb. Zgrali się w drugiej połowie i schodzili z dwubramkowym prowadzeniem.
  • Co za piękne dawanie i odchodzenie Sony Milano I Niklas Backström. To było klasyczne popołudnie z tą sztuką.
  • nie lubiłem Charliego Lindgrenagrać niedawno. Niektórzy absolutni snajperzy mają dość w tej grze, ale może kilku też zechce wrócić. Ale jednocześnie… obrona Caps była naprawdę słaba przez długie okresy meczów.
  • Jaki był ten trzeci okres na świecie?

Chicago Blackhawks zagrają w mieście w przyszły czwartek. Będzie to prawdopodobnie pierwszy mecz Johna Carlssona w składzie.

READ  Puchar Azji: Oszałamiający rzut wolny Son Heung-min w dogrywce zapewnia Korei Południowej dramatyczny awans do półfinału

Pełna relacja z Gr802 Night autorstwa Alexa Owieczkina

Tytuł: Zdjęcie dostarczone przez Corleya