2 października, 2022

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Bitcoin spada poniżej 35 000 $ po raz pierwszy od stycznia

Bitcoin spada poniżej 35 000 $ po raz pierwszy od stycznia

Bitcoin Spadł poniżej 35 000 USD w niedzielę rano, po spadku o około 4% w ciągu ostatnich 24 godzin i około 9% w ciągu ostatnich siedmiu dni. Kapitalizacja rynkowa największej kryptowaluty spadła do 658 miliardów dolarów, Według danych CoinMarketCap. 28 marca liczba ta wyniosła ponad 900 miliardów dolarów.

Presja w dół rozpoczęła się po tym, jak Rezerwa Federalna ogłosiła, że ​​podniesie stopy procentowe, wymazując krótki powrót do zdrowia Bitcoin cieszył się na początku ubiegłego tygodnia.

Według raportu CoinShares inwestorzy instytucjonalni zaczęli wycofywać aktywa z funduszy giełdowych Bitcoin ponad tydzień temu. Wypływy bitcoinów w zeszłym tygodniu wyniosły 133 miliony dolarówJest najwyższy od czerwca 2021 roku.

W chwili pisania tego tekstu EthereumDruga co do wielkości kryptowaluta pod względem kapitalizacji rynkowej, spadła o około 5% w ciągu ostatniego dnia i około 8% w ciągu ostatnich siedmiu dni, osiągając wartość około 2549 USD.

Inne godne uwagi monety również pozostawały w tyle, według CoinMarketCap dane. ApeCoin (APE) spadł o 8% w ciągu 24 godzin (i 32% w ciągu siedmiu dni) do 11,69 USD, LUNA Terra spadła o ponad 15% w ciągu 24 godzin do 61,68 USD, a Avalanche (AVAX) spadł o ponad 7% do 52,38 USD na dzień. .

Najlepsze w deszyfrowaniu prosto do Twojej skrzynki odbiorczej.

Codziennie i co tydzień otrzymuj wyselekcjonowane najważniejsze artykuły i zanurz się w swojej skrzynce odbiorczej.

READ  Biden rozważa uwolnienie miliona baryłek dziennie z rezerw strategicznych